چای مخصوص آرامش اعصاب

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

چای مخصوص آرامش اعصاب

(0)گیاهان تشکیل دهنده این پودر دم نوش گیاهی: گل گاوزبان، گل بنفشه، آویشن شیرازی، بهارنارنج، سنبل الطیب، لیمو عمانی، اسطوخودوس هندی، گل ختمی، گل پنیرک، پونه، ملیس، سرخ ولیک.

مشکلات اعصاب و استرس های روزانه چیزی است که همه ما آن را به نوعی تجربه می کنیم و تقریبا از آن گریزی نیست!. اما واکنش بدن افراد به این استرس ها مختلف است چون اعصاب آنان بدلیل عوامل متعدد تفاوت دارد. مشکلات عصبی بیماری های متعددی را مثل کم خوابی، بی خوابی، تپش قلب، لرزش های غیر ارادی اعضا، ریزش مو و مژه ها، یبوست، کم خونی، مشکلات معده و دستگاه گوارشو بیماری هایی که در نگاه اول ربطی به اعصاب ندارند اما با ریشه یابی آنها متوجه می شویم که علت همه این مشکلات شناخته و یا ناشناخته مسئله مهم ضعف اعصاب و استرس های روزانه و شدید است را بوجود می آورد.

پس این مشکلات را باید بسیار بسیار جدی بگیریم و در جهت درمان یا پیشگیری از این بیماری های بوجود آمده باشیم.راه حل چیست؟

درست است که ما بیشتر مواقع نمی توانیم به این زودی و در کوتاه مدت عوامل اصلی را از بین ببریم ولی می توانیم با تقویت اعصاب مانع از ضربات بیشتر به بدن شویم و یکی از چیزهایی که می تواند به تقویت اعصاب کمک کند و از ضعف های شدید آن جلوگیری کند استفاده از این "دَم نوش" و "چای تقویت اعصاب" است. اگر در شبانه روز ۲ تا ۳ بار از این معجون قبل یا بعد از وعده های غذایی به صورت مدام و مستمر خورده شود در کوتاه مدت و همچنین دراز مدت می تواند اثرات خیلی خوبی روی اعصاب مرکزی بگذارد. 

این پودر 150 گرمی با پست پیشتاز ارسال می شود و برای دیدن قیمت محصولات به فروشگاه آنلاین ما به نشانی: www.sadeghattar.ir مراجعه کنید.

روش ساده استفاده از دَم نوش آرامش اعصاب: برای تقویت اعصاب و آرامش آن یک تا دو ساعت قبل از استراحت و خواب ۲ قاشق مربا خوری سَر صاف از "پودر آرامش اعصاب" را در ۲ لیوان آب جوش بریزید و به مدت ۱ دقیقه روی گاز و با شعله کم و روی شعله پخش کن یا قهوه جوش بگذارید بماند بعد آن را خاموش کنید تا ده دقیقه دَم بکشد و با چند قطره لیمو ترش تازه یا آبلیمو و کمی عسل، شکر یا نبات آن را شیرین کرده، میل کنید. البته عصر ها می توانید یکی از این لیوان ها را میل کنید تا مجبور نباشید دو لیوان دم نوش در شب میل کنید. توجه داشته باشید مزاج گرم یا سرد شما در میزان این ترکیبات حائز اهمیت است اگر بیشتر گرمایی هستید و گرمتان می شود با مقداری عرقیات خنک یا سرد مثل عرق بید، کاسنی و شاهتره مصرف شود. اگر بیشتر سردتان می شود-که معمولا مشکلات اعصاب و ضعف آن در این طبیعت بیشتر است- می توانید با عسل بیشتری آن را میل کنید. این بسته پستی حدودا ۳۰۰ گرم وزن دارد که 220 گرم پودر خالص است و چون پودر آماده و کم حجمی هست می تواند برای یک ماه استفاده مفید باشد ضمنا خود این پودر را می توان بعد از دم کردن خورد(مثل شربت خاکشیر) تا تاثیرش بیشتر شود.

شماره تماس و سفارش: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸ صادق عطار 

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 

ممنوعات: چای متداول و رسمی را ترک کنید و معجزه اش را ببینید! حتی چای ترش و سبز هم نخورید! ضمنا ماهی، عدس یا هر چیزی که طبیعت سردی دارد را با ادویه گرم و زردچوبه مصرف کنید تا سردی آن باعث ضعف اعصاب نشود. امیدوارم با مداومت بر این چای خوش بو و خوش طعم و مقوی از مشکلاتی مثل تپش قلب و ضعف اعصاب و خیلی از مشکلات شناخته یا ناشناخته شفا بگیرید و برای دلگرمی دوستان دیگر در قسمت نظرات ما را از تجربیات خود آگاه کنید.

موفق و سلامت باشید صادق عطار


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما