پودرهای گیاهی تجربه شده بهبود روماتیسم، التهاب مفاصل و نقرس

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

پودرهای گیاهی تجربه شده بهبود روماتیسم، التهاب مفاصل و نقرس

(0)پکیج بزرگ چهار پودر شامل "پودر ضد روماتیسم(حَب مفاصل)" 100 گرم و پودر "پاکسازی کلیه و کبد"  730 گرم و داروی مکمل گیاهی به حجم 200 گرم و مجموعا بسته ای پستی به حجم تقریبی 1250 گرم.

 یا

پکیج کوچک هم شامل "حَب مفاصل" 50 گرم و پودر "پاکسازی کلیه و کبد"  380 گرم و داروی مکمل گیاهی به حجم 200 گرم و مجموعا بسته ای پستی به حجم تقریبی 950 گرم ارسال می گردد.

موارد مصرف دارو:

بیماران روماتیسمی و آرتریت روماتوئیدی، نقرس، خیز بدن(ورم) و افرادی که "درد مفاصل" دارند و از خشکی مفاصل و درد آنها به داروهای کورتونییا مسکن های قوی پناه برده اند.

روش مصرف دارو:

این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت "دَم نوش" استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

این دارو با "تقویت سیستم دفاعی بدن"، ضد عفونی قوی خون و دفع رسوبات مضر، فعال کردن کلیه ها و نجات کبد از ضعف و تنبلی باعث از بین رفتن دفع ناقص روده ها، تولید خون جدید و سالم، خارج شدن سموم بدن از طریق ادرار و مدفوع و تنظیم هورمون های داخلی، زمینه آرامش مفاصلِ ملتهب و برطرف شدن روماتیسم و نقرسرا فراهم می کند.

روش ارسال:

این دارو به صورت یک بسته کارتونی، با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت:

بسته 1250 گرمی

یا

بسته 950 گرمی

توجه: این بسته 950 گرمی همان پودرها را دارد اما با مقادیر کمتر.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر: یکی دیگر از پودرهای گیاهی تجربه شده ما که به صورت دَم نوشی ساده مصرف می شود در مورد این بیماری صعب العلاج نتیجه خوبی داشته و افراد متعددی از دردهای طاقت فرسای آن نجات پیدا کرده اند و یا با "تخفیف بسیار زیاد دردها"، به زندگی معمولی وو  متداول روزانه برگشته اند.

برای توضیحات بیشتر در مورد این بسته و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

روماتیسم مفصلی:

"آرتریت روماتوئید" یا "روماتیسم مفصلی" (Rheumatism) یک بیماری سیستمیک و مزمن است که باعث "درگیری مفاصل" و بروز سفتی، درد و  تورم در آنها می‌شود. در این بیماری، بدن موادی علیه سلول‌های خود تولید و به آنها حمله می‌کند که موجب التهاب و تخریب آنها می‌شود.

"روماتیسم مفصلی" ممکن است فقط یک مفصل را به شدت درگیر کند اما در غالب موارد بیش از یک مفصل را درگیر می کند و اگر یک زانو یا دست مبتلا به آن شود، سایر مفاصل نیز به مرور ممکن است به صورت دوطرفه و پیش‌رونده گرفتار شوند. علل بوجود آمدن روماتیسم هرچند که علتت اصلی روماتیسم مفصلی در "علم پزشکی جدید" هنوز به طور کامل مشخص نیست؛ اما در پزشکی احتمالا علل ژنتیکی، ویروس‌ها، هورمون‌ها،، استرس عاطفی ـ که می‌تواند باعث تشدید بیماری شود ـ و همچنین برخی علل ناشناخته می‌توانند فرد را مستعد ابتلا به روماتیسم مفصلی کنند.. متاسفانه روش های "طب جدید" و داروهای تجویزی باعث "کاهش سیستم ایمنی بدن" می شود و سبب اختلال بیشتر در سیستم ایمنی بدن - کهه خودش یکی از عوامل مهم ایجاد روماتیسم است می شود- به همین دلیل با مصرف طولانی مدت این داروهای کورتونی و غیر استروئیدی شخصص برای "بیماری های عفونی و ویروسی" بسیار آسیب پذیر می شود.

اما در "طب طبیعی و تجربی" عواملی مثل "کم خونی" و "خونریزی های زیاد زنانه و زایمان"، "ضعف سیستم دفاعی بدن" بخاطر داشتن "کبدی ضعیف و ناتوان" در دفع "سموم" و "دفع ناقص روده ها" وو "یبوست" از "مهمترین علل ایجاد روماتیسم"، "نقرس"و خیز(ورم) بدن شمرده می شود.

خوشبختانه داروهای "طب طبیعی" به خلاف "طب جدید" با "تقویت سیستم دفاعی بدن" و خارج شدن و از بین رفتن عفونت های خونی از طریق  ادرار و مدفوع و اصلاح خون، بیمار در مقابل بیماری ها مقاوم تر می شود.

نشانه‌های روماتیسم این بیماری شروعی آهسته یا ناگهانی دارد و با علائم درد، تورم، گرمی، "محدودیت حرکت و خشکی صبحگاهی مفاصل" همراه است؛ درد مفاصل با استراحت و بی‌حرکتی تشدید شده و به مرور زمان طی روز و با کار کردن و فعالیت آرام تسکین پیداا می‌کنند.

درمان منظور از درمان در این بیماری کاهش درد و تورم، کاهش یا توقف روند تخریب مفاصل و در مجموع بهتر کردن کیفیت زندگی فرد  است.

خوشبختانه یکی دیگر از داروهای علمی و البته "تجربه شده" ما که به صورت "دَم نوشی ساده" استفاده می شود و در مورد بیماری روماتیسم نتیجه خوبی داشته و تا الان چندین نفر از دردهای طاقت فرسای آن نجات پیدا کرده اند یا با "تخفیف بسیار زیاد" آن به زندگی معمولی و متداول روزانهه برگشته اند.البته با توجه به مکانیزم اثر بخشی آن، این دارو برای درمان بیماری های "نقرس"و "خیز بدن(ورم)" هم مفید و موثر است.


فقط به عنوان نمونه به چند مورد از مراجعین اشاره می کنیم که بهبود پیدا کرده اند:

*. خانم ملکیان از استان خوزستان بعد از ۴ سال مداوای شیمیایی و تحت نظر بودن و چکآپ مرتب توسط یکی از بهترین پزشکان متخصص روماتولوژی خوزستان مجبور بودند هفته ای یک "آمپول کورتونی" قوی در مفاصل تزریق کنند تا چند روزی بهبود نسبی پیدا کنند و بتوانند از جا بلندد شوند اما بخاطر مشکلاتی که در تهیه این آمپول ها، هزینه بالای آنها و عدم تزریق به موقع آنها، مفاصل تغییر جهت داده بودند و "چنگ شده" بودند وو کارهای شخصی خود را هم نمی توانستند به درستی انجام دهند چه رسد به انجام کارهای خانه و رسیدگی به زندگی و فرزندان.

خوشبختانه با نسخه ها و توصیه هایی که تابستان سال ۱۳۹۲ و در آسانه عید سعید فطر گرفتند و اجرا کردند بعد از ۲ ماه استفاده از داروهای گیاهی آن دردهای شدید که ایشان را مجبور به تزریق آن آمپول های قوی کورتونی می کرد، تمام شد و از شروع نسخه های گیاهی دیگر آن آمپول ها را تزریق نکردند چون در همان روزهای اول این دارو اثر کرده بود و از قرص های کورتونی پردنیزولون هم کم کرده و توانستند کارهایی خود و خانواده را انجام دهند و خوشبختانه بهبودی ۸۰ درصدی داشتند که دیگر درمان را پیگیری نمی کنند چون نسبت به دردهای وحشتناک گذشته،،  بهبودی بسیار خوبی بوده.


*. خانم نعیمی از اصفهان هم با سابقه ای چندین ساله از روماتیسم با استفاده از این نسخه و بعد از ۲ هفته استفاده از آن و توصیه های لازم دیگر که با توضیحات کامل با بسته پستی ارسال شده بود، بسرعت آثار بهبودی نمایان شده و از درمان بسیار راضی هستند و طی تماسی هم که گرفتهه بودند می گفتند قبلا دردهای شدیدی در ناحیه مچ ها داشتند ولی الان با توجه به کارهای زیادی که انجام داده اند به صورت محسوسی این دردها از بین رفته یا اگر بوجود بیاید بسرعت برطرف می شود.


*.خانم دیگری از خوزستان و شهرستان شوشتر با انجام دقیق توصیه ها به مدت چند روز، بعد از مدت ها به راحتی توانستند انگشتانی را که چنگ شده بود و به سختی باز و بسته می شد را حرکت دهند و درد کمتری را داشتند و خوشبختانه دردها به طور ملموسی کاهش پیدا کرده.


*.خانم دیگری باز هم از خوزستان با داشتن کیست های رحمی و درد های مفصلی و روماتیسمی و همچنین خارش و قرمزی پوست مراجعه کردند که با مصرف داروها خوشبختانه نه تنها دردهای مفاصل کمتر شده و از قرص های کورتونی کم کردند بلکه کیست های رحم هم کوچک تر شده وو دردهای شکمی کاهش پیدا کردند که با دیدن این نشانه ها مشغول استفاده از داروها برای بار دوم هستند چون بیماری روماتیسم کم کم بوجود می آید درمان آن هم نیاز به زمان کافی دارد.


**.از نام "فامیل" بعضی بیماران به جهت رعایت بعضی مسائل خودداری شده و الا مدارک پزشکی مراجعین موجودند و چون آمار ابتلاء زنان به روماتیسم حداقل ۳ برابر مردان است همه مراجعین خانم بوده اند.

مکانیزم اثر بخشی این دم نوش ها

این پودرها با تقویت سیستم دفاعی بدن، ضد عفونی قوی خون و دفع رسوبات مضر، فعال کردن کلیه ها و نجات کبد از ضعف و تنبلی باعث از بین رفتن دفع ناقص روده ها، تولید خون جدید و سالم، خارج شدن سموم بدن از طریق ادرار و مدفوع و تنظیم هورمون های داخلی، ضمینه آرامش مفاصل ملتهب را فراهم می کند. به دلیل جواب های خوب تجربی و پشتوانه علمی قابل قبول، این دارو را برای عرضه اینترنتی و ارسال از طریق پست پیشتاز هم آماده کردیم تا در صورت نیاز ارسال شود. این دارو شامل دو نوع پودر یعنی "پودر ضد التهاب مفاصل" ۵۲۵ گرم و پودر "ضد درد"  ۵۳۰ گرم و دو داروی مکمل گیاهی به حجم تقریبی ۳۸۰گرم و مجموعا بسته ای پستی به حجم تقریبی ۱۶۰۰ گرم است. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن می توانید با این شماره ها تماس بگیرید: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸        

شماره های من به نام صادق عطار:

سیبا شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

ملت شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

سپهر شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

سامان شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹

 ***********************************************************************************************

اطلاعات بیشتر در مورد بیماری روماتیسم: سن احتمال ابتلاء به روماتیسم سن شروع این بیماری معمولا از دوران میانسالی و بخصوص دهه‌های سوم تا پنجم است و شیوع روماتیسم در جهان حدود یک درصد بوده و در زنان ۳ برابر بیشتر از مردان شایع است. التهاب به مرور زمان باعث تخریب غضروف مفصلی و ساییدگی استخوان و به دنبال آن تغییر شکل مفصل می‌شود؛ بیشتر مفاصل‌ بین‌ بندی انگشتان و مفاصل کف دست‌، مچ‌ دست‌، آرنج‌، پا، مچ‌ پا و گاهی اوقات مهره‌های گردنی نیز درگیر می‌شوند. بیماران ممکن است علائم خارج مفصلی (سیستمیک) مانند تب، ضعف، خستگی زودرس، بی‌اشتهایی و کاهش وزن، واریس و برآمدگی‌های‌ زیر پوست‌ به نام ندول یا گره‌های روماتوئید داشته باشند. گاهی درگیری عروق و اعصاب پوست یا سایر اعضای بدن مثل کلیه، ریه، طحال، کبد و... و درگیری چشمی و خونی نیز دیده می‌شود. ممنوعات روماتیسم وارد کردن فشار بیش از حد به مفصل می‌تواند باعث افزایش تورم یا آسیب مفصل شده و با تحریک انتهای اعصاب باعث ایجاد درد ‌شود.پس تا جایی که امکان دارد باید استراحت کرد حتی در حد استراحت مطلق! توصیه‌ها افراد مبتلا به روماتیسم باید به طور پیوسته مراقب مفاصل خود باشند و از انجام فعالیت‌های روزانه به صورت ناگهانی و در مدت کوتاه خودداری کنند، بایستی سعی شود به جای وارد کردن فشار به یک یا چند مفصل، آن را بین تعداد زیادتری مفاصل توزیع کرده و تا جای امکان از مفاصل بزرگ‌تر و قوی‌تر استفاده شود.  تا به مرور درمان اثر گذاشته و مفاصل ترمیم شوند. همچنین افراد مبتلا باید تقسیم مناسب فعالیت روزانه، ورزش منظم و اصولی و استراحت در بین فواصل کاری، ایجاد تعادل بین میزان فعالیت و استراحت، کاهش استرس‌های روانی و استفاده از یک رژیم غذایی سالم را رعایت کنند و از حمل اجسام سنگین در حالتی که بخصوص مچ خم می‌شود، خودداری کنند.


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما