آمار سایت

بازدید امروز 355

بازدید دیروز 1073

بازدید هفته 6979

بازدید ماه 21733

بازدید کل 616911

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

عطاری
عطاری
عطاری
عطاری
عطاری

درمان علمی و تجربه شده سنگ كليه ها و حالب با معجون حل کننده، بدون عمل جراحی

مشخصات دارو:"پودر حل کننده و دفع سنگ" به حجم 300 گرم و دو داروی مکمل گیاهی به حجم تقریبی 380گرم و مجموعا بسته ای پستی به حجم تقریبی 770 گرم.

موارد مصرف دارو: افرادی که سنگ کلیه دارند و یا سنگ در حالب گیر کرده و یا عفونت ادراری دارند و کلیه ها خوب کار نمی کنند.

روش مصرف دارو: این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت دَم نوش استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو: با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به کلیه ها تا موقع دفع روی سنگ و رسوبات اثر می گذارند و آنها را کم کم در ادرار حل کرده و از بین می برند.

روش ارسال دارو: این دارو در بسته ای حدود یک کیلوگرمی است که با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

توضیحات بیشتر دارو: يكي ديگر از درمان هاي تجربه شده، كه مانند درمان ديسك كمر و مهره هاي گردن و سينوزيت و...،‌ بيماران را درمان كرده، معجون دفع سنگ كليه و سنگ های در حالب است.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.


اين معجون بيش از  15 سال است كه بارها تجربه شده و بسيار مؤثر بوده بطوري كه سنگ هائي به اندازه 17 میل و پایین تر از آن را با چند روز خوردن ِمداوم آن، خُرد كرده و حتی سنگ ای به اندازه 10 میلیمتر و شاخ گوزنی را هم با دردی قابل تحمل خورد کرده(البته این سنگ از نوع عفونی بوده) و از كليه و مجاری ادرار خارج ساخته.
سنگ كليه 9 ميليمتري(برای مثال)

 

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها مي توانيد تماس بگیرید:

شماره هاي تماس:

تلفن ثابت: 32811853- 025

تلفن همراه: 09127502008

صادق عطار - قم

ساعات تماس: ساعت 13 تا 23

 

شماره حساب ها به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: 0300435144000 / شماره کارت: 1708 9916 9911 6037 / شماره شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: 4528951626 / شماره کارت: 2014 1517 3372 6104 / شماره شبا ملت IR830120010000004528951626

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 5811 9843 6910 6037 / شماره شبا IR490190000000305402921002

 

اين بسته حدود 900 گرم وزن خالص دارد و براي يك دوره كامل درماني سه هفته ای(21روزه) كافي است و با پست پيشتاز و توضيحات كامل ارسال مي شود .

اين دارو، پودری جوشاندني است و بايد مواد آن طبق دستور خاصي كه دارد جوشانده و به صورت"دم نوش" خورده شود.

بعد از واريز وجه با تماس تلفني يا پيامك آدرس كامل پستي با كدپستي 10رقمي را اعلام مي كنيد و فردا آن روز دارو با پست پيشتاز ارسال مي شود.

خوشبختانه افراد متعددی تا الان از این دارو استفاده کرده و شفا گرفته اند و سنگ های بیشتر مراجعین در همان کلیه ها یا حالب آب شده و بدون درد حل شده اند و حتی سنگ های بزرگی به اندازه 35 و 25 میل از آقای اصفهانی(پدر آقای اصفهانی که مشکل دیسکشان با داروی دیسک کمر مداوا شد) هم با خوردن یک دوره دارو به اندازه های 18 و 13 یعنی نصف کاهش پیدا کرده و روند درمان ادامه دارد.

شماره تلفن و ساعات تماس بعضی از این عزیزان هم موجود است لطفا در ساعات مذکور فقط تماس بگیرید.

*. آقای صنعتگر از مشهد 09351741017  ساعت 17 تا 22

با داشتن سنگ های به ابعاد 10، 9، 7 و 5 میلیمتر و تجویز عمل از سوی پزشکان با خوردن یک دوره کامل و سونوگرافی مجدد متوجه شدند دکتر به سختی 7 یا 8 میل سنگ را مشاهد می کند و حالات بالینی هم درمان بیش از 60% را نشان می داد.

*.آقای محجوب از قزوین 09191858836

جالب است که کوچکترین بیمار ما تا الان دختر خانمی 2 ساله به اسم حُسنی محجوب از قزوین بوده که پدر و پدر بزرگش با حالتی بسیار ناامید عنوان کردند از بدو تولد متوجه تشکیل سنگ در کلیه ها شده اند و با اینکه از آن موقع تحت نظر بهترین پزشکان بوده است ولی نه تنها سنگ ها از بین نرفته اند بلکه هر بار که سونوگرافی کرده اند با وضعیت بدتری مواجه شده اند به طوری که تا آن موقع یک سنگ 6میلی و دو سنگ 2 و 3 میل با تعداد زیادی سنگ ریزه های کوچکتر در آخرین سونوگرافی مشاهده می شد و داروهای تلخ و بد مزه شیمیایی هم با گریه ها و ناراحتی شدید این دختر خردسال کام خودش و دیگران را تلخ تر می کرد... درمان آغاز شد و پدر و مادر با دقت فراوان دوره اول دارو را به او دادند و بخاطر خوشمزه بودن دارو مشکلی در خوردن آن نداشت خوشبختانه.

نتیجه معجزه آسا بود! سنگ 6میل به دو تکه 2 و 4 میل تبدیل شده بود سنگ دو میل به همراه همه آن سنگریزه ها حل شده بودند و آن سنگ 3 میل هم یک میل کوچکتر شده بود! پزشک سونوگرافیست هم آنچه را می دید باور نمی کرد.

به لطف خدا و با امید بیشتر دوره دوم دارو شروع شد و خوشبختانه بعد از اتمام دوره دوم با سونوگرافی جدید و تماس آقای محجوب متوجه شدیم خوشبختانه به لطف خدا این دختر ناز کاملا شفا پیدا کرده و هیچ اثری از سنگ و شن ریزه ها نیست و به تعبیر دکتر کلیه هاش مثل کسی هست که اصلا مشکلی نداشته و سنگ و شنی هم نداشته.

کلیه های پدر حُسنی هم سنگ ساز بودند که 3 سال پیش عمل کرده بودند و مجدد سنگ داشتند که با انجام توصیه های گفته شده خوشبختانه سنگشان افتاد و خوشبختانه دیگر نیازی به عمل جراحی پیدا نکردند.

*.آقای سعادت فر از جهرم: سنگ 13 میلیمتر در حالب.خوشبختانه بعد از یک دوره استفاده منظم و دقیق از دارو ها و سونوگرافی جدید مشخص شد که این سنگ بزرگ بدون درد حل شده و اثری از آن نیست. از بین رفتن دردهای بسیار شدید و آرامش کامل در سیستم مجاری ادراری هم همین سونوگرافی را تایید می کند.

*. آقای نبهانی از اهواز هم بعد از 3 روز که سنگی به بزرگی 9.5 میل در حالب گیر کرده بود -و پزشکان فقط تجویز عملی باز و خطرناک برای خورد کردن و خارج کردن این سنگ داده بودند- تماس گرفت اما چون سابقه چنین دفع سنگی آن هم در حالب نداشتیم به ایشان گفتم که یک ریسک است اما این روش تا حالا ضرری نداشته و امیدوارم برای شما هم ضرری نداشته باشد. ایشان هم پذیرفت و دارو را برایشان ارسال کردم اما چون درد بسیار شدیدی داشتند دم نوشی را توصیه کردم که شروع کنن تا اینکه دو روز دیگه بسته پست پیشتاز به دستشان برسد و داروی ضد سنگ را هم استفاده کنند.

خوشبختانه در کمتر از 24 ساعت با 5 یا 6 بار مصرف(به تعبیر خودشان) آن گیاهان جانبی، سنگ 9.5 میل دفع شد! و بعد از رسیدن دارو و چند بار خوردن داروی ضد سنگ و اصلی هم 3 سنگ دیگر به ابعاد 6،7 و 8 میل دیگر که پشت این سنگ 9.5 میلیمتری گیر کرده بودند دفع شدند و ایشان سلامتی کامل خود را بدست آوردند و تصاویر این سنگ های را برایم ارسال کردند که در پایین مشاهده می فرمایید.

*. آقای جمشیدی از کرج با اراده ای مثال زدنی و با دقت و انگیزه بالا فقط 8 روز از این معجون را مصرف کردند و خوشبختانه دو سنگ 4 و 2 میل ایشان آب شد و در سونوگرافی معلوم شد که اثری از سنگ ها وجود ندارد و آنها آب شده اند و حتی آقای جمشیدی متوجه دفع آنها نشده بود. آقای جعفری هم با داشتن سنگ 6 میل و سابق تشکیل سنگ خوشبختانه با یک دوره به طور کامل درمان شدند.

*. آقای ناصری از کرمانشاه با داشتن چندین سنگ ریز به ابعاد 3تا4 میل و یک سنگ 8میلی و 5میل خوشبختانه بعد از دو دوره درمان کاملا خوب شدند و سنگ ها آب شده و آقای جوادی هم که از طریق ایشان معرفی شدند کاملا شفا گرفتند.

*. آقای پارسا از تهران با داشتن دو سنگ 4 و 2 میل بعد از یک هفته مصرف کاملا شفا گرفتند و حتی 2بار سونوگرافی کردند چون باور نمی کردند بعد از یک هفته این سنگ ها دفع شوند چون درمان های متعددی را آزمایش کرده بودند و نتیجه نگرفته بودند.

*. خانم امینی 65 ساله از رشت بعد از اتمام یک دوره و سونوگرافی مجدد با تعجب متوجه شدند که سنگ 17 میلیمتری یکی از کلیه هایشان ناپدید شده و خوشبختانه کاملا به صورت حل شده از بین رفته به طوری که با تمام دقت و توجهی که داشتند کاملا بدون درد و بدون دیدن املاح بوده.

 *.آقای افخم از استهبان فارس که به لطف خدا با دفع راحت سنگ 6 میل و حل شدن سنگ 3 میل، مشکلشان به طور کامل برطرف شد.

 ***********************************************************************************************

در ادامه روش های ديگري براي دفع سنگ كليه و مثانه نوشته ايم تا اگر مایل به خرید دارو نبودید و دوست داشتید، آنها را استفاده کنید.

ولي اين پودری كه ارسال مي شود موثرترين درمان سنگ كليه اي بوده كه تا الان تجربه كرده ايم و ترکیباتش با این روش ها کاملا فرق دارد و سنگ و املاح را حل می کند.

روش اول:

تُرب سیاه و شلغم 1 کیلوگرم، خریده و بعد از تمییز کردن و شستن با آبمیوه گیری به اندازه نیم لیوان، آب آن را گرفته و با1قاشق مرباخوری آبلیموی (تازه) و با 1 قاشق مرباخوری عسل مخلوط کرده و در 3 وعده، بین وعده های غذایی میل کنید.و محتویات آبمیوه گیری را با کمی آب جوشانده و آن را هم میل کنید.این کار را تا دفع سنگ انجام دهید.

 روش دوم:

1عدد تخم مرغ خانگی تازه(حتما تازه باشد) یا اگر تخم مرغی باشد که جوجه از آن خارج شده را در مقداری آب لیموی تازه گذاشته تا دیواره آن حل و بعد از جداکردن سفیده و زرده تخم مرغ آن را هر روز مصرف کنید.
می توانید قبل از اضافه کردن آب لیمو محتویات تخم مرغ را خالی کرده و پودر کنید و بعد از آن آب لیمو را اضافه کنید.
این روش برای بیمارانی که دارای معده ضعیف یا سنگ کلیه کلسیمی دارند توصیه نمی شود.

 

دو روش ديگر:

- 1ليوان آب هندوانه تاره + 2 قاشق غذاخوري عسل به مدت 1 هفته هر روز بعد از صبحانه نهار وشام بنوشيد درمان خوبي براي سنك كليه است.

- 30 گرم عسل + 200 گرم آب ترب سياه و آب ليمو مخلوط كرده و به صورت شربت روزانه ميل كنيد داروي خوبي براي سنك كليه مي باشد ص34 كتاب عسل درماني

نکته های لازم:

1- اگر سنگ از کلیه ها خارج شده و در لوله حالب گیر کرده باشد 1 لیوان برگ پنیرک(طُوله) را در 1 لیوان آب پخته به اندازه نیم لیوان را - با یک قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کرده- در بین وعده های غذائی مصرف کنید.

خوشبختانه آقاي باقري از شيراز با 3 بار خوردن از اين معجون، و آقای صفاری با چند بار خوردن پخته گیاه پنیرک شفا گرفتند و سنگي كه 1 ماه در حالب گير كرده بود و اذيت شده بودند از حالب خارج شد.

عكس گياه طوله(پنيرك) كه براي خارج كردن سنگ از حالب معجزه الهي است.

 

توصیه مهم: پهلوها را گرم نگه دارید(با پارچه ائی ببندید) و از قرار گرفتن در معرض بادهای سرد مثل کولر و... خودداری کنید.

صادق عطار

برچسب ها

دیدگاه‌ها   

0 #11 ali764 1393-07-27 09:56
باعرض سلام.ببخشید میخواستم بدونم این دارو رو مصرف کنی بدون هیچ دردی خرد میشه یا به همراه درد.سنگ چهار و نیم میلی دارم
*****
با سلام
معمولا سنگ های کوچک حل شده اند و سنگ های بزرگ به قطعه های کوچک یا به صورت شن ریزه و گاهی هم به صورت حل شده، خارج شده اند.
بستگی به جنس سنگ و میزان استفاده از دم نوش دارد.
نقل قول کردن
0 #10 لیلا وثوق 1393-07-23 07:42
سلام.من31ساله سنگ 12میلیمتری در حالب کلیه راست دارم.خواستم ببینم هزینه داروی گیاهی چقدر میشه؟اولین بارم هست میخوام سنگ دفع کنم.دکتر پیشنهاد سنگ شکن از طریق مجرا را داده.البته از دیشب ادرارم قطره قطره شده بادرد.
*****
با سلام
دوست گرامی ببخشید از تاخیر در جواب
تماس بگیرید اگه تا حالا درمان نشده یا دفع نشده.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #9 علیرضا قاسمی 1393-07-12 12:56
سلام ببخشید میخواستم بدونم یک سنگ چهار و نیم میلی متری در کلیه راستم دارم ۀیا نیازه که دارو رو بخرم
*****
با سلام
این بستگی به خودتون داره بهر حال باید فکری برای معالجه اش بکنید وگرنه بزرگتر میشه و درد سر بیشتری داره.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #8 هادی اسپروز 1393-07-12 11:09
جناب اقای عطار
احتراما اگر دارویی جهت وز وز گوش هست راهنمایی کنید
*****
با سلام
بهترین درمان چکاندن چند قطره روغن بادام تلخ به صورت ولرم(نه داغ نه سرد) توی گوش هست.
از دود کردن عنبر نصاری هم می تونید استفاده کنید و گوش رو بالای دود قرار بدید.
صادق عطار
نقل قول کردن
+1 #7 مرجان نوبختی 1393-07-09 07:58
باسلام
من 30 سالمه و ساکن تهران هستم. دوتا سنگ کلیه 9 و 5 میلیمتری داشتم و از آقای عطار پودرهای حل کننده سنگ کلیه رو خریداری کردم چون اصلا دوست نداشتم و ندارم دوباره درد دفع سنگ کلیه رو تجربه کنم. من از روز عید فطر سال 1393 شروع به مصرف این داروها کردم تا یک ماه البته ناگفته نمانه که به صورت مستمر و منظم استفاده نکردم. ولی بعضی اوقات یک درد خفیف (مثل دفع سنگ ولی خیلی خفیف) داشتم .سوم مهر 1393 رفتم سونوگرافی سنگ کلیه 9 میلیمتری شده بود 8 میلیمتر و 5 میلیمتریه ترکیده بود و 2 میلی مترش باقی مانده بود. خودم هم باورم نمیشد. و شخصی که سونوگرافی میکرد با توجه به دونستن سابقه کلیه من توصیه کرد که دوباره دارو ها رو مصرف کنم چون خیلی خوب جواب داده.
آقای عطار واقعا سپاس. همیشه براتون دعا میکنم. البته به زودی باهاتون تماس میگیرم که دوباره برام دارو ارسال کنید.
*****
با سلام
خدا رو شکر که به درمان امیدوار شدید و تشکر می کنم که وضعیت خودتون رو شرح دادید.
موفق و سلامت باشید
نقل قول کردن
+1 #6 احسان 1393-06-26 21:16
سلام...در متن بالا یجا فرمودید سنگ حل میشود و یکجای دیگر میفرمایید دفه میشود این به چه صورت است؟ممنون
*****
با سلام خدمت شما
در غالب موارد سنگ ها حل شده ولی در بعضی موارد بعلت های مختلفی مثل بزرگی سنگ یا سفتی آن به تکه های ریز تری تقسیم شده و به صورت ریز ریز دفع شده برای همین هر دو مورد را نوشته ام.
صادق عطار
نقل قول کردن
+1 #5 ایمان 1393-06-24 19:52
سلام اقای عطار
من یه سنگ 11 میلی دارم که چند ماهه تو حالبم گیر کرده از دارو های گیاهی زیادی از عطاری های مختلف استفاده کردم که از محصولشون خیلی تعریف می کردن اما جواب نداد احتمالا کارم به عمل میکشه الان تو سایت تون از محصول تون که معجون حلال سنگ کلیه ست دیدن کردم تورو خدا با شرایطی که من دارم اگه واقعا معجون تون جواب میده بهو اطلاع بدین که تهیه ش کنم
*****
با سلام
تجربه دفع سنگ 9 و نیم میل حالب رو داشتیم
در صورت تمایل تماس بگیرید.
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید!
صادق عطار
نقل قول کردن
+1 #4 یوسف 1393-05-25 19:55
سلام آقای عطار
من 33 ساله هستم هم دیسک کمر دارم در مهره های l5-s1 هم هر دو کلیه من سنگ ساز هستن.
الان تو کلیه سمت راستم دو تا سنگ 8 و 5 میلی و کلیه چپم دوتا سنگ 4 و 5 میلی دارم.میشه آدرس بدید حضوری بیام خدمتتون؟
آیا داروها تون واسه دیسک و کلیه تضمین شده است؟
*****
با سلام
هیچ کدام از داروهای سایت ما تضمینی نیستند! چون داروی تضمینی یعنی کلاهبرداری از مردم! چون هنوز هیچ داروی تضمینی در جهان خلقت درست نشده که داروهای طبیعی تضمینی باشند!.
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید!
داروهای سایت عطاری علمی و تجربه شده هستند یعنی خودمان تجربه کرده ایم که در غالب موارد افراد نتیجه گرفته اند ولی به همه هم می گوییم تضمینش فقط تجربه افرادی است که آن را آزموده اند و نتیجه گرفته اند.
در صورت تمایل برای دیسک کمر با پدرم حاج حسنعلی عطار تماس بگیرید و برای سنگ کلیه اگر سوالی داشتید با بنده صادق عطار تماس بگیرید.
نقل قول کردن
0 #3 lm 1393-03-15 16:33
ما در قم زندگی می کنیم. می توانیم حضوری دارو را از مغازه شما دریافت کنیم؟
در این صورت قیمت آن کاهش می یابد یا خیر؟
*****
با سلام
بله تماس بگیرید
ده هزار تومان هزینه پست پیشتازش از قیمت دارو کم می شود.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #2 lm 1393-03-15 16:02
میخواستم بپرسم قیمت دارو چند هست؟
*****
با سلام
فعلا قیمتش 75 هزار تومان است.
صادق عطار
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عطاری
عطاری عطاری عطاری
 

پشتیبانی

((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت
Telephone number of ((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت  09163144710 021-66974431
((صادق عطار)):درمان های برص و پیسی، سنگ کلیه، حالب و صفرا، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس 9 الی 18 و 20 الی 22.
Telephone number of ((صادق عطار)):درمان های برص و پیسی، سنگ کلیه، حالب و صفرا، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس 9 الی 18 و 20 الی 22. 09127502008 025-32811853

درباره ما

هو الشافي

بنده حسنعلي عطار بازنشسته رشته جامعه شناسي و علوم اجتماعي آموزش و پرورش شهرستان شوشتر هستم كه بدليل علاقه به طب سنتي و گرفتار شدن به بعضي بيماري ها بیش از 30 سال است که در مورد طب سنتي مطالعاتی داشته ام و به لطف خدا درمان بعضي بيماري ها را به تجربه و بر اساس تجربيات محلي و علمي بدست آورده ام و در این سی و چند سال از شوشتر و شهر های دیگر افرادی برای درمان این مشکلات مراجعه می کردند.

سال 1383 بعضي از اين درمان هاي تجربي را در وبلاگم قرار دادم و بعد با توجه به استقبال قابل ملاحظه ای که از وبلاگ شد و ارسال دارو و بهبودي بالايي كه در بيماران بود ضرورت ایجاد يك سايت احساس شد و به همين منظور در سال 1384 این سایت ایجاد شد و كم كم درمان هاي تجربه شده ديگري به سايت اضافه شد.

اميد است كه اين درمان ها بتواند گره اي از مشكلات بيماران باز كند و آنها بتوانند سلامتي كامل خود را از خداوند بگيرند.

 

خبرنامه

برای دنبال کردن آخرین مطالب سایت ایمیل خود را وارد نمایید
قدرت گرفته از FeedBurner

به دنبال ما . . .

تبادل بنر

عطاری
 
sitemap