درمان علمی و تجربه شده بیماری سینوزیت و کشف راهی نو در درمان آن

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

درمان علمی و تجربه شده بیماری سینوزیت و کشف راهی نو در درمان آن

(0)مشخصات دارو:

یک روغن استعمالی به اندازه ۶۰ سی سی و  یک داروی گیاهی-خوراکی برای مصرف.

موارد مصرف دارو:

کسانی که عفونت سینوسی آنها را اذیت می کند و به طور غیر معمول ترشح پشت حلقی دارند و آب سرد یا باد باعث درد پیشانی و مشکلات دیگر می شود.

روش مصرف دارو:

روغن استعمالی به صورت مالشی استفاده می شود و یکی از داروهای گیاهی به صورت دَم نوش مصرف می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

از داخل و بیرونی عفونت ها از بین می روند و از طریق مجاری تنفسی یا ترشحات پشت حلقی نابود می شوند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

توضیحات بیشتر دارو: برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

اینجانب حسنعلی عطار سال 1353 در اهواز دانشجو بودم ؛گرفتار سینوزیت شدم به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی آقای دکتر صفوی نایینی مراجعه کردم که به تشخیص ایشان قویترین آنتی بیوتیک ها را مصرف کردم.یک ماه موثر بودند و بهبود یافتم اما کم کم اثر خود را از دست دادند و بی اثر شدند.

سال ۵۴ دانشگاه تهران قبول شدم -و باز از درد سینوزیت که ۱۸ ساعت سردرد را بدنبال داشت و مرا تا مرز ترک تحصیل پیش برد- به بیمارستانهای مجهز امیر اعلم،شریعتی و امام خمینی،پناه بردم ولی با وجود دکترهای متخصص باز هم نتوانستد مشکلم را حل کنند و درد امانم را بریده بود به ناچار به اطبای طب سنتی در تهران و شاه عبدالعظیم روی آوردم ولی بهبودی حاصل نشد با اینکه دستورات همه را مو به مو انجام داده بودم.

خدا گر ز حکمت ببندد دری

به رحمت گشاید در دیگری

در اوج ناامیدی با عنایات الهی واستفاده از میراث گرانقدر طبی گذشتگان راهی نو برایم باز شد و با استفاده از روغن ترکیبی- استعمالی به شیوه ای ابداعی توانستم خود را از این درد طاقت فرسا نجات دهم وبعد از آن صدها نفر را از این بیماری حاد و مزمن به فضل خداوند نجات داده ام.

این روش

اولا:هزینه های سرسام آور جراحی، و آنتی بیوتیکهای قوی ، بی اثر و مضر شیمیایی را ندارد. ثانیا:اثر این روغن درمانی چند دقیقه ای درچند نوبت، سریع آشکار می شود و در طی دو تا سه روز حتی اگر سینوسهای جراحی شده درمان نشده باشند را درمان می کند. چون این دارو، ابداعی و ترکیبی هست و در داروخانه ها یا عطاری ها یافت نمی شود و در کنارش دو داروی خوراکی-گیاهی دیگر به همراه توضیحات وجود دارد، اگر به آن نیاز داشتید با این شماره تلفن ها تماس بگیرید تا آن را برایتان ارسال نماییم. هزینه دارو + هزینه پست پیشتاز 120 هزار تومان قبل از واریز وجه حتما تماس بگیرید تلفن های همراه:

۰۹۱۲۹۳۶۷۰۱۴

۰۹۱۶۳۱۴۴۷۱۰  

تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۹۷۴۴۳۱ شماره کارت سپهر بانک صادرات(حسنعلی عطار) ۴۷۲۴ ۳۲۵۳ ۶۹۱۵ ۶۰۳۷ *****

شماره کارت سیبا بانک ملی(به نام حسنعلی عطار) 2038 7533 9974 6037 

تهران خیابان وحدت اسلامی روبروی پارک شهر - حسنعلی عطار

در اینجا برای اطمینان بیشتر اثر داروی ابداعی سینوزیت نام چند تن از بیمارانی که پس از بهبودی لطف کرده و در تماس با ما بهبودی خود را اعلام کرده اند درج می گردد البته آن دسته از عزیزانی که تمایل داشته باشند نامشان درج شود نه کسانی که به دلائلی نمی خواهند نامی از آنها در سایت باشد. ضمنا افرادی که بهبود پیدا کرده اند ولی بهبودی خود را اطلاع نداده اند چندین برابر هستند

۱-آقای شاهپوری ارانی محل سکونت:اهواز سابقه سینوزیت حاد و مزمن: ۱۳ سال توضیحات: کیپ شدن بینی، سر درد و چشم درد تاثیر ۱۰۰% داروی سینوزیت: کمتر از ۳ روز بهبودی حاصل شد.

------------------------------------------------------------------------

۲- خانم بختیاری محل سکونت: اصفهان توضیحات:ایشون سینوزیت ها رو یک بار عمل کرده بودند که بعد از مدتی سینوزیت عود می کنه بعد از ۳ هفته مصرف ۹۰% بهبود یافته اند.


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما