درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل کننده، بدون عمل جراحی

مشخصات:

پکیج کاملی شامل "پودر پاکسازی کلیه و کبد" به حجم 700 گرم و یک "پودر مکمل"به حجم تقریبی 200 گرم که مجموعا یک بسته تقریبا یک کیلویی را تشکیل می دهد.

موارد مصرف:

افرادی که سنگ کلیه دارند و یا سنگ در حالب گیر کرده و یا عفونت ادراری دارند و کلیه ها خوب کار نمی کنند.

روش مصرف:

این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت دَم نوشاستفاده می شوند و کاملا گیاهی و از 40 ترکیب گیاهی قوی تشکیل شده اند.

مکانیزم اثر بخشی:

با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به کلیه ها از طریق خون، روی سنگ و رسوبات اثر می گذارند و آنها را کم کم در ادرار حل کرده یا اگر در حالب گیر کرده باشند معمولا خورد شده و به صورت تکه های کوچک و بدون درد از مجاری ادراری خارج می شوند چون این مواد گیاهی بی ضرر باعث باز شده لوله حالب هم می شوند.

روش ارسال آن:

این دارو در بسته ای حدودا یک کیلوگرمی(بسته بزرگ) یا همان بسته با مقداری کمتر(550 گرمی) برای سنگ های کوچک تر است که با پست پیشتازبه تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت بسته:

برای دیدن قیمت محصولات به فروشگاه آنلاین ما به نشانی: www.sadeghattar.ir مراجعه کنید.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر: یکی از پکیج های تجربه شده گیاهی، که مانند درمان دیسک کمر و مهره های گردن و سینوزیت و...،‌ به بهبود بیماران کمک کرده، "دم نوش تقویت کلیه ها و دفع سنگ کلیه و سنگ های در حالب" است. برای توضیحات بیشتر و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی جزئیات... کلیک کنید.


این معجون بیش از  ۱۷ سال است که بارها تجربه شده و بسیار مؤثر بوده بطوری که سنگ هائی به اندازه ۱۷ میل و پایین تر از آن را با چند روز خوردن ِمداوم آن، خُرد کرده و حتی سنگ ای به اندازه ۱۰ میلیمتر و شاخ گوزنی را هم با دردی قابل تحمل خورد کرده(البته این سنگ از نوع عفونی بوده) و از کلیه و مجاری ادرار خارج ساخته.

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: شماره های تماس: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸        

 

تهران خیابان وحدت اسلامی، خیابان اسدی منش

شماره کارت های من به نام صادق عطار:

سیبا بانک ملی: شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

ملت: شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

سپهر صادرات: شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

سامان: شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 

این بسته(بزرگ) برای یک دوره کامل درمانی سه هفته ای(۲۱روزه) کافی است و بسته 650 گرمی برای یک هفته تا ۱۰ روز در نظر گرفته شده که  به صورت حضوری و با مراجعه به عطاری ما در شهر پردیسان قم با پست پیشتاز و توضیحات کامل ارسال می شود .

این پکیج، شامل دو پودر جوشاندنی است و باید مواد آن طبق دستور خاصی که دارد جوشانده و به صورت"دم نوش" خورده شود.

بعد از واریز وجه با تماس تلفنی یا پیامک آدرس کامل پستی با کدپستی ۱۰رقمی را اعلام می کنید و فردا آن روز دارو با پست پیشتاز ارسال می شود. خوشبختانه افراد متعددی تا الان از این بسته گیاهی استفاده کرده و شفا گرفته اند و سنگ های بیشتر مراجعین در همان کلیه ها یا حالب آب شده و بدون درد حل شده اند و حتی سنگ های بزرگی به اندازه ۳۵ و ۲۵ میل از آقای اصفهانی(پدر آقای اصفهانی که مشکل دیسکشان با داروی دیسک کمر مداوا شد) هم با خوردن یک دوره دارو به اندازه های ۱۸ و ۱۳ یعنی نصف کاهش پیدا کرده و روند درمان ادامه دارد.  

*. توضیحات یکی از مراجعین بهبود یافته تهرانی در مورد خارج شدن سنگ ۶ میلیمتری عفونی حالب بدون درد و خونریزی بعد از ۴ روز از مصرف دم نوش.

[video width="320" height="240" mp4="http://attari.ir/wp-content/uploads/2010/05/stonedoc.mp4" poster="http://attari.ir/wp-content/uploads/2010/05/stone.jpg"][/video]

*.آقای صنعتگر از مشهد  با داشتن سنگ های به ابعاد ۱۰، ۹، ۷ و ۵ میلیمتر و تجویز عمل از سوی پزشکان با خوردن یک دوره کامل و سونوگرافی مجدد متوجه شدند دکتر به سختی ۷ یا ۸ میل سنگ را مشاهد می کند و حالات بالینی هم درمان بیش از ۶۰% را نشان می داد.

*.آقای محجوب از قزوین  جالب است که کوچکترین مراجعه کننده ما تا سال ۹۴ دختر خانمی ۲ ساله به اسم حُسنی محجوب از قزوین بوده که پدر و پدر بزرگش با حالتی بسیار ناامید عنوان کردند از بدو تولد متوجه تشکیل سنگ در کلیه ها شده اند و با اینکه از آن موقع تحت نظر بهترین پزشکان بوده است ولی نه تنها سنگ ها از بین نرفته اند بلکه هر بار که سونوگرافی کرده اند با وضعیت بدتری مواجه شده اند به طوری که تا آن موقع یک سنگ ۶میلی و دو سنگ ۲ و ۳ میل با تعداد زیادی سنگ ریزه های کوچکتر در آخرین سونوگرافی مشاهده می شد و داروهای تلخ و بد مزه شیمیایی هم با گریه ها و ناراحتی شدید این دختر خردسال کام خودش و دیگران را تلخ تر می کرد... درمان آغاز شد و پدر و مادر با دقت فراوان دوره اول دارو را به او دادند و بخاطر خوشمزه بودن دم نوش ها مشکلی در خوردن آن نداشت خوشبختانه.

نتیجه معجزه آسا بود! سنگ ۶میل به دو تکه ۲ و ۴ میل تبدیل شده بود سنگ دو میل به همراه همه آن سنگریزه ها حل شده بودند و آن سنگ ۳ میل هم یک میل کوچکتر شده بود! پزشک سونوگرافیست هم آنچه را می دید باور نمی کرد. به لطف خدا و با امید بیشتر دوره دوم شروع شد و خوشبختانه بعد از اتمام دوره دوم با سونوگرافی جدید و تماس آقای محجوب متوجه شدیم خوشبختانه به لطف خدا این دختر ناز کاملا شفا پیدا کرده و هیچ اثری از سنگ و شن ریزه ها نیست و به تعبیر دکتر کلیه هاش مثل کسی هست که اصلا مشکلی نداشته و سنگ و شنی هم نداشته. کلیه های پدر حُسنی هم سنگ ساز بودند که ۳ سال پیش عمل کرده بودند و مجدد سنگ داشتند که با انجام توصیه های گفته شده خوشبختانه سنگشان افتاد و خوشبختانه دیگر نیازی به عمل جراحی پیدا نکردند.

*.در سال ۹۵ هم پسر خاله ی حُسنی خانم یعنی امیر حسین ۴ ماهه! از این بسته استفاده کرد و سنگ ۴ میلیمتری او هم حل شد البته مادر امیر حسین هم از همین دم نوش ها می خوردند تا از طریق شیر هم این مواد اثر کنند. متن پیامک شفای این نوزاد ۴ ماهه را مادر نگرانشان به این شکل برای ما ارسال کردند.

*.آقای سعادت فر از جهرم: سنگ ۱۳ میلیمتر در حالب.خوشبختانه بعد از یک دوره استفاده منظم و دقیق و سونوگرافی جدید مشخص شد که این سنگ بزرگ بدون درد حل شده و اثری از آن نیست. از بین رفتن دردهای بسیار شدید و آرامش کامل در سیستم مجاری ادراری هم همین سونوگرافی را تایید می کند.

*. آقای نبهانی از اهواز هم بعد از ۳ روز که سنگی به بزرگی ۹.۵ میل در حالب گیر کرده بود -و پزشکان فقط تجویز عملی باز وخطرناک برای خورد کردن و خارج کردن این سنگ داده بودند- تماس گرفت اما چون سابقه چنین دفع سنگی آن هم در حالب نداشتیم به ایشان گفتم که یک ریسک است اما این روش تا حالا ضرری نداشته و امیدوارم برای شما هم ضرری نداشته باشد. ایشان هم پذیرفت و دارو را برایشان ارسال کردم اما چون درد بسیار شدیدی داشتند دم نوشی را توصیه کردم که شروع کنن تا اینکه دو روز دیگه بسته پست پیشتاز به دستشان برسد و داروی ضد سنگ را هم استفاده کنند.

خوشبختانه در کمتر از ۲۴ ساعت با ۵ یا ۶ بار مصرف(به تعبیر خودشان) آن گیاهان جانبی، سنگ ۹.۵ میل دفع شد! و بعد از رسیدن بسته ها و چند بار خوردن این معجون ترکیبی، ۳ سنگ دیگر به ابعاد ۶،۷ و ۸ میل دیگر که پشت این سنگ ۹.۵ میلیمتری گیر کرده بودند دفع شدند و ایشان سلامتی کامل خود را بدست آوردند و تصاویر این سنگ های را برایم ارسال کردند که در پایین مشاهده می فرمایید.

                                    عکس سنگ های گیر کرده در حالب یکی از مراجعین که با این معجون از حالب خارج شدند.

*. آقای ظاهری از خوزستان: ایشان خوشبختانه با مصرف ۲ دوره کامل از این بسته، بیش از ۴۵ میلیمتر از سنگهایی که در حالب بوده و چند سنگ در کلیه را دفع کردند و نوبت عمل جراحی ۲ روز آینده خود را کنسل کردند و الان هم با خوردن مقدار کمتری از دم نوش ها مانع تشکیل سنگ شده اند.خوشبختانه تصویر این سنگ های دفع شده را برایمان ارسال کرده اند که ملاحظه می فرمایید.

*. آقای شیرازی: ایشان هم بعد از دو دوره استفاده از دارو خوشبختانه بهبود پیدا کردند و حتی سنگی به قطر تقریبی ۶ میلی متر بدون درد و با فشار ادرار خارج شد که تصویر آن را برایمان ارسال کرده اند.بقیه سنگ ها در فرایند درمان حل شدند.

*. آقای عاشق حسینی: با داشتن دو سنگ ۷ و ۵ میلیمتری با خوردن یک دوره، بعد از یک هفته سنگی به ابعاد تقریبی ۴ میلیمتر از مجاری ادرار خارج شد و دردهای کلیه هم آرام شدند. تصویر این سنگ را برایمان ارسال کرده اند.

*. آقای جمشیدی از کرج با اراده ای مثال زدنی و با دقت و انگیزه بالا فقط ۸ روز از این معجون را مصرف کردند و خوشبختانه دو سنگ ۴ و ۲ میل ایشان آب شد و در سونوگرافی معلوم شد که اثری از سنگ ها وجود ندارد و آنها آب شده اند و حتی آقای جمشیدی متوجه دفع آنها نشده بود. آقای جعفری هم با داشتن سنگ ۶ میل و سابق تشکیل سنگ خوشبختانه با یک دوره به طور کامل درمان شدند.

*. آقای ناصری از کرمانشاه با داشتن چندین سنگ ریز به ابعاد ۳تا۴ میل و یک سنگ ۸میلی و ۵میل خوشبختانه بعد از دو دوره کاملا خوب شدند و سنگ ها آب شده و آقای جوادی هم که از طریق ایشان معرفی شدند کاملا شفا گرفتند.

*. آقای پارسا از تهران با داشتن دو سنگ ۴ و ۲ میل بعد از یک هفته مصرف کاملا شفا گرفتند و حتی ۲بار سونوگرافی کردند چون باور نمی کردند بعد از یک هفته این سنگ ها دفع شوند چون درمان های متعددی را آزمایش کرده بودند و نتیجه نگرفته بودند.

*. خانم امینی ۶۵ ساله از رشت بعد از اتمام یک دوره و سونوگرافی مجدد با تعجب متوجه شدند که سنگ ۱۷ میلیمتری یکی از کلیه هایشان ناپدید شده و خوشبختانه کاملا به صورت حل شده از بین رفته به طوری که با تمام دقت و توجهی که داشتند کاملا بدون درد و بدون دیدن املاح بوده.در دو سونوگرافی بعدی هم که انجام دادند اثری از سنگ وجود نداشت.

*. آقای افخم از استهبان فارس که به لطف خدا با دفع راحت سنگ ۶ میل و حل شدن سنگ ۳ میل، مشکلشان به طور کامل برطرف شد.

*.سنگ ۱۲ میلیمتری آقای حیدری که با یک دوره از این پکیج گیاهی یک سنگ 12 میلیمتری بدون درد از حالبشان خارج شد. جالب است بدانید این سنگ ۴ ماه در حالب گیر کرده بود و ایشان برای خارج کردن آن نوبت عمل جراحی گرفته بود که خوشبختانه این سنگ هم برطرف شد و تصویر آن را در پایین مشاهده می کنید.photosang*.یک سنگ ۶ میلیمتری حالب که باز هم تصویر آن را آقا مجتبی برایمان فرستاده و بدون درد از حالب خارج شده.*.توضیحات یکی از مراجعین سابق ما در مورد حل سنگ ۸ میلیمتری حالب خود.photosang2*.دفع باور نکردنی و بدون درد سنگی به طول ۱۰ میلیمتری که همه پزشکان دستور عمل جراحی را برایش تجویز کرده بودند.*.سونوگرافی کلیه ها  و مقایسه آنها قبل و بعد از استفاده از داروی ما، ارسال شده توسط یکی از مراجعین ما از شهر نهبندان استان خراسان جنوبی که بعد از استفاده از یک دوره کوچک(650 گرمی)، دو سنگ ۴ میلیمتری و یک سنگ ۳٫۵ میلیمتری بدون درد از او حل شده.photosonosang

شماره نمایندگی ما در استان کرمانشاه:

آقای سحرخیز-کرمانشاه

09228299407

***********************************************************************************************در ادامه روش های دیگری برای دفع سنگ کلیه و مثانه نوشته ایم تا اگر مایل به خرید محصول گیاهی ما نبودید و دوست داشتید، آنها را استفاده کنید.

ولی این پودری که ارسال می شود موثرترین درمان گیاهی سنگ کلیه ها بوده که تا الان تجربه کرده ایم و ترکیباتش با این روش ها فرق دارد و سنگ و املاح را حل می کند.

روش اول: تُرب سیاه و شلغم ۱ کیلوگرم، خریده و بعد از تمییز کردن و شستن با آبمیوه گیری به اندازه نیم لیوان، آب آن را گرفته و با۱قاشق مرباخوری آبلیموی (تازه) و با ۱ قاشق مرباخوری عسل مخلوط کرده و در ۳ وعده، بین وعده های غذایی میل کنید.و محتویات آبمیوه گیری را با کمی آب جوشانده و آن را هم میل کنید.این کار را تا دفع سنگ انجام دهید.

سنگ کلیه ۹ میلیمتری(برای نمونه)

 روش دوم: ۱عدد تخم مرغ خانگی تازه(حتما تازه باشد) یا اگر تخم مرغی باشد که جوجه از آن خارج شده را در مقداری آب لیموی تازه گذاشته تا دیواره آن حل و بعد از جداکردن سفیده و زرده تخم مرغ آن را هر روز مصرف کنید. می توانید قبل از اضافه کردن آب لیمو محتویات تخم مرغ را خالی کرده و پودر کنید و بعد از آن آب لیمو را اضافه کنید. این روش برای بیمارانی که دارای معده ضعیف یا سنگ کلیه کلسیمی دارند توصیه نمی شود.دو روش دیگر: - ۱لیوان آب هندوانه تاره + ۲ قاشق غذاخوری عسل به مدت ۱ هفته هر روز بعد از صبحانه نهار وشام بنوشید درمان خوبی برای سنک کلیه است. - ۳۰ گرم عسل + ۲۰۰ گرم آب ترب سیاه و آب لیمو مخلوط کرده و به صورت شربت روزانه میل کنید داروی خوبی برای سنک کلیه می باشد ص۳۴ کتاب عسل درمانی نکته های لازم: ۱- اگر سنگ از کلیه ها خارج شده و در لوله حالب گیر کرده باشد ۱ لیوان برگ پنیرک(طُوله) را در ۱ لیوان آب پخته به اندازه نیم لیوان را - با یک قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کرده- در بین وعده های غذائی مصرف کنید.خوشبختانه آقای باقری از شیراز با ۳ بار خوردن از این معجون، و آقای صفاری با چند بار خوردن پخته گیاه پنیرک شفا گرفتند و سنگی که ۱ ماه در حالب گیر کرده بود و اذیت شده بودند از حالب خارج شد. عکس گیاه طوله(پنیرک) که برای خارج کردن سنگ از حالب معجزه الهی است.توصیه مهم:پهلوها را گرم نگه دارید(با پارچه ائی ببندید) و از قرار گرفتن در معرض بادهای سرد مثل کولر و... خودداری کنید.