آمار سایت

بازدید امروز 34

بازدید دیروز 928

بازدید هفته 4615

بازدید ماه 2769

بازدید کل 829317

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

عطاری
عطاری
عطاری
عطاری
عطاری

درمان علمی و تجربه شده سنگ كليه ها و حالب با معجون حل کننده، بدون عمل جراحی

مشخصات دارو:"پودر حل کننده و دفع سنگ" به حجم 725 گرم و یک داروی مکمل گیاهی به حجم تقریبی 200 گرم و مجموعا بسته ای پستی به حجم تقریبی 980 گرم.

موارد مصرف دارو: افرادی که سنگ کلیه دارند و یا سنگ در حالب گیر کرده و یا عفونت ادراری دارند و کلیه ها خوب کار نمی کنند.

روش مصرف دارو: این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت دَم نوش استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو: با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به کلیه ها تا موقع دفع روی سنگ و رسوبات اثر می گذارند و آنها را کم کم در ادرار حل کرده و از بین می برند.

روش ارسال دارو: این دارو در بسته ای حدود یک کیلوگرمی است که با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

 

قیمت دارو: 300 هزار تومان.

توضیحات بیشتر دارو: يكي ديگر از درمان هاي تجربه شده، كه مانند درمان ديسك كمر و مهره هاي گردن و سينوزيت و...،‌ بيماران را درمان كرده، معجون دفع سنگ كليه و سنگ های در حالب است.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.


اين معجون بيش از  15 سال است كه بارها تجربه شده و بسيار مؤثر بوده بطوري كه سنگ هائي به اندازه 17 میل و پایین تر از آن را با چند روز خوردن ِمداوم آن، خُرد كرده و حتی سنگ ای به اندازه 10 میلیمتر و شاخ گوزنی را هم با دردی قابل تحمل خورد کرده(البته این سنگ از نوع عفونی بوده) و از كليه و مجاری ادرار خارج ساخته.
سنگ كليه 9 ميليمتري(برای مثال)

 

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها مي توانيد تماس بگیرید:

شماره هاي تماس:

تلفن ثابت: 32811853- 025

تلفن همراه: 09127502008

صادق عطار - قم

ساعات تماس: ساعت 13 تا 23

 

شماره حساب ها به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: 0300435144000 / شماره کارت: 1708 9916 9911 6037 / شماره شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: 4528951626 / شماره کارت: 2014 1517 3372 6104 / شماره شبا ملت IR830120010000004528951626

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 0194 4572 6940 6037 / شماره شبا IR490190000000305402921002

 

اين بسته حدود 900 گرم وزن خالص دارد و براي يك دوره كامل درماني سه هفته ای(21روزه) كافي است و با پست پيشتاز و توضيحات كامل ارسال مي شود .

اين دارو، پودری جوشاندني است و بايد مواد آن طبق دستور خاصي كه دارد جوشانده و به صورت"دم نوش" خورده شود.

بعد از واريز وجه با تماس تلفني يا پيامك آدرس كامل پستي با كدپستي 10رقمي را اعلام مي كنيد و فردا آن روز دارو با پست پيشتاز ارسال مي شود.

خوشبختانه افراد متعددی تا الان از این دارو استفاده کرده و شفا گرفته اند و سنگ های بیشتر مراجعین در همان کلیه ها یا حالب آب شده و بدون درد حل شده اند و حتی سنگ های بزرگی به اندازه 35 و 25 میل از آقای اصفهانی(پدر آقای اصفهانی که مشکل دیسکشان با داروی دیسک کمر مداوا شد) هم با خوردن یک دوره دارو به اندازه های 18 و 13 یعنی نصف کاهش پیدا کرده و روند درمان ادامه دارد.

شماره تلفن و ساعات تماس بعضی از این عزیزان هم موجود است لطفا در ساعات مذکور فقط تماس بگیرید.

*. آقای صنعتگر از مشهد 09351741017  ساعت 17 تا 22

با داشتن سنگ های به ابعاد 10، 9، 7 و 5 میلیمتر و تجویز عمل از سوی پزشکان با خوردن یک دوره کامل و سونوگرافی مجدد متوجه شدند دکتر به سختی 7 یا 8 میل سنگ را مشاهد می کند و حالات بالینی هم درمان بیش از 60% را نشان می داد.

*.آقای محجوب از قزوین 09191858836

جالب است که کوچکترین بیمار ما تا الان دختر خانمی 2 ساله به اسم حُسنی محجوب از قزوین بوده که پدر و پدر بزرگش با حالتی بسیار ناامید عنوان کردند از بدو تولد متوجه تشکیل سنگ در کلیه ها شده اند و با اینکه از آن موقع تحت نظر بهترین پزشکان بوده است ولی نه تنها سنگ ها از بین نرفته اند بلکه هر بار که سونوگرافی کرده اند با وضعیت بدتری مواجه شده اند به طوری که تا آن موقع یک سنگ 6میلی و دو سنگ 2 و 3 میل با تعداد زیادی سنگ ریزه های کوچکتر در آخرین سونوگرافی مشاهده می شد و داروهای تلخ و بد مزه شیمیایی هم با گریه ها و ناراحتی شدید این دختر خردسال کام خودش و دیگران را تلخ تر می کرد... درمان آغاز شد و پدر و مادر با دقت فراوان دوره اول دارو را به او دادند و بخاطر خوشمزه بودن دارو مشکلی در خوردن آن نداشت خوشبختانه.

نتیجه معجزه آسا بود! سنگ 6میل به دو تکه 2 و 4 میل تبدیل شده بود سنگ دو میل به همراه همه آن سنگریزه ها حل شده بودند و آن سنگ 3 میل هم یک میل کوچکتر شده بود! پزشک سونوگرافیست هم آنچه را می دید باور نمی کرد.

به لطف خدا و با امید بیشتر دوره دوم دارو شروع شد و خوشبختانه بعد از اتمام دوره دوم با سونوگرافی جدید و تماس آقای محجوب متوجه شدیم خوشبختانه به لطف خدا این دختر ناز کاملا شفا پیدا کرده و هیچ اثری از سنگ و شن ریزه ها نیست و به تعبیر دکتر کلیه هاش مثل کسی هست که اصلا مشکلی نداشته و سنگ و شنی هم نداشته.

کلیه های پدر حُسنی هم سنگ ساز بودند که 3 سال پیش عمل کرده بودند و مجدد سنگ داشتند که با انجام توصیه های گفته شده خوشبختانه سنگشان افتاد و خوشبختانه دیگر نیازی به عمل جراحی پیدا نکردند.

*.آقای سعادت فر از جهرم: سنگ 13 میلیمتر در حالب.خوشبختانه بعد از یک دوره استفاده منظم و دقیق از دارو ها و سونوگرافی جدید مشخص شد که این سنگ بزرگ بدون درد حل شده و اثری از آن نیست. از بین رفتن دردهای بسیار شدید و آرامش کامل در سیستم مجاری ادراری هم همین سونوگرافی را تایید می کند.

*. آقای نبهانی از اهواز هم بعد از 3 روز که سنگی به بزرگی 9.5 میل در حالب گیر کرده بود -و پزشکان فقط تجویز عملی باز و خطرناک برای خورد کردن و خارج کردن این سنگ داده بودند- تماس گرفت اما چون سابقه چنین دفع سنگی آن هم در حالب نداشتیم به ایشان گفتم که یک ریسک است اما این روش تا حالا ضرری نداشته و امیدوارم برای شما هم ضرری نداشته باشد. ایشان هم پذیرفت و دارو را برایشان ارسال کردم اما چون درد بسیار شدیدی داشتند دم نوشی را توصیه کردم که شروع کنن تا اینکه دو روز دیگه بسته پست پیشتاز به دستشان برسد و داروی ضد سنگ را هم استفاده کنند.

خوشبختانه در کمتر از 24 ساعت با 5 یا 6 بار مصرف(به تعبیر خودشان) آن گیاهان جانبی، سنگ 9.5 میل دفع شد! و بعد از رسیدن دارو و چند بار خوردن داروی ضد سنگ و اصلی هم 3 سنگ دیگر به ابعاد 6،7 و 8 میل دیگر که پشت این سنگ 9.5 میلیمتری گیر کرده بودند دفع شدند و ایشان سلامتی کامل خود را بدست آوردند و تصاویر این سنگ های را برایم ارسال کردند که در پایین مشاهده می فرمایید.

                                    عکس سنگ های گیر کرده در حالب یکی از مراجعین که با این معجون از حالب خارج شدند.

*. آقای جمشیدی از کرج با اراده ای مثال زدنی و با دقت و انگیزه بالا فقط 8 روز از این معجون را مصرف کردند و خوشبختانه دو سنگ 4 و 2 میل ایشان آب شد و در سونوگرافی معلوم شد که اثری از سنگ ها وجود ندارد و آنها آب شده اند و حتی آقای جمشیدی متوجه دفع آنها نشده بود. آقای جعفری هم با داشتن سنگ 6 میل و سابق تشکیل سنگ خوشبختانه با یک دوره به طور کامل درمان شدند.

*. آقای ناصری از کرمانشاه با داشتن چندین سنگ ریز به ابعاد 3تا4 میل و یک سنگ 8میلی و 5میل خوشبختانه بعد از دو دوره درمان کاملا خوب شدند و سنگ ها آب شده و آقای جوادی هم که از طریق ایشان معرفی شدند کاملا شفا گرفتند.

*. آقای پارسا از تهران با داشتن دو سنگ 4 و 2 میل بعد از یک هفته مصرف کاملا شفا گرفتند و حتی 2بار سونوگرافی کردند چون باور نمی کردند بعد از یک هفته این سنگ ها دفع شوند چون درمان های متعددی را آزمایش کرده بودند و نتیجه نگرفته بودند.

*. خانم امینی 65 ساله از رشت بعد از اتمام یک دوره و سونوگرافی مجدد با تعجب متوجه شدند که سنگ 17 میلیمتری یکی از کلیه هایشان ناپدید شده و خوشبختانه کاملا به صورت حل شده از بین رفته به طوری که با تمام دقت و توجهی که داشتند کاملا بدون درد و بدون دیدن املاح بوده.

 *.آقای افخم از استهبان فارس که به لطف خدا با دفع راحت سنگ 6 میل و حل شدن سنگ 3 میل، مشکلشان به طور کامل برطرف شد.

 ***********************************************************************************************

در ادامه روش های ديگري براي دفع سنگ كليه و مثانه نوشته ايم تا اگر مایل به خرید دارو نبودید و دوست داشتید، آنها را استفاده کنید.

ولي اين پودری كه ارسال مي شود موثرترين درمان سنگ كليه اي بوده كه تا الان تجربه كرده ايم و ترکیباتش با این روش ها کاملا فرق دارد و سنگ و املاح را حل می کند.

روش اول:

تُرب سیاه و شلغم 1 کیلوگرم، خریده و بعد از تمییز کردن و شستن با آبمیوه گیری به اندازه نیم لیوان، آب آن را گرفته و با1قاشق مرباخوری آبلیموی (تازه) و با 1 قاشق مرباخوری عسل مخلوط کرده و در 3 وعده، بین وعده های غذایی میل کنید.و محتویات آبمیوه گیری را با کمی آب جوشانده و آن را هم میل کنید.این کار را تا دفع سنگ انجام دهید.

 روش دوم:

1عدد تخم مرغ خانگی تازه(حتما تازه باشد) یا اگر تخم مرغی باشد که جوجه از آن خارج شده را در مقداری آب لیموی تازه گذاشته تا دیواره آن حل و بعد از جداکردن سفیده و زرده تخم مرغ آن را هر روز مصرف کنید.
می توانید قبل از اضافه کردن آب لیمو محتویات تخم مرغ را خالی کرده و پودر کنید و بعد از آن آب لیمو را اضافه کنید.
این روش برای بیمارانی که دارای معده ضعیف یا سنگ کلیه کلسیمی دارند توصیه نمی شود.

 

دو روش ديگر:

- 1ليوان آب هندوانه تاره + 2 قاشق غذاخوري عسل به مدت 1 هفته هر روز بعد از صبحانه نهار وشام بنوشيد درمان خوبي براي سنك كليه است.

- 30 گرم عسل + 200 گرم آب ترب سياه و آب ليمو مخلوط كرده و به صورت شربت روزانه ميل كنيد داروي خوبي براي سنك كليه مي باشد ص34 كتاب عسل درماني

نکته های لازم:

1- اگر سنگ از کلیه ها خارج شده و در لوله حالب گیر کرده باشد 1 لیوان برگ پنیرک(طُوله) را در 1 لیوان آب پخته به اندازه نیم لیوان را - با یک قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کرده- در بین وعده های غذائی مصرف کنید.

خوشبختانه آقاي باقري از شيراز با 3 بار خوردن از اين معجون، و آقای صفاری با چند بار خوردن پخته گیاه پنیرک شفا گرفتند و سنگي كه 1 ماه در حالب گير كرده بود و اذيت شده بودند از حالب خارج شد.

عكس گياه طوله(پنيرك) كه براي خارج كردن سنگ از حالب معجزه الهي است.

 

توصیه مهم: پهلوها را گرم نگه دارید(با پارچه ائی ببندید) و از قرار گرفتن در معرض بادهای سرد مثل کولر و... خودداری کنید.

صادق عطار

برچسب ها

دیدگاه‌ها   

0 #21 رضا 1393-12-26 19:11
با سلام
من یک سنگ 4.5 میلی متری در کلیه ی سمت راستم دارم
پزشک معالج برای درمان یک ماه دارو تجویز کرده و تا حدودی جای امیدواری داده که با دارو مصرف مایعات و ورزش دفع بشه و نیازی به سنگ شکن نباشه اما تاکید کرده با جابه جای سنگ احتمال بروز درد شدید زیاد است
واقعیتش اینکه بسیار نگران درد دفع سنگ کلیه هستم و تقریبا استرس و نگران این موضوع هستم
ایا با استفاده از معجون شما میشه امیدوار بود که با توجه به اندازه ی سنگ ، حل و ذوب بشه و یا حداقل درد ناشی از این موضوع قابل تحمل باشه؟
ممنون میشم راهنمای بفرمایید
*****
سلام دوست گرامی
جای نگرانی نیست و سنگ شما هم بزرگ نیست که نگران باشید.
حتی نسخه های تجربی سایت را هم اگر اجرا کنید احتمال حل و دفعش وجود دارد.
تجربه ما تا حل سنگ 17 میلیمتر بوده.
در صورت تمایل می توانید امتحان کنید.
موفق و سلامت باشید
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #20 محسن ابراهیم زاده 1393-12-01 13:27
باسلام من یک سنگ 7.5 و5.5از کلیه ام خارج شده والان درقسمت انتهایی حالبم گیر کرده لطفا" راهنماییم کنیدچطوری میتونم دفع کنم ؟اصلا" دفع میشه .ممنون محسن از شهرستان خاش استان سیستان وبلوچستان
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله از شدن که میشه! یا از داروی تجربیمون استفاده کنید یا از همون گیاه پنیرک که در سایت توضیح دادم.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #19 بهروز بامدادی53ساله 1393-11-22 18:53
سلام
بعد از مراجعه به پزشک وسونوگرافی وسی تی اسکن معلوم شده که سنگ مثانه ی بزرگ دارم ی خون حتی سنگ شکن هم نتوانسته بشکند و پزشک عمل باز تجویز کرده . سوزش بسیار شدید و خون شدیدو لخته های بزرگ خون در ادرار دیده می شود رنگ ادرار مثل چای تیره و پر رنگ است . تعداد دفع ادرار زیاد ولی مقدارآن خیلی کم است لطفا راهنمایی کنید البته الآن هم داروی گیاهی مصرف می کنم ولی تاثیری نداشته است.
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
اگر سنگ مثانه شما از مدت ها قبل تشکیل شده یا عمل جراحی انجام بدید یا باید داروهای گیاهی رو با مقدار بالا و با دقت استفاده کنید تا داروها بالاخره روی سنگ شما اثر بگذارند.
داروی تجربی ارسال و همچنین نسخه شلغم و ترب سیاه می تونه کمکتون کنه.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #18 pamir 1393-10-29 06:41
به گفته ای یکی از پزشکان پاکستانی که پس از انجام معاینات ستی اسکن صورت گرفت. بنده را توصیه نمود که در قسمت حالب گوشت پیدایشی دارم و سنگ به اندازه ای کمتر از شش ملی در آن بند مانده .آیا برای رفع این مرض چه کار انجام دهم لطفا در زمینه معلومات بدهید.
*****
سلام دوست گرامی
می توانید از این معجون حل کننده سنگ استفاده کنید تا سنگ 13 میل را در حالب حل کرده.ممکن است این سنگ را هم در آن منطقه حل کند.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #17 م.ش 1393-10-16 11:35
سلام
من یه سنگ 18 میلی متری شاخ گوزنی دارم...آیا این دارویی که شمادارین برای این نوع سنگ کلیه موثره؟و اگه داروی گیاهی دیگه ای هم در خورد کردن این نوع سنگ کلیه موثره لطفاً بگین...ممنون
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
این دارو سنگ 10 میل شاخ گوزنی را خورد کرده و تا سنگ 17 میل هم تجربه حل سنگ معمولی را داشته ایم.
احتمال درمان شما هم بالاست ولی به نوع استفاده و جنس سنگ و عوامل دیگر هم مربوط می شود.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #16 fm 1393-10-14 11:27
باسلام یکجایی خوندم که مخلوط تخم رازانه با تخم کرفش وجعفری وکاسنی وچندتا چیزدیگه مثل گل گاوزبان باعث رشد سینه درزنان میشه یا صحت داره خواهش میکنم شمادیگه جواب بدید اخه بقیه اصلا توجهی نمیکنندباتشکر.م نتظر جوابم رد ایمیلم هستم.
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله اگر مشکل از کمبود هورمن های داخلی باشد می تواند کمک کند ولی اگر از کبد باشد نمی تواند کمکی بکند.
معمولا مشکل کوچک بودن سینه وقتی با لاغری و استخوانی بودن صورت همراه باشه از مشکلات کبدی هست.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #15 قاسم زاده 1393-10-03 05:59
پودر سنگ کلیه چگونه مصرف می شود چند نوبت در روز

قبل غذا یابعد از غذا

لطفا توضیح دهید

با تشکر
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
به صورت دم نوش و بین 6 تا 8 لیوان دم نوش مصرف می شود. قبل یا بعد از غذا تفاوت زیادی در اثر آن ندارد.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #14 هاشم ناصری 1393-09-26 16:35
اقای عطار سلام
من چندتا سنگ داخل کلیه چپ دارم که اندازه بزرگترینشون 27 میل و بعدی 17میل و بقیه زیر 10میل هستند.ودوتا هم توکلیه راست هستش و کلیه راست هم به اندازه 6 سانتیمتر کوچک شده ایا با داروی شما چند درصد احتمال حل شدن این سنگها وجود داره؟ با تشکر
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
سنگ های بزرگی هستند ولی خوشبختانه داروی کلیه روی خیلی از سنگ ها و جنس های مختلف اثر خوبی داشته شما هم می تونید امتحان کنید.
صادق عطار
نقل قول کردن
0 #13 hamid 1393-09-11 14:10
باسلام من درکلیه چپ 2سنگ 2میل و 3میل وشن ریزه یکی چند روز پیش با دردی طاقت فرسا از کلیه وارد حالب و در بدو ورود به مثانه گیر کرده و 10روز بعد یه درد دیگه اومد از کلیه ولی سنگی دفع نشده کلیه سمت راست هم کیست 39میلی ساده دارم
در حال حاضر هم شهر خودم دارو گیاهی مصرف میکنم دکتر داروی شما سنگ رو حل میکنه ........
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله در غالب موارد سنگ حل شده
صادق عطار
نقل قول کردن
+1 #12 سیاوش 1393-09-10 20:09
سنگ ۵میلی در حالب دارم. / دارم میرم خارج کمک کنید /فوری /فوری ممنون
*****
با سلام خدمت شما دوست گرامی
دوست عزیز در اینجور مواقع بهتر است تلفنی تماس بگیرید.
الان خارج هستید؟
صادق عطار
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عطاری
عطاری عطاری عطاری
 

پشتیبانی

((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت
Telephone number of ((حاج حسنعلی عطار)): درمان دیسک کمر، دیسک مهره های گردن و سینوزیت  09163144710 09129367014 021-66974431
((صادق عطار)):درمان های برص و پیسی، سنگ کلیه، حالب و صفرا، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس 9 الی 14 و 16 الی 22.
Telephone number of ((صادق عطار)):درمان های برص و پیسی، سنگ کلیه، حالب و صفرا، پروستات، زود انزالی، زخم معده، آرتروز و سر و صدای زانو، روماتیسم، آسم; ساعات مشاوره و تماس 9 الی 14 و 16 الی 22. 09127502008 025-32811853

درباره ما

هو الشافي

بنده حسنعلي عطار بازنشسته رشته جامعه شناسي و علوم اجتماعي آموزش و پرورش شهرستان شوشتر هستم كه بدليل علاقه به طب سنتي و گرفتار شدن به بعضي بيماري ها بیش از 30 سال است که در مورد طب سنتي مطالعاتی داشته ام و به لطف خدا درمان بعضي بيماري ها را به تجربه و بر اساس تجربيات محلي و علمي بدست آورده ام و در این سی و چند سال از شوشتر و شهر های دیگر افرادی برای درمان این مشکلات مراجعه می کردند.

سال 1383 بعضي از اين درمان هاي تجربي را در وبلاگم قرار دادم و بعد با توجه به استقبال قابل ملاحظه ای که از وبلاگ شد و ارسال دارو و بهبودي بالايي كه در بيماران بود ضرورت ایجاد يك سايت احساس شد و به همين منظور در سال 1384 این سایت ایجاد شد و كم كم درمان هاي تجربه شده ديگري به سايت اضافه شد.

اميد است كه اين درمان ها بتواند گره اي از مشكلات بيماران باز كند و آنها بتوانند سلامتي كامل خود را از خداوند بگيرند.

 

خبرنامه

برای دنبال کردن آخرین مطالب سایت ایمیل خود را وارد نمایید
قدرت گرفته از FeedBurner

به دنبال ما . . .

تبادل بنر

عطاری
 
sitemap