پکیج گیاهی تقویت کننده و حجم دهنده اندام ها و قد

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

پکیج گیاهی تقویت کننده و حجم دهنده اندام ها و قد

(0)بسته ارسالی:

ارسال روغن ترکیبی به وزن (120 سی سی) برای درمان استعمالی بزرگ کردن اندام هایی مثل سینه، باسن، لب، گونه و آلت برای یک ماه استفاده، به همراه 100 گرم پودر کاملا گیاهی و خوراکی برای تقویت بدن به صورت جداگانه مخصوص خانم ها و آقایان و یک پودر 220 گرمی آرامش برای تقویت اعصاب بهمراه دو صفحه توضیحات کامل و رژیم غذایی مخصوص آن با پست پیشتاز و سرویس پرداخت در محل.

این پکیج به صورت کامل و یا بدون پودرهای خوراکی آن عرضه می گردد.


مکانیزم تاثیر این روغن استعمالی:

این روغن با بهتر کردن گردش خون در آن منطقه و بستن منافذ میکروسکپی پوست باعث رشد بهتر اندام و بزرگی طبیعی آن می شود به طوری که اگر رژیم غذایی رعایت شود و مشکلات کبدی وجود نداشته باشد این رشد طبیعی و حجیم شدن برگشت پذیر نیست و پوست چروک نمی شود.

دارو بهمراه پودر خوراکی است.

صادق عطار(ویژه آقایان): ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

خانم کرملّایی(ویژه بانوان): ۰۹۳۰۷۳۴۴۰۴۳


خوشبختانه این پکیج گیاهی و روغن استعمالی آن هم از نظر علمی از پشتوانه خوبی برخوردار است(مثل کتاب قانون بوعلی و ذخیره خوارزمشاهی سید اسماعیل جورجانی) هم بازخوردهای خیلی خوبی از استفاده کنندگان آن دریافت کرده ایم که بصورت تجربی هم آن پشتوانه طبی تایید و تقویت شده است.

لوازم جانبی این درمان که توصیه می شود همراه با پکیج تهیه شود یک عدد بخاری برقی معمولی دو شعله، کیسه آبگرم و یک دستگاه وکیوم(برای حجم دهندگی سینه یا آلت) است.

وکیوم سینه و آلت و کیسه آبگرم برقی برای فروش موجود است و یا می توانید از فروشگاههای مجاز تهیه کنید.

اسناد تاثیر این پکیج در افراد

*. خانمی از تهران بعد از دو ماه استفاده دقیق از پکیج کامل، دو سایز(۶۵ به ۷۵) افزایش سینه داشتند.

*. سایز سینه ی خانمی از شیراز با ۱۴ روز استفاده از کمتر از نصف این پکیج گیاهی و روغن استعمالی، یک سایز بزرگتر شده(۶۵ به ۷۰).البته در ۵ روز اول با استفاده ی ناقص از دارو هم جواب خوبی گرفته بودند اما با تماس تلفنی و اجرای دقیق و کامل در روزهای بعد سرعت افزایش حجم به مقدار مطلوب رسید.

*. خانمی از کازرون با سنی حدود ۲۵ سال برای افزایش حجم سینه ها و باسن اقدام به استفاده از این پکیج به طور دقیق و کامل کردند و بعنوان یک تجربه مقداری از همین روغن را هم برای افزایش قد به کف پاها می زدند.اما اصلا امیدی به افزایش قد نداشتند! چون چند ماه پیش با آزمایش اسکن صفحات رشد، به او گفته بودند صفحات رشد شما بسته شده است!.

اما در کمال ناباوری بعد از دو هفته تماس گرفتند و با خوشحالی اعلام کردند که در این دو هفته هم یک سایز به حجم سینه ها اضافه شده(۶۵به۷۰) و هم حجم باسن کاملا رضایت بخش بوده و هم ۲ سانتیمتر به قد ایشان اضافه شده! یعنی این روغن تاثیر خوبی روی تحریک فعالیت غدد داخلی دارد زیرا کف پا قلب دوم ما است و این روغن مالی تاثیر خوبی روی افزایش قد داشته است.

*. در بخش نظرات همین مقاله(۰۸-۱۱-۱۳۹۳) خانمی نوشته اند که با رعایت بعضی نکات و بدون استفاده از پکیج ما خوشبختانه در عرض دو ماه یک سایز اضافه شده و سینه ها پر تر و سفت تر شده. متن پیام ایشان:

من بیست و چهار سالمه، قدم ۱۶۵ و وزنم ۵۰ کیلو هستش، سایز سینه هام ۷۵ بود ک توی دو ماه اخیر هر شب نوک قاشق مربا خوری رازیانه دم کردم و خوردم...الان سایز سینه هام شده ۸۰. 

بجز این موارد، باز هم گزارشات مثبت دیگری داشته ایم که بخاطر اختصار از بیان آن صرف نظر می کنیم و در قسمتی جداگانه به ذکر آنها و تصویر چت و نوشته آن عزیزان می پردازیم.برای دیدن تاثیر پکیج حجم دهنده سایت ما، اینجا کلیک کنید.

وکیوم سینه

وکیوم سینه برند آلوارس ایرانی

دارو و نسخه هایی برای بزرگ کردن سینه ها و اندام های خاص جهت مطالعه:

علت های کوچک ماندن پستان ها:

کوچک ماندن پستان ها می تواند عوامل متعددی داشته باشد ولی مهمترین عوامل آن به این شرح است:

۱- بی نظمی هورمن های زنانه: این عامل می تواند بر اثر استرس های دائمی و عدم تغذیه کامل و سالم باشد مثل خوردن بی رویه فست فود ها، سوسیس و کالباس، پوست و بال مرغ های پرورشی و استفاده زیاد از مواد مانده مثل چیپس و پفک و غیره و از طرف دیگر نخوردن غذاهایی طبیعی و سالم که باعث بهم ریختن سیستم هورمونی داخلی بدن شده و یکی از ضررهایش همین کوچک ماندن پستان ها و مشکلات دیگر زنانگی وو مردانگی است.

۲- مشکلات کبدی: معمولا کسانی که پستان های کوچی دارند دارای چهره و گونه های لاغری هستند که این از خشکى کبد حکایت ها دارد! و  نشان می دهد این افراد کبدی ضعیف دارند که باید تقویت شود.

رگ‏هاى پشت دست هم صاف و بدون برآمدگى است که این هم باز دلیل بر سردى کبد و سردی مزاج اصلى است.

۳- لاغری مفرط: در این نوع لاغری خون به اندازه کافی در بدن جریان ندارد و غذا به اندام های بدن نمی رسد که در سینه و باسن ایجاد کوچکی و  لاغری می کند.

۴- یبوست مزمن: شاید کمتر کسی متوجه این "سّم خاموش" یعنی یبوست و خشکی مزاج باشد اما از این سرچشمه همه بیماری ها(اُم المَرَض) نباید غافل بود مخصوصا در این زمان که با این غذاهای مانده و آلوده یبوست بیماری شایعی است.

 

درد و درمان

خب الان که مهمترین عوامل بیماری مشخص شد درمان هم خودش را به ما نشان می دهد.

 درمان کوچکی پستان ها با توجه به عوامل این بیماری باید به طور همزمان خوراکی و استعمالی باشند یعنی دسته اول داروها خوراکی هستند و باعث از بین رفتن یبوست و بی نظمی هورمنی می شوند و دسته دوم با به جریان انداختن شریان های خونی بیشتر اطراف سینه یاا باسن و یا هر عضو دیگری که به این شکل لاغر مانده باعث رسیدن همان هورمن ها و غذاهای بدن به آن عضو می شوند و به طور طبیعی کم کم آنن عضو رشد خودش را شروع می کند و به ثبات می رسد.

پس استفاده همزمان از نسخه های این مقاله برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب الزامی است. باید در درمان های طبیعی صبور بود و هم به مقدار  کافی از آنها خورد! اما تاثیرش ثبات دارد و مثل درمان های شیمیایی موقت و پر خطر نیست.

 نسخه ها و درمان

نسخه های خوراکی:

۱- تخم رازیانه، تخم جعفرى، تخم شلغم، تخم کتان، گل گاوزبان، تخم شوید، سیاه دانه، تخم کاسنى، تخم کرفس.‏

روش استفاده: داروها را باهم مخلوط و هر روز بجای چاى دم کرده میل کنید، یا آنها را کوبیده و مانند قاووت با شکر مخلوط کرده هر روز یک قاشق  مرباخورى تا غذاخورى آن را میل کنند.

مقدار مصرف: روزی ۴ تا ۶ لیوان به صورت دم نوش و یا ۳ تا ۴ قاشق غذاخوری از قاووت و مخلوط آن در روز.

۲- عصاره شیرین بیان: در یکی از مقالات همین سایت می توانید طرز استفاده و ملاحظات پیرامون مصرف آن را مطالعه کنید.

۳- اصلاح کبد: مطالبی که در مقاله کبد چرب برای تقویت کبد گفته شده و مقاله زیتون و روغن آن برای اصلاح کبد ضروری و مهم هستند.

۴- اصلاح رژیم غذایی: استفاده از سبزیجات و میوه تازه و خوردن کافی مواد غذایی که هورمن های زنانه دارند مثل شنبلیله، جعفری و کرفس(برای خانم ها) در غذاها و سوپ ها و خوردن کافی سیر و پیاز خام و پخته در برنامه روزانه و هفتگی(مقالات سیر درمانی بدون بو و پیاز راا از همین سایت مطالعه کنید.)

استفاده از چاشنی هایی که هورمن های زنانه طبیعی دارند مثل پودر رازیانه. قطع یا به حداقل رساندن فست فود ها و مواد نگهدارنده در رژیم غذایی.

نسخه های استعمالی(مالیدنی)

۱- دارچین و دار فلفل و رازیانه را نرم کوبیده و در کره گاو یا روغن حیوانی حل کرده ضماد نمایید(اگر روغن گاومیش باشد بهتر است) و سینه ها را با سینه بندی محکم ببندید و هر روز یک تا دو بار مقداری شیر گرم(جوری که پوست از گرمی آن نسوزد) روی سینه ها بپاشید و مجدد آن را چرب کنید وو ببندید می توانید بعد از چرب کردن یک پلاستیک نایلون بهداشتی روی سینه ها قرار داده و پارچه ای روی آن بگذارید و بعد با کُرسِت آن را ببندید که این روغن به خوبی جذب شود.

۲- مشابه نسخه بالا با پیه مرغ یا گاو یا گاومیش هر شب سینه‏ ها را مالش دهید. مالش با روغن موم نیز مفید است.


خوشبختانه ما توانستیم از زفت خالص و ترکیب آن با روغنی گیاهی و مخصوص بهمراه ترکیبات گیاهی دیگر، روغن استعمالی خوبی برای حجم دادن به اندام ها تهیه کنیم که مشکلات زفت مالی را هم نداشته باشد.

بوعلی معتقد است که، زفت بسیار خوب است خون را به آن اندام می رساند و غذا را به سوى آن مى‏ کشاند و در آنجا حبس مى ‏کند و نمى ‏گذارد از بین برود، در نتیجه موجب رشدش می شود.

جالینوس حکیم مى‏ گوید:«من برده ‏فروشى را دیدم که نوجوانى بسیار لاغر را بوسیله زفت‏ مالى چنان چاق کرد که باسن های چاقِ دنبه ‏مانند پیدا کرد. و این چاق شدن در مدت بسیار کوتاهی صورت گرفت!.»

چون این روش زفت مالی به شیوه قدیمی به دلائلی مثل نبودن زفت طبیعی در بازار و چسبناک بودن آن سخت و طاقت فرسا است. ما به تازگی ۱۲۰ سی سی روغن زفت طبیعی و روغن خراطین اصل هندی، زالو و رازیانه را با پست پیشتاز ارسال می کنیم که استفاده از آن بسیار ساده است و اثر بالایی برای رشد اندام ها به طور طبیعی دارد و همان کاری را می کند که شیره زفت انجام می دهد، البته راحت تر و ساده تر از آن است.

صادق عطار(ویزیت تلفنی ویژه آقایان): تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸        

خانم کرملّایی(ویژه بانوان):۰۹۳۰۷۳۴۴۰۴۳

به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

حساب ملت: شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

حساب سپهر صادرات: شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

حساب سامان: شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 


برای دیدن تصویر بزرگتر این پکیج کامل که با پست پیشتاز ارسال می شود یا حضوری در عطاری ما واقع در شهر پردیسان قم فروخته می شود اینجا کلیک کنید.

منابع:

  1. کتاب قانون، ابو علی سینا، (ترجمه شرفکندى)، ج‏۷.
  2. کتاب مجربات اکبرى، حکیم اکبری.
  3. کتاب مجموعه پیک شفا ج۶.

ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما