دانشنامه درمان طبیعی

آمار سایت

بازدید امروز 349

بازدید دیروز 1499

بازدید هفته 349

بازدید ماه 21662

بازدید کل 1369098

Currently are 3 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

عطاری
عطاری
عطاری
عطاری
عطاری

درمان علمی و تجربه شده سنگ كليه ها و حالب با معجون حل کننده، بدون عمل جراحی

 

مشخصات دارو:"پودر حل کننده و دفع سنگ" به حجم 725 گرم و یک داروی مکمل گیاهی به حجم تقریبی 220 گرم.

موارد مصرف دارو: افرادی که سنگ کلیه دارند و یا سنگ در حالب گیر کرده و یا عفونت ادراری دارند و کلیه ها خوب کار نمی کنند.

روش مصرف دارو: این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت دَم نوش استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو: با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به کلیه ها تا موقع دفع روی سنگ و رسوبات اثر می گذارند و آنها را کم کم در ادرار حل کرده و از بین می برند.

روش ارسال دارو: این دارو در بسته ای حدود یک کیلوگرمی است که با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

 

قیمت دارو: بسته 1000 گرمی شامل دو پودر آماده 150 هزار تومان.

یا

بسته ۵۰۰ گرمی از همان دو پودر ولی با مقادیر کمتر 90 هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: 09127502008توضیحات بیشتر دارو: يكي ديگر از درمان هاي تجربه شده، كه مانند درمان ديسك كمر و مهره هاي گردن و سينوزيت و...،‌ بيماران را درمان كرده، معجون دفع سنگ كليه و سنگ های در حالب است.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.


اين معجون بيش از  15 سال است كه بارها تجربه شده و بسيار مؤثر بوده بطوري كه سنگ هائي به اندازه 17 میل و پایین تر از آن را با چند روز خوردن ِمداوم آن، خُرد كرده و حتی سنگ ای به اندازه 10 میلیمتر و شاخ گوزنی را هم با دردی قابل تحمل خورد کرده(البته این سنگ از نوع عفونی بوده) و از كليه و مجاری ادرار خارج ساخته. 

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها مي توانيد تماس بگیرید:

شماره هاي تماس:

تلفن همراه: 09127502008      

تلفن عطاری: 32811853- 025


صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک 99 عطاری عطار

ساعات تماس: ساعت 9 تا 14 و 17 تا 22

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سامان: 900188822346161 / شماره کارت: 3282 2198 8610 6219 / شبا: IR920560900188802234616001

حساب سیبا بانک ملی: 0300435144000 / شماره کارت: 5065 2626 9972  6037/ شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: 4528951626 / شماره کارت: 7231 5906 3378 6104 / شبا IR830120010000004528951626

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 0194 4572 6940 6037 / شبا IR490190000000305402921002

 

اين بسته براي يك دوره كامل درماني سه هفته ای(21روزه) كافي است و با پست پيشتاز و توضيحات كامل ارسال مي شود .

اين دارو، پودری جوشاندني است و بايد مواد آن طبق دستور خاصي كه دارد جوشانده و به صورت"دم نوش" خورده شود.

بعد از واريز وجه با تماس تلفني يا پيامك آدرس كامل پستي با كدپستي 10رقمي را اعلام مي كنيد و فردا آن روز دارو با پست پيشتاز ارسال مي شود.

خوشبختانه افراد متعددی تا الان از این دارو استفاده کرده و شفا گرفته اند و سنگ های بیشتر مراجعین در همان کلیه ها یا حالب آب شده و بدون درد حل شده اند و حتی سنگ های بزرگی به اندازه 35 و 25 میل از آقای اصفهانی(پدر آقای اصفهانی که مشکل دیسکشان با داروی دیسک کمر مداوا شد) هم با خوردن یک دوره دارو به اندازه های 18 و 13 یعنی نصف کاهش پیدا کرده و روند درمان ادامه دارد.

 

*. آقای صنعتگر از مشهد 

با داشتن سنگ های به ابعاد 10، 9، 7 و 5 میلیمتر و تجویز عمل از سوی پزشکان با خوردن یک دوره کامل و سونوگرافی مجدد متوجه شدند دکتر به سختی 7 یا 8 میل سنگ را مشاهد می کند و حالات بالینی هم درمان بیش از 60% را نشان می داد.

 

*.آقای محجوب از قزوین 

جالب است که کوچکترین بیمار ما تا سال 94 دختر خانمی 2 ساله به اسم حُسنی محجوب از قزوین بوده که پدر و پدر بزرگش با حالتی بسیار ناامید عنوان کردند از بدو تولد متوجه تشکیل سنگ در کلیه ها شده اند و با اینکه از آن موقع تحت نظر بهترین پزشکان بوده است ولی نه تنها سنگ ها از بین نرفته اند بلکه هر بار که سونوگرافی کرده اند با وضعیت بدتری مواجه شده اند به طوری که تا آن موقع یک سنگ 6میلی و دو سنگ 2 و 3 میل با تعداد زیادی سنگ ریزه های کوچکتر در آخرین سونوگرافی مشاهده می شد و داروهای تلخ و بد مزه شیمیایی هم با گریه ها و ناراحتی شدید این دختر خردسال کام خودش و دیگران را تلخ تر می کرد... درمان آغاز شد و پدر و مادر با دقت فراوان دوره اول دارو را به او دادند و بخاطر خوشمزه بودن دارو مشکلی در خوردن آن نداشت خوشبختانه.

نتیجه معجزه آسا بود! سنگ 6میل به دو تکه 2 و 4 میل تبدیل شده بود سنگ دو میل به همراه همه آن سنگریزه ها حل شده بودند و آن سنگ 3 میل هم یک میل کوچکتر شده بود! پزشک سونوگرافیست هم آنچه را می دید باور نمی کرد.

به لطف خدا و با امید بیشتر دوره دوم دارو شروع شد و خوشبختانه بعد از اتمام دوره دوم با سونوگرافی جدید و تماس آقای محجوب متوجه شدیم خوشبختانه به لطف خدا این دختر ناز کاملا شفا پیدا کرده و هیچ اثری از سنگ و شن ریزه ها نیست و به تعبیر دکتر کلیه هاش مثل کسی هست که اصلا مشکلی نداشته و سنگ و شنی هم نداشته.

کلیه های پدر حُسنی هم سنگ ساز بودند که 3 سال پیش عمل کرده بودند و مجدد سنگ داشتند که با انجام توصیه های گفته شده خوشبختانه سنگشان افتاد و خوشبختانه دیگر نیازی به عمل جراحی پیدا نکردند.

در سال 95 هم پسر خاله ی حُسنی خانم یعنی امیر حسین 4 ماهه! از این دارو استفاده کرد و سنگ 4 میلیمتری او هم حل شد البته مادر امیر حسین هم از همین دم نوش ها می خوردند تا از طریق شیر هم این مواد اثر کنند.

متن پیامک شفای این نوزاد 4 ماهه را مادر نگرانشان به این شکل برای ما ارسال کردند.

*.آقای سعادت فر از جهرم: سنگ 13 میلیمتر در حالب.خوشبختانه بعد از یک دوره استفاده منظم و دقیق از دارو ها و سونوگرافی جدید مشخص شد که این سنگ بزرگ بدون درد حل شده و اثری از آن نیست. از بین رفتن دردهای بسیار شدید و آرامش کامل در سیستم مجاری ادراری هم همین سونوگرافی را تایید می کند.

*. آقای نبهانی از اهواز هم بعد از 3 روز که سنگی به بزرگی 9.5 میل در حالب گیر کرده بود -و پزشکان فقط تجویز عملی باز و خطرناک برای خورد کردن و خارج کردن این سنگ داده بودند- تماس گرفت اما چون سابقه چنین دفع سنگی آن هم در حالب نداشتیم به ایشان گفتم که یک ریسک است اما این روش تا حالا ضرری نداشته و امیدوارم برای شما هم ضرری نداشته باشد. ایشان هم پذیرفت و دارو را برایشان ارسال کردم اما چون درد بسیار شدیدی داشتند دم نوشی را توصیه کردم که شروع کنن تا اینکه دو روز دیگه بسته پست پیشتاز به دستشان برسد و داروی ضد سنگ را هم استفاده کنند.

خوشبختانه در کمتر از 24 ساعت با 5 یا 6 بار مصرف(به تعبیر خودشان) آن گیاهان جانبی، سنگ 9.5 میل دفع شد! و بعد از رسیدن دارو و چند بار خوردن داروی ضد سنگ و اصلی هم 3 سنگ دیگر به ابعاد 6،7 و 8 میل دیگر که پشت این سنگ 9.5 میلیمتری گیر کرده بودند دفع شدند و ایشان سلامتی کامل خود را بدست آوردند و تصاویر این سنگ های را برایم ارسال کردند که در پایین مشاهده می فرمایید.

                                    عکس سنگ های گیر کرده در حالب یکی از مراجعین که با این معجون از حالب خارج شدند.

*. آقای ظاهری از خوزستان: ایشان خوشبختانه با مصرف 2 دوره کامل از داروهای ما، بیش از 45 میلیمتر از سنگهایی که در حالب بوده و چند سنگ در کلیه را دفع کردند و نوبت عمل جراحی 2 روز آینده خود را کنسل کردند و الان هم با خوردن مقدار کمتری از دم نوش ها مانع تشکیل سنگ شده اند.خوشبختانه تصویر این سنگ های دفع شده را برایمان ارسال کرده اند که ملاحظه می فرمایید.

*. آقای شیرازی: ایشان هم بعد از دو دوره استفاده از دارو خوشبختانه بهبود پیدا کردند و حتی سنگی به قطر تقریبی 6 میلی متر بدون درد و با فشار ادرار خارج شد که تصویر آن را برایمان ارسال کرده اند.بقیه سنگ ها در فرایند درمان حل شدند.

 

*. آقای عاشق حسینی: با داشتن دو سنگ 7 و 5 میلیمتری با خوردن یک دوره دارو بعد از یک هفته سنگی به ابعاد تقریبی 4 میلیمتر از مجاری ادرار خارج شد و دردهای کلیه هم آرام شدند.

تصویر این سنگ را برایمان ارسال کرده اند.

 

*. آقای جمشیدی از کرج با اراده ای مثال زدنی و با دقت و انگیزه بالا فقط 8 روز از این معجون را مصرف کردند و خوشبختانه دو سنگ 4 و 2 میل ایشان آب شد و در سونوگرافی معلوم شد که اثری از سنگ ها وجود ندارد و آنها آب شده اند و حتی آقای جمشیدی متوجه دفع آنها نشده بود. آقای جعفری هم با داشتن سنگ 6 میل و سابق تشکیل سنگ خوشبختانه با یک دوره به طور کامل درمان شدند.

*. آقای ناصری از کرمانشاه با داشتن چندین سنگ ریز به ابعاد 3تا4 میل و یک سنگ 8میلی و 5میل خوشبختانه بعد از دو دوره درمان کاملا خوب شدند و سنگ ها آب شده و آقای جوادی هم که از طریق ایشان معرفی شدند کاملا شفا گرفتند.

*. آقای پارسا از تهران با داشتن دو سنگ 4 و 2 میل بعد از یک هفته مصرف کاملا شفا گرفتند و حتی 2بار سونوگرافی کردند چون باور نمی کردند بعد از یک هفته این سنگ ها دفع شوند چون درمان های متعددی را آزمایش کرده بودند و نتیجه نگرفته بودند.

*. خانم امینی 65 ساله از رشت بعد از اتمام یک دوره و سونوگرافی مجدد با تعجب متوجه شدند که سنگ 17 میلیمتری یکی از کلیه هایشان ناپدید شده و خوشبختانه کاملا به صورت حل شده از بین رفته به طوری که با تمام دقت و توجهی که داشتند کاملا بدون درد و بدون دیدن املاح بوده.

 *. آقای افخم از استهبان فارس که به لطف خدا با دفع راحت سنگ 6 میل و حل شدن سنگ 3 میل، مشکلشان به طور کامل برطرف شد.

 ***********************************************************************************************

در ادامه روش های ديگري براي دفع سنگ كليه و مثانه نوشته ايم تا اگر مایل به خرید دارو نبودید و دوست داشتید، آنها را استفاده کنید.

ولي اين پودری كه ارسال مي شود موثرترين درمان سنگ كليه اي بوده كه تا الان تجربه كرده ايم و ترکیباتش با این روش ها کاملا فرق دارد و سنگ و املاح را حل می کند.

روش اول:

تُرب سیاه و شلغم 1 کیلوگرم، خریده و بعد از تمییز کردن و شستن با آبمیوه گیری به اندازه نیم لیوان، آب آن را گرفته و با1قاشق مرباخوری آبلیموی (تازه) و با 1 قاشق مرباخوری عسل مخلوط کرده و در 3 وعده، بین وعده های غذایی میل کنید.و محتویات آبمیوه گیری را با کمی آب جوشانده و آن را هم میل کنید.این کار را تا دفع سنگ انجام دهید.

سنگ كليه 9 ميليمتري(برای نمونه)

 روش دوم:

1عدد تخم مرغ خانگی تازه(حتما تازه باشد) یا اگر تخم مرغی باشد که جوجه از آن خارج شده را در مقداری آب لیموی تازه گذاشته تا دیواره آن حل و بعد از جداکردن سفیده و زرده تخم مرغ آن را هر روز مصرف کنید.
می توانید قبل از اضافه کردن آب لیمو محتویات تخم مرغ را خالی کرده و پودر کنید و بعد از آن آب لیمو را اضافه کنید.
این روش برای بیمارانی که دارای معده ضعیف یا سنگ کلیه کلسیمی دارند توصیه نمی شود.

 

دو روش ديگر:

- 1ليوان آب هندوانه تاره + 2 قاشق غذاخوري عسل به مدت 1 هفته هر روز بعد از صبحانه نهار وشام بنوشيد درمان خوبي براي سنك كليه است.

- 30 گرم عسل + 200 گرم آب ترب سياه و آب ليمو مخلوط كرده و به صورت شربت روزانه ميل كنيد داروي خوبي براي سنك كليه مي باشد ص34 كتاب عسل درماني

نکته های لازم:

1- اگر سنگ از کلیه ها خارج شده و در لوله حالب گیر کرده باشد 1 لیوان برگ پنیرک(طُوله) را در 1 لیوان آب پخته به اندازه نیم لیوان را - با یک قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کرده- در بین وعده های غذائی مصرف کنید.

خوشبختانه آقاي باقري از شيراز با 3 بار خوردن از اين معجون، و آقای صفاری با چند بار خوردن پخته گیاه پنیرک شفا گرفتند و سنگي كه 1 ماه در حالب گير كرده بود و اذيت شده بودند از حالب خارج شد.

عكس گياه طوله(پنيرك) كه براي خارج كردن سنگ از حالب معجزه الهي است.

 

توصیه مهم: پهلوها را گرم نگه دارید(با پارچه ائی ببندید) و از قرار گرفتن در معرض بادهای سرد مثل کولر و... خودداری کنید.

صادق عطار

برچسب ها

دیدگاه‌ها   

0 #52 محمد امین 1395-06-22 10:58
با سلام
آیا این ماده برای 4 تا سنگ که پشت سر هم در وسط کلیه گیر کرده است که اندازه بزرگترینش 7 میلی متر می باشد, موثر است؟
*****
پاسخ:
بله برای این سنگ ها با این ابعاد مفید است ما سنگ های بزرگتر از این را هم داشته ایم که بیش از 22 میلیمتر بوده اند و دفع شده اند.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #51 رامین 1395-02-16 10:47
باسلام و از ادب خدمت اقا صادق عطار
من مادرم سنگ کلیه 5 میل تو کلیه و 10 میل تو حالب داشت.با دارو و مشورت شما سنگ 10 میل حالب بدون درد و راحت بعد هشت روز مصرف معجون از حالب خارج شد.
خواستم ازتون تشکر کنم که زیر تیغ جراحی و داروهای شیمیایی نرفت و هم بپرسم این سنگ از چه نوعیه و چیا نباید دیگه بخوره؟
درضمن عکس سنگ را به ایمیل ارسال کردم
خدا عمر با عزت و طولانی بهت بده.
*****
پاسخ:
با سلام خدمت شما دوست گرامی
خدا رو شکر که مشکلشون حل شد و خداوند شفا رو در دارو قرار داد و شما هم با جدیت و دقت، درمان رو پیگیری کردید و اطلاع دادید.
ان شاالله با انجام سونوگرافی مجدد آن سنگ 5 میل هم حل شده باشد.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #50 مجتبی بخشی 1395-02-06 04:08
باسلام و تشکر از آقا صادق عزیز من شش میل سنگ تو حالب چپ داشتم که با مصرف هشت روز از داروی گیاهی شما بدون درد فقط کمی سوزش سنگم دفع شد، دست شما درد نکنه ایشالا به همه اهدافتون برسید.
پاسخ:
*****
سلام آقا مجتبی عزیز
ممنون که نتیجه خوبی رو که نتیجه دقت در استفاده ی دقیق از داروها بوده رو در اینجا برایمان نوشتی.
همیشه در زندگی شاد و سلامت باشی.
صادق عطار
0 #49 رامین 1395-01-28 18:53
سلام عطارباشی
من مادر سنگ کلیه ای بقطر 5 میلیمتر بدون هیدرونفروز در پل تحتانی کلیه چپ و
سنگی بقطر 10 میلیمتر در دیستال حاب راست با fullness خفیف درکلیه راستشون دارند
ایا این معجون شما برای این مورد (دیستال حالب کلیه راست) جواب میده؟
و اگر جواب میده چقدر طول میشه؟
*****پاسخ:
با سلام خدمت شما دوست گرامی
خوشبختانه به لطف خدا سنگهایی بزرگتر از این ابعاد هم با این دارو حل و یا دفع شده اند که به بعضی موارد اشاره کرده ام.
البته به این معنا نیست که حتما و صد در صد مشکل سنگ مادر شما هم حل خواهد شد! اما اطمینان بالای 90 در صد وجود دارد که مشکل ایشان هم با دقت در استفاده و رعایت نکات حل شود.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #48 کوروش علی نژاد 1395-01-21 11:03
با سلام
بنده درسن 40 سالگی و بطور ناگهانی چند ماه پیش متوجه شدم در هر کلیه سه سنگ از سایزهای مختلف 5 تا 9 میلیمتر دارم که طی چند بار درد شدید چند ساعته، یک سنگ 7 میلیمتری در حالب خرد شده و دفع گردید.
سنگ 9میلیمتری هم توسط سنگ شکن با حدود 3000 ضربه خرد و دفع شد.
درحال حاضر در هر دو کلیه هر کدام دو عدد سنگ 5 میلیمتری باقیمانده و وجود دارد .
با توجه به شرایط ذکر شده:
1)نوع درمان و طول درمان و نتیجه درمان چگونه خواهد بود؟
2)آیا میتوان پس از درمان توسط داروی شما، بصورت دائم از سنگ کلیه خلاص شد و دیگر دارو مصرف نکرد؟
*****پاسخ:
با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله اگر سنگ ها بطور کامل حل بشوند با رعایت دستورات غذایی دیگر سنگی تشکیل نمی شود البته خوردن دم نوش با مقدار کم مثلا 2 لیوان در هفته می توان مطمئن شد که دیگر سنگ تشکیل نمی شود همانطور که کودک 2 ساله ای که از بدو تولد سنگ داشت و مشکلش حل شد الان بعد از گذشت 2 سال از اتمام دارو دیگر سنگی ندارد چون پدرو مادرش هفته ای یک لیوان از دم نوش ها را به او میدهند! و به همین دلیل دیگر مشکلی ندارد با اینکه به صورت ارثی از پدر و مادر کلیه های خانواده سنگ ساز هست.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #47 شهرزاد 1394-12-21 16:42
سلام
من 9 روز پیش درد شدیدی در پهلو داشتم و رفتم سونو گفتن دوتا سنگ 11 و 11.5 میلی در کلیه چپ و یک 4.5 در راست و یکسری سنگ ریزه هم داری و باید حتما سنگ شکن کنی الان درد ندارم به نظرتون داروی شما موثره؟ و آیا دیر نمیشه 21 روز بخوام مصرف کنم چون دکتر گفتن ظرف یک هفته باید بشکنی چون امکان داره عفونت کنه
لطفا اگه امکان داره سریع جواب بدین خیلی استرس دارم
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله فکر می کنم وضعیت بحرانی رو پشت سر گذاشته باشید.
می تونید قبل از سنگ شکن این روش رو تست کنید شاید مثل خیلی ها که نتیجه گرفتند شما هم نتیجه بگیری.
اگر کلیه ها هیدرونفروز شدید نداشته باشه سنگ شکن کردن فوری و لازم نیست.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #46 پارسا 1394-12-11 10:56
با سلام سنگ 15 میلی داشتم که بعدسنگ شکنی 13میل درحالب گیر کرده مجبورا دوباره سنگ شکن اورزانسی انجام دادم دکتر گفته درصورت خورد نشدن باید عمل سنگ شکنی برون اندامی انجام داده خارج شود میخواستم بدونم پودر شما چقدر میتونه کمک کنه که سنگهام دفع شه ومن مجدد سنگ شکن نشم ؟جنس سنگ من اگزالات کلسیم میباشد با تشکر
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
حدود 40 تا 50 درصد امید بهبودی دارید با توجه به شرایطی که توضیح دادید.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
+1 #45 فردین 1394-12-04 10:20
یه سنگ به ابعاد 7*5 میلی که در حالب سمت چپ دارم

از قطره سنگکل و عرق خار شتر ، داروهای ترکیبی گیاهی و ماء شعیرهای مختلف به همراه مصرف زیاد اب و مایعات استفاده کردم و دوباره دو هفته پیش سونوگرافی دادم دکتر سونوگرافیست میگفت یکم حرکت کرده ولی هنوز دفع نشده ... خیلی از وبسایت ها و دکترها نوشتن که سنگ بیش از 6 میلی باید به صورت سرپایی سنگ شکنی بشه..

الان نمیدونم باید چیکار کنم ، از یه طرف اندازه سنگ من بیشتر از 6 میلیه که به گفته دکترها باید سنگ شکنی بشه تازه خیلی ها بعد از سنگ شکنی هم باز سنگ ایجاد میشه و مشکل سنگ کلیه ادامه داره از یه طرف هم معجون شما سنگ های با اندازه بیش از 6 میلی رو حل و دفع کرده .. دکترها یه چیزی میگن شما عطارها هم یه چیزی .. ادم نمیدونه باید چیکار کنه.. از یه طرف هم امتحان کردن همه راه ها برای بنده که بضاعت مالیم کمتره یکم سخته .. کاش یه راه مطمئن و مشخص و معلومی داشته باشه و تا ادم علاوه بر تحمل کمردرد و ... حداقل از این سردرگمی ها دربیاد..

ممنون میشم یکم صریح تر جواب بدین .
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
از نسخه های مجانی و تجربه شده ی همین مقاله استفاده کنید.
حتما خوردن ماء الشعیر رو قطع کنید! چون در کلیه های سنگ ساز باعث ایجاد سنگ های بزرگ تر میشه چون آگزالات بالایی داره!
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
-1 #44 لیلی 1394-11-07 16:50
سلام من دختری18ساله هستم اصلا تحرک نداشته و آب نمی خوردم چند سالی بود یبوست داشتم و به ان بی توجه بودم و امسال درد در کلیه و جلوی شکمم و بعضی اوقات مثانه حس کردم یک ماه است فهمیده ام یه سنگ 4و3 میلی متری تو کلیه چپ و چند تا 2 میلی متری تو چپ و راست دارم دفع ادرارمم راحت نیست باید زور بزنم هم واسه ادرار هم مدفوع باید زور بزنم.و دفع هم کامل انجام نمی شود خار شتر و خارخاسک هم خوردم با کلی آب ولی بازهم دفع ادرارم راحت نیستو همیشه حس می کنم مثانه ام پر است.دفع مدفوع هم کامل نیست.خیلی ناراحت هستم.به نظر شما بااین روش جواب می گیرم؟متاسفانه دکترا دارو های گیاهی رو خیلی موثر نمی دونن ولی با داروی شیمیایی هم خوب نشدم.
*****
پاسخ:
با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله سنگ های شما بزرگ نیست ولی چون چند سالی است که تشکیل شده اند نیاز به چند دوره پاکسازی کلیه ها و شستشوی طبیعی با این گیاهان دارویی دارید.
در صورت تمایل تماس بگیرید.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
0 #43 محمدي 1394-10-01 03:49
در حالب راست يك سنگ هشت و يك سنگ نه ميليمتري دارم كه حدود ده ماه است دردي نداشته و الان درد مي كند. آيا الان اندازه انها بعد ده ماه تغييري كرده و آيا با داروي شما قابل دفع است؟
*****
با سلام خدمت شما
تغییر کردن یا نکردن ابعاد سنگ ها فقط با سونوگرافی یا سیتی اسکن امکان پذیر است.
احتمال اینکه این سنگ ها هم مثل سنگ های مشابه حل شوند بسیار زیاد است.
می توانید این روش را هم امتحان کنید.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار

You have no rights to post comments

عطاری
عطاری عطاری عطاری
 

پشتیبانی

((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت ساعات تماس: 10 تا 12 صبح و 5 تا 7 عصر
Telephone number of ((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت  ساعات تماس: 10 تا 12 صبح و 5 تا 7 عصر 09163144710 09129367014 021-66974431
((صادق عطار)):درمان های برص(لک و پیس)، سنگ کلیه، حالب، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس شنبه تا پنجشنبه 9 الی 14 و 17 الی 22.بجز ایام تعطیل
Telephone number of ((صادق عطار)):درمان های برص(لک و پیس)، سنگ کلیه، حالب، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس شنبه تا پنجشنبه 9 الی 14 و 17 الی 22.بجز ایام تعطیل 09127502008 025-32811853

درباره ما

هو الشافي

بنده حسنعلي عطار بازنشسته رشته جامعه شناسي و علوم اجتماعي آموزش و پرورش شهرستان شوشتر هستم كه بدليل علاقه به طب سنتي و گرفتار شدن به بعضي بيماري ها بیش از 30 سال است که در مورد طب سنتي مطالعاتی داشته ام و به لطف خدا درمان بعضي بيماري ها را به تجربه و بر اساس تجربيات محلي و علمي بدست آورده ام و در این سی و چند سال از شوشتر و شهر های دیگر افرادی برای درمان این مشکلات مراجعه می کردند.

سال 1383 بعضي از اين درمان هاي تجربي را در وبلاگم قرار دادم و بعد با توجه به استقبال قابل ملاحظه ای که از وبلاگ شد و ارسال دارو و بهبودي بالايي كه در بيماران بود ضرورت ایجاد يك سايت احساس شد و به همين منظور در سال 1384 این سایت ایجاد شد و كم كم درمان هاي تجربه شده ديگري به سايت اضافه شد.

اميد است كه اين درمان ها بتواند گره اي از مشكلات بيماران باز كند و آنها بتوانند سلامتي كامل خود را از خداوند بگيرند.

 

خبرنامه

برای دنبال کردن آخرین مطالب سایت ایمیل خود را وارد نمایید
قدرت گرفته از FeedBurner

به دنبال ما . . .

عطاری
 
sitemap