بهبود و پیشگیری سرطان ها بدون دارو!

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

بهبود و پیشگیری سرطان ها بدون دارو!

(0)هو الشافی

درمان سرطان ها با اصلاح رژیم غذایی : سَرَطان نامی است که به مجموعهٔ بیماری‌هایی اطلاق می‌شود که از تکثیر مهار نشدهٔ سلول‌ها بوجود می آید. سلول‌های سرطانی از سازوکارهای عادی تقسیم و رشد سلول‌ها جدا می‌شوند. علت دقیق این پدیده نامشخص است ولی احتمال دارد عوامل ژنتیکی یا مواردی که موجب اختلال در فعالیت سلول‌ها می‌شوند در هسته سلول اشکال وارد کنند.

از جملهٔ این موارد می‌توان از مواد رادیو اکتیو، مواد شیمیایی و سمی یا تابش بیش از حد اشعه‌هایی مانند نور آفتاب نام برد.

اما به نظر می رسد مهمترین عامل بروز سرطان عدم توازن و تغذیه غیر اصولی باشد که این عامل روی سوخت و ساز بدن و هورمن ها تاثیر مستقیمی دارد و اعصاب و تغذیه هم رابطه ی مستقیمی نسبت به هم دارند و این عامل باعث می شود که در بدن های مستعد از لحاظ جسمی یعنی بدن های ضعیف یا آلوده به مواد غذایی فاسد و مضر، به سرطان دچار شوند.

متاسفانه با تمام پیشرفت هایی که در طب جدید بوجود آمده تا این لحظه موفقیت قابل قبولی در درمان سرطان بدست نیامده و معمولا افراد ضعیف، اطفال و افراد مسن از روش های جدید درمان سرطان نتیجه نمی گیرند چون بدن آنها ضعیف است و با داروهای شیمی-درمانی هم روز به روز ضعیف تر می شوند چون این داروها خشک و تر را باهم می سوزانند و آسیب های جدی هم به سلول های سالم می زنند و تا این لحظه داروهای شیمیایی هوشمندی که فقط سلول های سرطانی را هدف قرار دهد و از آسیب های شدید جلوگیری کنند امتحان خود را به خوبی پس نداده و به تولید انبوه نرسیده اند.

اما خوشبختانه در کشورهای غربی و آمریکا تحقیقات وسیعی در مورد غذادرمانی و درمان سرطان با اصلاح رژیم غذایی و درمان های طبیعی از سالها پیش مورد توجه بیشتر قرار گرفته و آنها هم متوجه شده اند که راههای دیگری غیر از شیمی درمانی می تواند روی این بیماری اثر کند و علاوه بر آن، ضررهای روش های متداول را هم ندارد.

خوشبختانه تیم تحقیقاتی عطاری عطار با بررسی و ادغام این تحقیقات غربی با تجربیاتی که در طب سنتی ایران در درمان سرطان و زخم های بدخیم(خنازیر) داشتیم و بررسی متون اصلی پزشکانی مثل پرفسور مرحوم میر حیدر و مرحوم دکتر سید غیاث الدین جزائری و مانند آن، توانستیم چندین سرطان مختلف و آن هم از انواع سخت و کشنده آن مثل سرطان پانکراس(لوز المعده) و سرطان استخوانی، سرطان لوله مری را فقط با اصلاح رژیم غذایی و توصیه های کلیدی به لطف خدا درمان کنیم.

در این روش منحصر به فرد بیمار به هیچ وجه لازم نیست از دارو استفاده شود چه این دارو شیمیایی باشد چه اینکه گیاهی! و علاوه بر درمان هیچ آسیب و ضرری برای بدن ندارد ضمنا با اصلاح رژیم غذایی به همه از جمله بیمار کمک می کند با روش صحیح تغذیه و زندگی بدون دارو و دکتر و هزینه های سرسام آور آن بیشتر آشنا شوند.

این جزوه 16 صفحه ای را می توانید از طریق پست پیشتاز یا ارسال فایل پی دی اف در شبکه های اجتماعی دریافت کنید.

برای دیدن قیمت محصولات به فروشگاه آنلاین ما به نشانی: www.sadeghattar.ir مراجعه کنید.

با این روش، بدن به سرعت تقویت می شود و خودِ بدن با سرطان مقابله می کند و در واقع این روش، عمل به توصیه ی معروفِ حکیم ابو علی سینا است که فرموده اند: شما کبد را اصلاح کنید! بدن، تمام بیماری های شناخته یا ناشناخته ی خودش را از بین می برد! و این مکانیزم را خداوند به بدن های ما داده که خودشان را بازسازی کنند!

اجرای این برنامه سخت نیست و اسم آن "بخورید و درمان کنید" است یعنی فقط چند ماده ی غذایی مضر از لیست غذاها حذف می شوند مثل چربی ها و شیرینی های مصنوعی مثل شکر و قند و نبات و محدود کردن خوردن انواع گوشت ها به طور موقت.

پس برای کسانی که می خواهند درمان شوند بسیار لذت بخش تر از تزریق مواد شیمیایی خطرناک، عطش و استفراغ و عوارض وحشتناک دیگر است.

در کنار محدود کردن چند ماده غذایی مضر، بیمار تا جایی که ظرفیت دارد از مواد غذایی مفید مثل هویج، شلغم، سیر، پیاز، عسل، برنج و روغن زیتون و مانند آن که در "توضیحات 16صفحه ای" درمان به طور کامل شرح داده شده میل می کند و هیچ محدودیتی در خوردن آنها ندارد.

برای اینکه با نتایج شگفت انگیز درمان با این روش اختصاصی بیشتر آشنا شوید به چند مورد از آنها اشاره می کنم:

1- درمان سرطان پیشرفته ی پانکراس(لوز المعده)

آقای مجتبی 86 ساله از تهران به این نوع سرطان خطرناک و مرگ بار دچار شده بودند و متاسفانه با مراجعه نکردن به دکتر و تشخیص دیر هنگام، پزشک  به دختر ایشان گفته بود که سرطان، متاستاز زده و تمام حفره شکمی را گرفته و با بالا بودن تومور مارکرها امیدی به زنده ماندن ایشان نیست و حتی اگر لوز المعده را با عمل جراحی خارج کنیم باز هم بدلیل متاستاز زدن فقط تا 6 ماه دیگر در بهترین حالت زنده هستند یعنی بعد از 3 ماه، دردهای شکمی تشدید می شوند و در 3 ماهِ بعد از آن از دنیا می روند.

دختر ایشان که بخاطر درمان یکی از بستگان نزدیکشان از مراجعین بنده بودند با من تماس گرفتند و از مریض شدن خودشان بعد از شنیدن این حرف ها از دکتر پدرشان خبر دادند و پرسیدند آیا راهی برای این مشکل وجود دارد؟

بنده با توجه به کهولت سن و وضعیت وخیم پدرشان گفتم ایشان راهی جز اصلاح تغذیه ندارند و اگر مایل هستند می توانیم این رژیم غذایی را برای 3 ماه اجرا کنیم و اگر نتایج بالینی خوبی داشت آن را ادامه دهند و همزمان آزمایش های تخصصی تومور مارکر را تکرار کنند.

ایشان پذیرفتند و این رژیم غذایی خاص را دریافت و بدون فوت وقت شروع به اجرای آن کردند.

بعد از 3 ماه تماس گرفتند و گفتند من با توجه به عدم اطلاع پدر از سرطان و عدم همکاری کامل ایشان نسبت به اجرای درمان فقط در حدود 70 تا 80 درصد آن را توانستم اجرا کنم اما خوشبختانه آن دردهایی که دکتر گفته بودند از 3 ماه بعد شروع می شوند

نتنها آغاز نشده بلکه دردهای شکمی قبلی هم از بین رفته و در همان هفته ی اولِ پس از درمان هم دیابت ایشان که از مشکلات سرطان لوز المعده بوجود آمده بود درمان شده و قند ناشتا ایشان کاملا نرمال شده و قرص های قندشان را قطع کرده ام چون با مصرف همزمان آن قرص ها با درمان شما دچار افت شدید قند می شدند.

به ایشان گفتم روند درمان را ادامه دهید و در اولین فرصت دوباره آزمایش ها را تکرار کنید.

بعد از 4 ماه استفاده از این رژیم غذایی موفق به انجام مجدد آزمایش ها شدند و هر دو آزمایش که اولی برای قبل از شروع درمان و دومی بعد از 4 ماه درمان است را برای ما ارسال کردند و خودشان هم با خوشحالی متوجه شده بودند که هر دو فاکتور تخصصی تومور مارکر کاملا نرمال شده اند و در کنار درمان این سرطان مرگبار فاکتور های دیگری هم از آزمایش های پدرشان نرمال شده اند.

این در حالیست که 4 ماه قبل ایشان را از درمان سرطان کاملا ناامید کرده بودند و انتظار این تاثیر سریع و شگفت انگیز را نداشتند.

برای دیدن تصویر آزمایشهای تومور مارکرز قبل و بعد از درمان اینجا کلیک کنید.

2- بهبود سرطان استخوانی(سارکوم)

خانمی با 23 سال سن و متاهل دارای 2 فرزند از اهواز مقاله ما در مورد تاثیر چق چقه در درمان سرطان را از سایتمان خوانده بودند و از طریق بستگانشان، پودر این گیاه را تهیه کردند اما به آنها تاکید کردم که تماس بگیرند چون طبق تجربه ما این گیاه فقط در صورتی می تواند روی سرطان اثر بگذارد که همراه اصلاح رژیم غذایی مصرف شود و حتی یادآور شدم که خوشبختانه ما مواردی را به لطف خدا درمان کرده ایم که حتی از این گیاه مصرف نکرده بودند و کاملا درمان شده اند و فقط رژیم غذایی مخصوص را اجرا کرده اند.

بعد از تماس این خانم و یادداشت تمام نکات لازم، ایشان همزمان از چق چقه و رژیم غذایی به مدت فقط یک ماه استفاده کردند و تمام داروهای شیمیایی قبلی را قطع کردند.

بعد از یک ماه و آزمایش مجدد هسته ای تماس گرفتند و گفتند 2 غده از 3 غده ای که در استخوانشان بوده و در طول این یک سال و نیم شیمی درمانی از بین نرفته بودند خوشبختانه کاملا محو شده اند و در این یک ماه از هیچکدام از داروهای شیمیایی استفاده نکرده اند.

به لطف خدا الان دردهای ایشان هم کمتر شده و از لحاظ بالینی هم بهبود پیدا کرده اند و از حالت بحرانی خارج شده اند چون بر اساس آزمایش ها و نظرات پزشکان متخصص، شیمی درمانی تاثیر زیادی روی تومورهای استخوانی نگذاشته بود و باید وارد درمان های خطرناک تر می شدند.

3- درمان سرطان بدخیم مری

آقایی 76 ساله از آستارا دچار غده ای بدخیم در مسیر لوله ی مری شده بودند که بعد از آندوسکوپی و تیکه برداری مشخص شده بود این غده بدخیم است اما پزشکان متخصص، شیمی درمانی و پرتو درمانی را توصیه نمی کردند و عمل جراحی را هم بدلیل خطرات زیاد آن و احتمال آسیب جدی به لوله ی  مری با ریسک بالا و عدم موفقیت پیش بینی می کردند.

فرزند ایشان که خودش پزشک متخصص طب هسته ای هستند تماس گرفتند و این رژیم غذایی را با دقت دریافت کردند و خوشبختانه گفتند که پدرشان هم آمادگی اجرای این دستورات را دارند.

بعد از یک ماه استفاده از این رژیم غذایی خوشبختانه تومور مارکر ایشان هم کاملا نرمال شده بود و به عدد 3 رسیده بود این درحالیست که تا عدد 37 نرمال محسوب می شود ولی قبلا با بدخیم بودن آن این عدد از حد نرمال خارج بوده.

این گزارشات تنها بخش کوچکی از مراجعینی است که این رژیم غذایی را دریافت کرده اند و ما را از روند درمان خود مطلع ساخته اند.

امیدوارم با فراگیر شدن این روش طبیعی که در آن هیچ دارویی الزاما استفاده نمی شود در آینده افراد بیشتری از این بیماری خطرناک و مرگبار نجات پیدا کنند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید به این شماره در شبکه های اجتماعی پیام دهید یا تماس بگیرید.

09127502008    صادق عطار

درمان سرطان ها با اصلاح رژیم غذایی و بدون دارو


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما