پکیج لاغر کننده کاملا گیاهی و تجربی

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

پکیج لاغر کننده کاملا گیاهی و تجربی

(0)مقدمه:

یکی از معضلات قرن حاضر "چاقی مفرط" است که یک از مهمترین علل پیدایش آن مصرف بیش از حد غذاهای پر کالری، فست فود، چرب و خوشمزه و انباشت آنها در بدن و مصرف نشدن و انباشت آنها در بدن است.

برای رسیدن به تعادل در وزن باید چند کار را همزمان باید انجام داد:

اول ورزش های سبک روزانه که بهترین آنها و شاید تنها ورزشی که در لاغر شدن به ما کمک می کند "پیاده روی تند" است چون ضربان نبض را بالا می برد اما تپش قلب بالا نمی رود به همین دلیل ما بعد از این ورزش دچار گرسنگی نمی شویم! در حالیکه ورزش های سنگین ما را گرسنه تر می کنند و اگر چند روزی مقاومت کنیم در نهایت مجبوریم تسلیم خواسته نفس قوی و وسوسه های آن شویم و اگر باز هم مقاومت کنیم بدلیل کمبود ویتامین های لازم بدن دچار مشکلاتی به مراتب بدتر از چاقی مفرط می شویم.

 

دوم اصلاح رژیم غذایی و حذف روغن های نباتی متداول و استفاده از روغن های طبیعی موجود مثل روغن زیتون و ارده کنجد است که خطر سکته و سرطان را به میزان بسیار زیادی کاهش می دهد چون اگر این روغن ها را از جاهای مطمئن تهیه کنیم دیگر خبری از روغن های پایه، پالم، پارافین مایع شرکت نفت و ماده سرطان زای "هگزان" نیست!

 

سوم مصرف پودرهای گیاهی برای تامین ویتامین ها و انرژی لازم بدن برای "ازبین بردن اشتهای کاذب" است!

این نکته بسیار حائز اهمیت است که با تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن، ما دیگر اشتهای کمتر یا بهتر بگم اشتهای کاذب به غذا نداریم و فقط در صورتی که بدنمان به غذا نیاز داشته باشد غذا می خوریم.

 

چهارم استفاده از دم نوش های گیاهی برای "چربی سوزی" و بالا رفتن تعریق و ادرار بدن جهت دفع سموم است.

 

ما با استفاده از مطالعات و تجربیات خود یک پودر خوراکی و یک دم نوش گیاهی درست کردیم که با تامین مواد معدنی بدن و چربی سوزی باعث کاهش وزن می شوند و ما را برای رسیدن به تعادل وزن -در کنار پیاده روی تند و اصلاح رژیم غذایی- یاری می دهند.

بر اساس بازخوردهای فعلی تاثیر این دو پودر، کاهش 800 گرمی در روزهای اول، 5 کیلو در هفته اول و در بعضی از مراجعین 6 کیلو در ماه بوده است که تفاوت این بازخوردها در نحوه استفاده از پودر و بکار گیری ورزش یا انجام ندادن آن و رعایت اصلاح غذایی یا رعایت نکردن آن است.

 

این پودر خوراکی از 8 گیاه و بذر دارویی تشکیل شده که بعضی از آنها نیاز به شستن و خشک کردن داشته که ما آن را انجام داده ایم بنابراین برای مصرف کاملا بهداشتی و آماده هستند.

ترکیبات پودر لاغری هم که چربی سوز هستند در بالا بیان شده اند.

این پکیج که دارای دو پودر 200 گرمی است که از طریق پست پیشتاز و مراجعه حضوری قابل دسترسی است.

برای دیدن قیمت محصولات به فروشگاه آنلاین ما به نشانی: www.sadeghattar.ir مراجعه کنید.

مشاوره رایگان

صادق عطار

09127502008    

025-32811853

این پکیج که دارای دو پودر است از طریق پست پیشتاز و مراجعه حضوری قابل دسترسی است.

به نام صادق عطار:

شماره کارت سیبا بانک ملی: شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

شماره کارت ملت: شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

شماره کارت سپهر صادرات: شماره کارت: 0474 7394 6916 6037

شماره کارت سامان: شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما