دانشنامه درمان طبیعی

آمار سایت

بازدید امروز 956

بازدید دیروز 1409

بازدید هفته 6555

بازدید ماه 27868

بازدید کل 1375304

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

عطاری
عطاری
عطاری
عطاری
عطاری

درمان علمی و تجربه شده التهاب و مشكلات پروستات با پودر و دم نوش گیاهی

هو الشافی

مشخصات دارو: بسته ای با وزن تقریبی 1300 گرم متشکل از 4 پودر آماده و ترکیبی گیاهی قوی که دو پودر آن خوراکی و دو پودر به صورت دم نوش خورده می شوند و برای از بین بردن التهاب پروستات و تنظیم PSA موثر بوده اند.

موارد مصرف دارو: کسانی که التهاب پروستات، PSA بالا و عفونت پروستات دارند و یا دچار بیماری پروستاتیک هستند و پروستات تحریک پذیر دارند که همه این عوامل مشکلاتی در دفع ادرار ایجاد کرده و یا سبب عفونت ادراری و درد در کلیه ها و مثانه است.

روش مصرف دارو: مصرف دو پودر آماده و بهداشتی خوراکی و آماده کردن دو پودر دیگر به صورت دم نوش با روشی ساده.

مکانیزم اثر بخشی دارو: هر چهار جزء این دارو ضد عفونی کننده مجاری اداری هستند و با تنظیم هرمون ها، تقویت اعصاب، تقویت معده و روده ها و رفع یبوست احتمالی، باعث کاهش التهاب پروستات برگشتن آن به حالت طبیعی و افزایش فشار ادرار می شوند که در مجموع باعث برطرف شدن مشکل ادرار و مشکلاتی از قبیل بالا بودن PSA، دفع ناقص، درد و سوزش در مجاری ادرار و عفونت ادراری است.

روش ارسال دارو: این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

 

قیمت دارو:    

بسته کامل ۱۳۰۰ گرمی: ۲۱۰ هزار تومان.

یا

بسته کامل کوچک(همان دارو) به حجم ۷۰۰ گرم: ۱۱۰ هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: 09127502008

توضیحات بیشتر دارو: یکی دیگر از درمان های تجربه شده گیاهی پودر بیماری پروستات است که به لطف الهی با مراجعه و آزمایش ترکیبات مختلف، متوجه شدیم این ترکیب تاثیر خوبی دارد و خوشبختانه چندین نفر هم از این پودر خوراکی مصرف کردند و شفا بخش بوده است.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

اين پودر كاملا گياهي و بهداشتي، قبل از وعده هاي غذايي خورده مي شود و روي پروستات اثر بسيار خوبي داشته.

در كنار اين پودر ضد التهاب، یک پودر كاملا گياهي و بهداشتي كه خودمان آماده مي كنيم داده مي شود كه سم هاي بدن را از طريق ادرار و مدفوع خارج مي سازد و سرعت بهبود پروستات را چند برابر مي كند و ضمن در کاهش میزان پی اس آ و تقویت کبد و کلیه ها و دفع سنگ های ریز آن اثرات تجربی و علمی چشمگیری دارد.


ضمنا يك پودر گياهي ديگر كه به صورت دَم نوش آماده مي شود در جعبه پستي قرار دارد كه مجاري ادرار را پاك و ضد عفوني مي كند.

پودر چهارم هم برای ضد عفونی خون و آرامش در بسته قرار داده شده که مکمل درمان التهاب پروستات است.

پس مجموعا 4 پودر و يك رژيم غذايي مخصوص ارسال مي شود که وزن آنها در بسته ی بزرگ و کوچک تقریبا نصف است:

ارسال این دارو به سراسر کشور با پست پیشتاز می باشد و توضيحات كامل دارو به همراه رژيم غذايي مخصوص بيماران پروستاتي در آن قرار دارد و بعد از واريز وجه و دادن آدرس دقيق پستي و كدپستي 10رقمي و اعلام آن، ارسال مي شود.

 

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها مي توانيد تماس بگیرید:

شماره هاي تماس:قم- صادق عطار

تلفن همراه: 09127502008      

تلفن عطاری: 32811853- 025


صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک 99 عطاری عطار

ساعات تماس: ساعت 9 تا 14 و 17 تا 22

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سامان: 900188822346161 / شماره کارت: 3282 2198 8610 6219 / شبا: IR920560900188802234616001

حساب سیبا بانک ملی: 0300435144000 / شماره کارت: 5065 2626 9972  6037/ شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: 4528951626 / شماره کارت: 7231 5906 3378 6104 / شبا IR830120010000004528951626

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 0194 4572 6940 6037 / شبا IR490190000000305402921002

 

نمونه هایی از بعضی افراد شفا یافته:

شخصی در شوشتر به این بیماری مبتلا بود و حتی زمینه ارثی و ژنتیکی خانوادگی برای این بیماری داشت و برادر ایشان در اثر سرطان پروستات مرحوم شده بود و خانواده ایشان هم بسیار نگران شده بودند که این برادر هم به این سرنوشت تلخ ممکن است دچار شود.

ولی به لطف خدا و با یک نسخه و مصرف چند هفته ای از این داروی ترکیبی خوراکی از التهاب و بزرگی پروستات نجات پیدا کردند و شفا یافتند.

*.آقای طاهایی 86 ساله ساکن قم که بعد از دو ماه استفاده اجباری از سوند و قطع امید پزشکان از امکان انجام عمل توسط پسرشان به صورت حضوری دارو گرفتند و خوشبختانه با رعایت دقیق موارد ذکر شده در عین ناامیدی کامل به لطف خداوند، با یک دوره کاملا شفا گرفتند و دیگر مشکل پروستات تا این لحظه ایشان را اذیت نکرده.

شماره همراه پسر آقای طاهایی 09122525084 ساعات تماس فقط 20:30 تا 22:30

*. آقاي حكاك كه با داشتن P.S.A=14 مشكوك به سرطان بودند و بيش از يك ماه فقط از طريق ميل(سُوند) ادرارشان خارج مي شد به لطف الهي بعد از مصرف دقيق 2 هفته اي از اين پودر و كپسول مكمل آن و رعايت نكات رژيم غذايي، الان بدون مشكل و بدون نياز به سوند دفع ادرار مي كنند و P.S.A ايشان هم بعد از یک ماه از مصرف دارو به عدد 3 رسيد و در ماه های بعد و طبق تماسی که با فرزند پزشکشان داشتم پی  اس آ الان به عدد 1 رسیده و وضعیت بالینی ایشان هم کاملا نرمال و طبیعی است.

*. آقاي كوثري با داشتن P.S.A=12 و تجويز تكه برداري از پروستات خوشبختانه بعد از يك ماه مصرف دارو P.S.A به 5 كاهش پيدا كرده و بعد از مصرف دوره دوم دارو كيست كليه چپ و سنگ 2.5 ميلي متري بدون درد از بين رفته.

البته ايشان توصيه ها را به صورت ناقص انجام داده بودند كه اين نتايج بسيار خوب بوده.

*. آقاي نيا كمال بعد از دو سال كه از قرص هاي پروستاتان و ديگر داروهاي متداول استفاده كرده بودند، 2ماه اخير بيماري شديد شده بود و قرص هاي سابق هم ديگر اثري نداشته و P.S.A به 11 رسيده بود در آزمايش گذشته كه در دوره اول دارو P.S.A به 7 رسيده و از لحاظ باليني ادرار راحت تر تخليه مي شود و الان بیماری تحت کنترل است.

*. آقاي احدي بعد از يك ماه استفاده از دارو P.S.A از 71 به 3 كاهش پيدا كرده و فشار خون و يبوست مزاج ايشان بهتر شده و بزرگي پروستات هم از 44CM به 40 كاهش پيدا كرده. و نكته مهم تر اينكه از لحاظ باليني بسيار بهتر از قبل هستند.(در كنار دارو گياهي ايشان از آمپول هاي 28 روزه و دارو دكتر هم استفاده كرده اند ولي گفتند كه احساس مي كنم بهبودي باليني بخاطر داروهاي گياهي بوده).

*. آقاي نكوئي بعد از استفاده از دوره اول دارو حجم پروستاتشان از 67 به 48 كاهش پيدا كرده و فشار خونشان از 20روي9 به 14روي8 رسيد و P.S.A از 1.68 به 68% رسيد و يبوست برطرف شده و خوشبختانه مقدار كمي ادرار هم بعد از تخليه باقي مي ماند(15 سي سي) و شب ها به جاي 4 تا 5 بار بيدار شدن براي دستشوئي 1بار بلند مي شوند و گاهي هم نيازي نيست.

ايشان بعد از مشاهده بهبودي چشم گير دوره دوم را شروع كرده اند.

*. آقای رحمان زاده از تهران با یک دوره دارو به طور کامل شفا پیدا کردند.

*. آقاي روزه اي هم از باغ ملك خوزستان با توجه به سن بالايي كه داشتند(84 سال) خدا رو شكر بهبود كامل پيدا كردند.

*. آقاي گوهري 74ساله و آقاي طاهر آبادي از کرمانشاه هم كاملا شفا گرفته اند.

*. آقای علی مطیره از عراق با داشتن 69 سال سن و پروستات ملتهب و داشتن 449 سی سی باقیمانده ادرار بعد از تخلیه و دو کیست 28 و 22 میلیمتری مادرزادی در کلیه ها مراجعه کردند که بعد از استفاده از دوره اول دارو میزان باقیمانده ادرار به نصف کاهش پیدا کرد(220 سی سی) و دو کیست مادرزادی هم به 22 و 18 کوچک تر شدند و از لحاظ بالینی هم به گفته خودشان از 5تا6 دفعه نیاز به دستشویی در شب، تنها یک بار به دستشویی می روند.

البته این سونوگرافی دوم را در حالتی ملتهب و با سرماخوردگی شدید گرفته بودند که به نظر می رسد اگر شرایط عادی بود باقیمانده ادرار خیلی کمتر از 220 می شد و علائم بالینی هم همین را تایید می کند.

ایشان بعد از دیدن این تاثیرات مشخص مشغول استفاده از دور دوم دارو هستند.

 

توجه:

چون معمولا مشکلات پروستات همزمان با مشکلات کلیه ها است، اگر مشكل كليه داشتيد بهتر است از نسخه هایی که در همين سايت در مورد درمان سنگ کلیه نوشته ایم استفاده کنید.

 

رژیم غذایی افراد پروستاتی:

توصيه هاي لازم و مهم:
صبح ها قبل از صبحانه مغز يك عدد گردو بخوريد.
اگر دچار اضافه وزن هستيد حتما آن را زير نظر پزشك متخصص تغذيه كاهش دهيد و از او بخواهيد رژيم غذايي مناسب با بيماري پروستات به شما بدهد،و در آن اين موارد رعايت شود.

توصيه هاي غذايي
استفاده زياد از انواع سبوسِ(برنج، گندم، جو،...) وغلات سبوس دار، حبوباتي مثل عدس.
استفاده از سبزيجات خشك مثل شنبليله، و شويد در برنج و سوپ ها.
خوردن نان هاي سبوس دار(مثل نان سنگك و بربري) و پرهيز از نان هاي بدون سبوس مثل نان لواش و نان هاي فانتزي.
صبح ها قبل از ناشتا 1 قاشق چاي خوري "عسلِ طبيعي خالص" را زير زبان خود بگذاريد و صبر كنيد تا آرام آرام آب شود و با بزاق دهان مخلوط شود و بعد آن را بخوريد. اين كار باعث مي شود انسولين ترشح شود و باعث كاهش قند خون مي شود.
كاهش و يا قطع همه قندها(شكر،شيريني)، چربي ها، گوشت(خصوصا گوشت قرمز) و لبنيات(مخصوصا ماست و دوغ).
پرهيز كامل از خوردن چلو و جايگزيني آن با پلو.
پرهيز از تمام غذاهاي فست فود(مثل پيتزا، همبرگر، سوسيس و كالباس).
پرهيز از روغن هاي سرخ كردني مايع و جامد و استفاده از روغن زيتون در غذاها.
از خوردن ادویه های تند جداً خودداری کنید و غذاهايي كه طبيعت سردي دارند مثل خيار هندوانه را بااحتياط  و با كمي عسل مصرف كنيد.
ورزش منظم روزانه(سبك) مثل پياده روي و تنفس در هواي پاك توصيه مي شود.اگر نتوانستيد به طور كامل اين توصيه ها را عمل كنيد ولي سعي كنيد تا جايي كه مي توانيد رعايت كنيد.

 

اطلاعات بیشتری که در اینترنت دیدم و مفید هستند را هم می توانید در پایین مطالعه کنید

بزرگ شدن پروستات در مردان ( مرجع کامل اطلاعات )

پروستات بزرگ
بزرگی خوش خیم پروستات چیست؟

بیش از نیمی از مردان بالای سن ۶۰ سال دچار بزرگی پروستات هستند و احتمال بروز این حالت با افزایش سن افزایش می یابد. در سن ۸۰ سالگی حدود ۸۰ درصد مبتلا خواهند بود. اما فقط ۴۰ تا ۵۰ درصد موارد واقعاً دچار علائم ناشی از بزرگی پروستات خواهند بود. در بزرگی خوش خیم  پروستات اول قسمتهای مرکزی پروستات بزرگ می شود، بزرگی این ناحیه معمولاً بر روی پیشابراهی که از داخل پروستات عبور می کند فشار می آورد. گاهی اوقات این حالت منجر به بروز علایم و مشکلات ادراری خواهد شد. معمولاً بزرگی خوش خیم پروستات در عملکرد جنسی اختلالی ایجاد نخواهد کرد. باید بخاطر داشت که بزرگی خوش خیم پروستات سرطان نبوده و منجر به بروز سرطان نیز نخواهد شد. اما ممکن است فرد همزمان دچار بزرگی پروستات و سرطان پروستات باشد.

علایم این اختلال چگونه است ؟

همانطور که گفته شد بسیاری از مردان مبتلا به این بیماری فاقد علائم می باشند. اما زمانیکه بزرگی پروستات در روند ادرار کردن دخالت کند منجر به بروز علایمی نظیر جریان ضعیف ادراری، احساس عدم تخلیه کامل مثانه، تأخیر در شروع ادرار، احساس ادرار کردن مکرر، بیدار شدن از خواب در شب جهت ادرار کردن و نیاز به زور زدن برای ادرار کردن خواهد شد.

این علائم ثانویه به اثر بزرگی پروستات برروی پیشابراه و بعد از آن برروی مثانه می باشد. در مراحل اولیه عضلات مثانه می توانند بر تنگی پیشابراه غلبه کند، اما بعداً عضلات مثانه ضخیم تر، حساستر، و قوی تر خواهند شد که سبب احساس ادرار مکرر می شود.

در بعضی موارد زمانیکه پروستات بزرگ می شود، چنان پیشابراه را تحت فشار قرار می دهد که مثانه قادر نیست بر این نیرو غلبه کند، لذا نمی تواند بطور کامل تخلیه شود.

اگر عفونت ادراری ایجاد شود ممکن است علایمی نظیر حس درد و سوزش در ادرار کردن
رخ دهد. در تعداد کمی از موارد مبتلا به بزرگی خوش خیم پروستات، این حالت ممکن است منجر به بروز عفونتهای مکرر ادراری، عدم تخلیه کامل ادرار و آسیب های تدریجی به مثانه و کلیه ها شود.

غده پروستات چیست ؟
پروستات بخشی از عضو جنسی مرداست که به شکل و اندازه تقریبی گردو، زیر مثانه قرار گرفته و مجرای خروجی آن را مطابق شکل احاطه کرده است .
نقش پروستات چیست ؟

نقش پروستات تولید مایع وروان کردن حرکت اسپرماتوزوئیدها به خارج است

تشخیص بزرگی خوش خیم پروستات چگونه است؟

بعد از اخذ شرح حال کامل باید معاینه انجام شود که معمولاً جهت انجام معاینه پروستات باید از طریق انگشت، راست روده بیمار مورد معاینه قرار گیرد. از این طریق پزشک می تواند بزرگی پروستات یا وجود توده یا هر گونه بافت غیر طبیعی که نشاندهنده سرطان باشد را مورد ارزیابی قرار دهد. اگر چه ممکن است این معاینه تا حدی ناراحت کننده باشد اما سبب بروز آسیب نشده و دردی نیز ایجاد نخواهد کرد. از آنجایی که معمولاً قسمت مرکزی پروستات بزرگ می شود. ممکن است گاهی فرد دچار علائم باشد اما در معاینه پروستات بزرگ نباشد. از طرف دیگر بسیاری از مردان مبتلا به بزرگی پروستات ممکن است بدون علامت باشند.

بعد از تشخیص وجود این مشکل باید جهت پیگیری درمانهای لازم، فرد به متخصصین کلیه و مجاری ادراری مراجعه نماید.

بیماری پروستات سه نوع دارد:
اول بزرگی خوش خیم سرطانی یا بزرگ شدگی غیر سرطانی پروستات است که در اثر آن بافت پروستات بزرگ و متورم شده و نهایتا جریان خروج ادرار را قطع می‌کند، در نتیجه ادرار درون مثانه باقی می‌ماند. بزرگی خوش خیم پروستات معمولا در مردان بالای ۶۰ سال رخ می‌دهد‌ (مردان زیر ۵۰ سال ندرتا دچار آن می‌شوند). علت غالب بزرگ شدگیهای پروستات بزرگی خوش خیم می‌باشد.
عوارض احتمالی این نوع بیماری پروستات عبارتند از:
مثانه ضعیف و ممکن است متسع و به سایر اعضای بدن فشار وارد کند.
ممکن است آسیب کلیه و گردش خون تصفیه نشده در بدن به دلیل پس زدن ادرار از مثانه به کلیه به وجود آید.
علائم و نشانه‌های آن احساس نیاز مکرر به تخلیه ادرار به ویژه در شب، نیاز مبرم اضطراری به ادرار کردن، دشواری در آغاز ادرار، جریان کم فشار ادرار، چکیدن یا قطره قطره آمدن غیر طبیعی ادرار و احساس پر بودن مثانه و ناتوانی در ادرار کردن است.

منبع:
http://www.pezeshk.us/?p=8002
و لینک های قابل استفاده در مورد این بیماری اطلاعات خوبي به ما مي دهند:
http://www.ronasmed.com/journal/000043.php
http://www.tebyan.net/nutrition_health/diseases/cancer/2008/9/8/73965.html
http://www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2267&conid=9225
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA
 

Overall rating
برچسب ها

دیدگاه‌ها   

0 #7 علیرضا رحمانسرشت 1394-06-28 08:07
باسلام من اهل قم و47 سال واز 5 سالگی با ختنه خانگی عفونت داشتهو تشخیص پروستاتیت دادندو متناوبا انتی بیوتیک مصرف می کنم وpsa1/39 ,وادرارم منقطع وباریک است لطفا ارشاد فرمایید
*****
سلام دوست گرامی
پی اس آ نرمال هست نگران نباشید ظاهرا عفونت بیرونی پیدا کرده که به احتمال زیاد با استفاده از این پکیج دارویی خوب می شود چون موارد مشابه و حاد تری هم داشتیم که خوب شده.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #6 علیرض 1394-01-04 08:17
با سلام
30 سال سن دارم حدود دوسال پیش درد در ناحیه کلیه وسوزش ادرار به پزشک ماجعه کردم سونوگرافی و تصویر برداری پروستات را کمی بزرگ و ملتحب نشان داد با مصرف دارو بهتر شده ام اما دوره ای سوزش و خارش در ناحیه تناسلی و درد کم در زیر مثانه به سراغم می آید آیا راهی برای خلاصی هست.بنده ادراری روان دارم و قطره های گیاهی شامل ریشه گزنه وضعیتم را بهتر می کند آیا این دارو برای من نیز اثر گذار است؟؟
*****
سلام دوست گرامی
چون قطره گزنه حالتان را بهتر می کنید به احتمال زیاد مشکل باکتریایی وجود دارد.
می توانید این داری تجربی را هم امتحان کنید بر اساس تجربه در بسیاری از موارد مشابه شما موثر بوده.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #5 عبدالله اسدی 1393-10-21 06:58
با تقدیم سلام جناب صادق عطار
من عبدالله نام دارم و 30 سال عمر دارم من یک سنگ 5 ملی در حالب دارم چگونه میتوانم آن را ازبین ببرم و ای پودر که شما ذکر نموده اید در افغانستان - کابل یافت میشود اگه یافت میشه در کجا از نزد کی دریافت کنم و اگر نمیشه از چه باید استفاده کنم تا از سنگ را از بین ببرد و جواب خود را از کجا دریافت کنم از ایملم یا از همینطریق منتظر جواب هستم
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی آقا عبدالله
این دارو را می توانید از طریق دوستان خود در ایران تهیه کنید و آنها برایتان بیاورند به افغانستان چون امکان ارسال به خارج از کشور را از طریق پست نداریم.
ولی به هر نقطه از ایران می شود آن را ارسال کرد.
صادق عطار
0 #4 hamid 1393-03-22 06:32
با سلام و تشكر ،خواهشمندم قيمت بروز شده داروهاي خود را جهت اطلاع ما مصرف كنندگان در سايت قرار دهيد ضمنا در حد امكان قيمت آنرا پايين قرار دهيد كه با اينكار با دعاي خير مصرف كنندگان هم باعث رونق و بركت كسب و كار خود شده ايد و باعث آباداني آخرت خود خداوند جزاي خير دهد
*****
با سلام
قیمت ها و حجم داروهای تجربه شده رو به زیاد شدن است و امکان قرار دادن قیمت ها وجود ندارد ولی کمترین قیمت را در نظر می گیریم که نسبت به درمان های میلیونی مشابه آن مشتری ها را راضی کند هر چند معلوم نیست چنین رضایت قلبی را بعضی ها داشته باشند.
قیمت ها تلفنی اعلام می شوند.
صادق عطار
0 #3 مرادی 1393-03-13 04:14
با سلام 27ساله مجرد هستم مدتی است دچار سوزش ادرار شده ام هر وقت دچار خود ارضایی (سالی یکبار)می شوم همراه مایع منی کمی خون خارج می شود من این را مطمئن هستم که درون آلتم زخمی ایجاد شده و هر وقت که آلتم بزرگ می شود زخم ان شدیدتر می شود که همراه مایع منی و یا ادرار کمی خون خارج می شود در ضمن ادرارم زردرنگ می باشد خواهش می کنم بنده را راهنمایی فرمایید در ضمن مشکل دیگری هم دارم در زمان اجابت مزاج محتویات روده ام را به سختی دفع می کنم و احساس می کنم رکتوم یا مقعدم تنگ شده و نمی توانم عمل دفع را بطور کامل انجام دهم و هیچ وقت هم یبوست نداشتم می خواستم بدانم برای این دو مشکلم داروی دارید که از شما خریداری نمایم منتظر پاسخ شما هستم خدا خیراتان بدهد.
*****
با سلام
توصیه هایی داریم که می تواند برایتان موثر باشد.
صادق عطار
0 #2 محمد علی 1392-11-29 11:18
دکون باز کردی مردم و میچاپی
من خودم طب سنتی کار کردم معتقدم هستم ولی متاع دنیا کورت کرده

سلام دوست معتقد
خدا رو شکر که شما معتقد هستید و به دنیایی دیگر که باید جواب این حرفها را بدهید معتقد هستید... اگر نبودید چه می شد... خدا می داند.
مشخص است که چه کسی متاع دنیا کورش کرده...فکر می کنم کسی که به دیگران تهمت می زند کور شده باشد و خودش نمی داند!
از خداوند حکیم بهترین ها را برای شما مسئلت می کنم.
موفق و سلامت باشید
0 #1 حميد 1392-08-29 14:11
باسلام - لطفا شماره تلفن تماس به بنده ايميل كنيد . چون فيس بوك ندارم بايد تلفني با شما صحبت كنم . باتشكر

سلام بر شما
شماره تلفن ها در سایت بود دوست عزیز اما چون فرمودید بفرمایید.
صادق عطار 09127502008 و 02532811853
موفق و سلامت باشید

You have no rights to post comments

عطاری
عطاری عطاری عطاری
 

پشتیبانی

((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت ساعات تماس: 10 تا 12 صبح و 5 تا 7 عصر
Telephone number of ((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت  ساعات تماس: 10 تا 12 صبح و 5 تا 7 عصر 09163144710 09129367014 021-66974431
((صادق عطار)):درمان های برص(لک و پیس)، سنگ کلیه، حالب، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس شنبه تا پنجشنبه 9 الی 14 و 17 الی 22.بجز ایام تعطیل
Telephone number of ((صادق عطار)):درمان های برص(لک و پیس)، سنگ کلیه، حالب، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس شنبه تا پنجشنبه 9 الی 14 و 17 الی 22.بجز ایام تعطیل 09127502008 025-32811853

درباره ما

هو الشافي

بنده حسنعلي عطار بازنشسته رشته جامعه شناسي و علوم اجتماعي آموزش و پرورش شهرستان شوشتر هستم كه بدليل علاقه به طب سنتي و گرفتار شدن به بعضي بيماري ها بیش از 30 سال است که در مورد طب سنتي مطالعاتی داشته ام و به لطف خدا درمان بعضي بيماري ها را به تجربه و بر اساس تجربيات محلي و علمي بدست آورده ام و در این سی و چند سال از شوشتر و شهر های دیگر افرادی برای درمان این مشکلات مراجعه می کردند.

سال 1383 بعضي از اين درمان هاي تجربي را در وبلاگم قرار دادم و بعد با توجه به استقبال قابل ملاحظه ای که از وبلاگ شد و ارسال دارو و بهبودي بالايي كه در بيماران بود ضرورت ایجاد يك سايت احساس شد و به همين منظور در سال 1384 این سایت ایجاد شد و كم كم درمان هاي تجربه شده ديگري به سايت اضافه شد.

اميد است كه اين درمان ها بتواند گره اي از مشكلات بيماران باز كند و آنها بتوانند سلامتي كامل خود را از خداوند بگيرند.

 

خبرنامه

برای دنبال کردن آخرین مطالب سایت ایمیل خود را وارد نمایید
قدرت گرفته از FeedBurner

به دنبال ما . . .

عطاری
 
sitemap