پکیج گیاهی تجربه شده جهت تقویت گوارش و بهبود زخم معده و زخم اثنی عشر

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

پکیج گیاهی تجربه شده جهت تقویت گوارش و بهبود زخم معده و زخم اثنی عشر

(0)مشخصات:

پکیج بزرگ: پودر "گوارش" 550گرم، پودر "تقویتی" 100 گرم و پودر "آرامش" 220 گرم= 970 گرم. تقریبا برای مصرف دو ماه.

یا 

پکیج کوچک: پودر "گوارش" 350 گرم، پودر "تقویتی" 100 گرم و پودر "آرامش" 220 گرم= 670 گرم. تقریبا برای مصرف یک ماه.

این بسته به همراه دو صفحه توضیحات و رژیم غذایی ارسال می گردد و صد در صد گارانتی دارد با شرایط گفته شده در مورد گارانتی.

 

موارد مصرف:

افرادی که دچار سوء هاضمه، زخم و ورم معده و اثنی عشر، ترش کردن، آروغ های زیاد، نفخ زیاد و اسید زیاد یا کم معده هستند.

روش مصرف:

خوردن پودر گوارش قبل و بعداز هر وعده غذایی، پودر تقویتی یک قاشق چایخوری هر روز ۲ ساعت قبل از صبحانه و شب ها قبل از خواب و عصرها خوردن یک لیوان دم نوش آرامش .

مکانیزم اثر بخشی آن:

پودر گوارش باعث هضم بهتر غذا شده و از ترش کردن و رفلکس و التهاب بیشتر معده و روده ها جلوگیری می کند و پودر تقویتی هم صبح ها با ترمیم دیواره آسیب دیده معده یا اثنی عشر باعث بهبودی آن می شود و پودر آرامش هم با تقویت اعصاب باعث افزایش اثر بخشی آن می شود. در این میان توصیه ها و رژیم غذایی بیماران که در بسته موجود است کمک زیادی به ادامه بهبودی می کند.

روش ارسال:

این پودرها در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت:

 

برای دیدن قیمت محصولات به فروشگاه آنلاین ما به نشانی: www.sadeghattar.ir مراجعه کنید.

 

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر: برای توضیحات بیشتر در مورد این پودرهای گیاهی و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی بیشتر کلیک کنید.

علائم شایع زخم معده:

۱. سوزش و گرفتگی(اسپاسم) معده. ۲. سوء هاضمه(ترش کردن) و بی اشتهائی زیاد. ۳. تهوع ، سرگیجه. ۴. التهاب مخاط معده. ۵. لاغری و درد های نامنظم معده.

 علت های بوجود آمدن زخم معده:

۱. عدم مصرف ویتامین های A,B,C  مخصوصا لیموترش، غذاهای فاقد مواد پروتئینی، خوردن غذا های مانده. ۲. مصرف آنتی بیوتیک ها مثل آسپرین یا کورتن ها که در دیواره معده بعضی افراد تاثیر مخربی دارد و مصرف انواع دخانیات. ۳. مصرف زیاد ادویه های تند، چای غلیظ یا عادت به الکل. ۴. گرفتن رژیم های غذایی غلط. ۵. تحریک های عصبی شدید، مشغله فکری، عدم استراحت کافی و فشارهای روحی. ۶. گرسنگی های طولانی. ۷. عفونت های شدید و سوختگی های شدید. ۸. عوامل ژنتیکی و ارثی.

 

طبق مطالعات و تجربیات قدما، و تجربیات پدرم، این پودرها که مواد تشکیل دهنده آن را بیان نموده ام را برای تقویت گوارش و بهبود زخم های آن آماده کرده ام و خوشبختانه این پودرهای گیاهی در درمان این مشکلات آثار معجزه آسایی داشته. حداقل ۳۰ سال است که این پودرها آزمایش خود را پس داده و خداوند شفای معجزه آسایی را در آن قرار داده و بیماران بسیاری از این طریق درمان شده اند. بعد از سالها این روش تجربی را در اینجا قرار می دهم تا در صورت تمایل برای بیمارانی که امکان ویزیت حضوری را ندارند ارسال شود.البته این افراد فقط بعنوان نمونه ذکر شده اند و تعداد بسیاری هستند که ثبت نشده اند.

*.دکتر متخصص پوست قائم مقام یکی از بیمارستان های تهران با توجه به ۳ زخم در اثنی عشرو زخم های متعدد در معده، با مصرف فقط یک دوره از این بسته، به طور کامل بهبود یافته و آن زخم های اثنی عشر و زخم معده، به شکلی خوب شده بودند که ایشان اظهار می کرد در آندوسکپی دوم مثل اینکه معده شخص دیگری شده بود و باورم نمی شد این معده تمییز و سالم همان معده قبلی من باشد! چون هر دو آندوسکپی را دوست و همکارش در همان بیمارستان از او انجام داده بود و هر دو را از مانیتور دیده بود.

*.جناب آقای براتی از شیراز که این بسته را از این طریق دریافت کردند گفتند با اینکه چند بار بیشتر آن را مصرف نکردم و منظم نبود ولی به لطف خدا عوارض قبلی کاملا بر طرف شده.

*.آقای سبحانی از شیراز با خوردن ۲ دوره از این پودرها، خوشبختانه هم خودشان شفا گرفتند هم چند داروی دیگر برای دوستان و اطرافیان خود بردند.

*.خانم احمدی از مشهد مقدس.معده ایشان به قدری حساس بود که با کوچکترین غذایی استفراغ می کردند و چندین کیلو وزن کم کرده بودند که خوشبختانه با یک دوره به طور کامل خوب شدند و حتی ماه مبارک رمضان را هم روزه گرفته بودند.

*. خانم و آقای حسینی از گچساران. زن و شوهر هر دو از این بسته گیاهی را استفاده کردند که خوشبختانه هر دو هم از دارو راضی بودند و آن مشکلات درد معده و نفخ و آروغ شدید تا حد زیادی برطرف شده بود.

 

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال بسته با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

     

شماره کارت ها به نام صادق عطار:

کارت سیبا بانک ملی: شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

کارت ملت: شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

کارت سپهر صادرات: شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

کارت سامان: شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 


توصیه های غذایی ما در مورد معده و دستگاه گوارش

چیزهایی که برای بیماران زخم معده ای ممنوع است:

۱. غذاهای سرخ کرده، مانده و آبکی مثل سوپ، آش، آبگوشت. ۲. میوه های خام و هسته دار تولید کننده نفخ و گاز مثل گیلاس، آلبالو، شلیل، زردآلو(این میوه ها بهتر است کمپوت شده مصرف شوند). ۳. انواع سبزیجات خام و کلیه حبوبات. ۴. تخمه های خوراکی(تخم آفتابگردان، تخم هندوانه و...) و سرکه(مخصوصا سرکه انگور). ۵. انواع نوشابه های گاز دار و قهوه و چای. ۶. جوش و خروش زیاد و فشارهای عصبی. ۷. جویدن آدامس. ۸. آب بسیار سرد و خوردن آب به مقدار زیاد.

غذاهایی که برای معده و تقویت آن مفید هستند(بعنوان مثال):

صبحانه: نان برشته یا سوخاری با کره خالص. نهار: برنج کته ای با ماست چکیده

عصرانه: یک سیخ کباب برگ.سیرابی، آب شلغم، آب ترب، بابونه، ریحان، نعنا، روغن زیتون.


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما