پسر یا دختر شدن نوزاد

۱- بهتر است از هنگامى که تصمیم به پسردار شدن گرفتید، سه ماه قبل از باردار شدن غذاها را شورتر از قبل بخورید و مواد فسفر دارد و گرم مثل میگو، مغزجات مثل بادام شیرین، پسته، گردو، فندق، گوشت،قاووت پسته ای(قُوَتُو) و شیره نارگیل، قارچ، کنگر، موز، اسفناج، بلوط و خرما، میوه‏جات، سبزیجات تازه، برگه‏ى زردآلو، بادام، لوبیا، نخود، برگ چغندر، سیر، خرما، انجیر، عرق کاسنی و دم نوش ریشه آن زیاد استفاده کنید و در عوض از خوردن تخم‏مرغ و غذاهایى که با تخم‏مرغ درست مى‏شوند، همچنین از خوردن شیر بپرهیزید.
غذاهایى که مصرف آنها مى‏توانند باعث اسیدى شدن محیط رحم و در نتیجه باعث افزایش شانس دختر شدن گردند، عبارتند از: نان، غلات شامل ذرت، گوشت، پنیر، برنج، عدس، گوجه، آلو، گردو و شلغم.
بهتر است که چند ساعت قبل از هر آمیزش مقدارى توت‏فرنگى و میوه های ترش بخورید.
خانم ها می توانند به مقدار کافی شیر و تخم مرغ و تخم بلدرچین بخورند.طبیعتا این غذاها برای پسر شدن نوزاد نباید خورده شوند.

۲- تأثیر زمان مقاربت در به وجود آمدن دختر یا پسر: آمیزش جنسى به منظور تولید فرزند، هرچه به زمان تخمک‏گذارى زن نزدیک‏تر باشد، احتمال به وجود آمدن پسر بیشتر است و برعکس عمل مقاربت براى تشکیل رویان یا جنین، هر اندازه که از زمان تخمک‏گذارى فاصله داشته باشد احتمال یا شانس دختر شدن بیشتر خواهد بود.
زمان تخمک‏گذارى در خانم‏ها در هر دوره‏ى تناسلى معمولا در حدود روز چهاردهم بعد از اولین روز قاعدگى است. یادآور مى‏شویم رعایت این موضوع نیز به تنهایى مى‏تواند تا حدود ۳%- ۴% براى به دنیا آوردن دختر یا پسر به انتخاب خود مؤثر باشد. بنابراین رعایت دو موضوع که قبلا گفته شده همراه باهم شانس موفقیت براى به دنیا آوردن دختر یا پسر به میل خود را افزایش مى‏دهد.البته روش محاسبه دقیق تر ۱۴ روز قبل از پریود آینده است. البته در خانم هایی که پریود منظمی دارند.
برای زیبا شدن پسر چند روز قبل از نزدیکی مقداری میوه ی "بِه" بخورید.

 

نکات بالینی برای پسر دار شدن
۱- آب مرد در انتهای رحم ریخته شود و حتما مرد بعد از ارگاسم و رسیدن به اوج لذت زن به ارگاسم برسد. به عبارت دیگر اول زن به اوج لذت برسد بعد مرد! و آلت تا انتهای رحم داخل شده باشد.

۲- بعد از نزدیکی، زن ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طاق باز و روی کمر به همان حالت روی زمین دراز بکشد و بالش یا پتویی زیر باسن گذاشته و پاها را بالاتر از زمین و روی بالشی قرار دهد یا آنها را به دیوار تکیه دهد و بعد از آن بلند شود.

۳- بهترین زمان برای تخمک گذاری در زنانی که عادت ماهیانه منظمی دارند از ۱۴ روز بعد از شروع قاعدگی است و ۳ روز اول یعنی چهاردهم تا هفدهم از شروع قاعدگی بهترین زمان برای پسر شدن نطفه و روزهای بعد از آن احتمال دختر شدن بیشتر می شود.که در بالا به آن اشاره شد.

صادق عطار 

۱۸ فروردین ۱۳۹۵