درمان علمی و تجربه شده التهاب و مشکلات پروستات با پودر و دم نوش گیاهی

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

درمان علمی و تجربه شده التهاب و مشکلات پروستات با پودر و دم نوش گیاهی

(0)مشخصات دارو:

پکیج بزرگ: بسته ای با وزن تقریبی ۱۳۰۰ گرم متشکل از ۴ پودر آماده و ترکیبی گیاهی قوی که دو پودر آن خوراکی و دو پودر به صورت دم نوش خورده می شوند و برای از بین بردن التهاب پروستات و تنظیم PSA موثر بوده اند.

و

پکیج کوچک با همین ترکیبات ولی با 300 گرم کمتر از پکیج بزرگ است.

موارد مصرف دارو:

کسانی که التهاب پروستات، PSA بالا و عفونت پروستات دارند و یا دچار بیماری پروستاتیک هستند و پروستات تحریک پذیر دارند که همه این عوامل مشکلاتی در دفع ادرار ایجاد کرده و یا سبب عفونت ادراری و درد در کلیه ها و مثانه است.

روش مصرف دارو:

مصرف دو پودر آماده و بهداشتی خوراکی و آماده کردن دو پودر دیگر به صورت دم نوش با روشی ساده.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

هر چهار جزء این دارو ضد عفونی کننده مجاری اداری هستند و با تنظیم هرمون ها، تقویت اعصاب، تقویت معده و روده ها و رفع یبوست احتمالی، باعث کاهش التهاب پروستات برگشتن آن به حالت طبیعی و افزایش فشار ادرار می شوند که در مجموع باعث برطرف شدن مشکل ادرار و مشکلاتی از قبیل بالا بودن PSA، دفع ناقص، درد و سوزش در مجاری ادرار و عفونت ادراری است.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:    

بسته کامل ۱۳۰۰ گرمی: 300 هزار تومان.

یا

بسته کامل کوچک(همان دارو) به حجم 1000 گرم: 200 هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: یکی دیگر از درمان های تجربه شده گیاهی پودر بیماری پروستات است که به لطف الهی با مراجعه و آزمایش ترکیبات مختلف، متوجه شدیم این ترکیب تاثیر خوبی دارد و خوشبختانه چندین نفر هم از این پودر خوراکی مصرف کردند و شفا بخش بوده است.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

این پودر کاملا گیاهی و بهداشتی، قبل از وعده های غذایی خورده می شود و روی پروستات اثر بسیار خوبی داشته. در کنار این پودر ضد التهاب، یک پودر کاملا گیاهی و بهداشتی که خودمان آماده می کنیم داده می شود که سم های بدن را از طریق ادرار و مدفوع خارج می سازد و سرعت بهبود پروستات را چند برابر می کند و ضمن در کاهش میزان پی اس آ و تقویت کبد و کلیه ها و دفع سنگ های ریز آن اثرات تجربی و علمی چشمگیری دارد. ضمنا یک پودر گیاهی دیگر که به صورت دَم نوش آماده می شود در جعبه پستی قرار دارد که مجاری ادرار را پاک و ضد عفونی می کند. پودر چهارم هم برای ضد عفونی خون و آرامش در بسته قرار داده شده که مکمل درمان التهاب پروستات است. پس مجموعا ۴ پودر و یک رژیم غذایی مخصوص ارسال می شود که وزن آنها در بسته ی بزرگ و کوچک تقریبا نصف است: ارسال این دارو به سراسر کشور با پست پیشتاز می باشد و توضیحات کامل دارو به همراه رژیم غذایی مخصوص بیماران پروستاتی در آن قرار دارد و بعد از واریز وجه و دادن آدرس دقیق پستی و کدپستی ۱۰رقمی و اعلام آن، ارسال می شود.

اطلاعات تماس:

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: شماره های تماس:قم- صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸      

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک ۹۹ عطاری عطار ساعات تماس با عطاری و مشاوره: ساعت 10 تا 14 و 18 تا 22
برای ویزیت حضوری حتما از یک روز قبل هماهنگ شود.

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: ۰۳۰۰۴۳۵۱۴۴۰۰۰ / شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

حساب ملت: ۴۵۲۸۹۵۱۶۲۶ / شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

حساب سامان: ۹۰۰۱۸۸۸۲۲۳۴۶۱۶۱ / شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 

نمونه هایی از بعضی افراد شفا یافته:

شخصی در شوشتر به این بیماری مبتلا بود و حتی زمینه ارثی و ژنتیکی خانوادگی برای این بیماری داشت و برادر ایشان در اثر سرطان پروستات مرحوم شده بود و خانواده ایشان هم بسیار نگران شده بودند که این برادر هم به این سرنوشت تلخ ممکن است دچار شود.

ولی به لطف خدا و با یک نسخه و مصرف چند هفته ای از این داروی ترکیبی خوراکی از التهاب و بزرگی پروستات نجات پیدا کردند و شفا یافتند.

*.آقای طاهایی ۸۶ ساله ساکن قم که بعد از دو ماه استفاده اجباری از سوند و قطع امید پزشکان از امکان انجام عمل توسط پسرشان به صورت حضوری دارو گرفتند و خوشبختانه با رعایت دقیق موارد ذکر شده در عین ناامیدی کامل به لطف خداوند، با یک دوره کاملا شفا گرفتند و دیگر مشکل پروستات تا این لحظه ایشان را اذیت نکرده.

 

*. آقای حکاک که با داشتن P.S.A=14 مشکوک به سرطان بودند و بیش از یک ماه فقط از طریق میل(سُوند) ادرارشان خارج می شد به لطف الهی بعد از مصرف دقیق ۲ هفته ای از این پودر و کپسول مکمل آن و رعایت نکات رژیم غذایی، الان بدون مشکل و بدون نیاز به سوند دفع ادرار می کنند و P.S.A ایشان هم بعد از یک ماه از مصرف دارو به عدد ۳ رسید و در ماه های بعد و طبق تماسی که با فرزند پزشکشان داشتم پی  اس آ الان به عدد ۱ رسیده و وضعیت بالینی ایشان هم کاملا نرمال و طبیعی است.

 

*. آقای کوثری با داشتن P.S.A=12 و تجویز تکه برداری از پروستات خوشبختانه بعد از یک ماه مصرف دارو P.S.A به ۵ کاهش پیدا کرده و بعد از مصرف دوره دوم دارو کیست کلیه چپ و سنگ ۲.۵ میلی متری بدون درد از بین رفته. البته ایشان توصیه ها را به صورت ناقص انجام داده بودند که این نتایج بسیار خوب بوده.

 

*. آقای نیا کمال بعد از دو سال که از قرص های پروستاتان و دیگر داروهای متداول استفاده کرده بودند، ۲ماه اخیر بیماری شدید شده بود و قرص های سابق هم دیگر اثری نداشته و P.S.A به ۱۱ رسیده بود در آزمایش گذشته که در دوره اول دارو P.S.A به ۷ رسیده و از لحاظ بالینی ادرار راحت تر تخلیه می شود و الان بیماری تحت کنترل است.

 

*. آقای احدی بعد از یک ماه استفاده از دارو P.S.A از ۷۱ به ۳ کاهش پیدا کرده و فشار خون و یبوست مزاج ایشان بهتر شده و بزرگی پروستات هم از ۴۴CM به ۴۰ کاهش پیدا کرده. و نکته مهم تر اینکه از لحاظ بالینی بسیار بهتر از قبل هستند.(در کنار دارو گیاهی ایشان از آمپول های ۲۸ روزه و دارو دکتر هم استفاده کرده اند ولی گفتند که احساس می کنم بهبودی بالینی بخاطر داروهای گیاهی بوده).

 

*. آقای نکوئی بعد از استفاده از دوره اول دارو حجم پروستاتشان از ۶۷ به ۴۸ کاهش پیدا کرده و فشار خونشان از ۲۰روی۹ به ۱۴روی۸ رسید و P.S.A از ۱.۶۸ به ۶۸% رسید و یبوست برطرف شده و خوشبختانه مقدار کمی ادرار هم بعد از تخلیه باقی می ماند(۱۵ سی سی) و شب ها به جای ۴ تا ۵ بار بیدار شدن برای دستشوئی ۱بار بلند می شوند و گاهی هم نیازی نیست. ایشان بعد از مشاهده بهبودی چشم گیر دوره دوم را شروع کرده اند.

 

*. آقای رحمان زاده از تهران با یک دوره دارو به طور کامل شفا پیدا کردند.

 

*. آقای روزه ای هم از باغ ملک خوزستان با توجه به سن بالایی که داشتند(۸۴ سال) خدا رو شکر بهبود کامل پیدا کردند.

 

*. آقای گوهری ۷۴ساله و آقای طاهر آبادی از کرمانشاه هم کاملا شفا گرفته اند.

 

*. آقای علی مطیره از عراق با داشتن ۶۹ سال سن و پروستات ملتهب و داشتن ۴۴۹ سی سی باقیمانده ادرار بعد از تخلیه و دو کیست ۲۸ و ۲۲ میلیمتری مادرزادی در کلیه ها مراجعه کردند که بعد از استفاده از دوره اول دارو میزان باقیمانده ادرار به نصف کاهش پیدا کرد(۲۲۰ سی سی) و دو کیست مادرزادی هم به ۲۲ و ۱۸کوچک تر شدند و از لحاظ بالینی هم به گفته خودشان از ۵تا۶ دفعه نیاز به دستشویی در شب، تنها یک بار به دستشویی می روند. البته این سونوگرافی دوم را در حالتی ملتهب و با سرماخوردگی شدید گرفته بودند که به نظر می رسد اگر شرایط عادی بود باقیمانده ادرار خیلی کمتر از ۲۲۰ می شد و علائم بالینی هم همین را تایید می کند. ایشان بعد از دیدن این تاثیرات مشخص مشغول استفاده از دور دوم دارو هستند. توجه: چون معمولا مشکلات پروستات همزمان با مشکلات کلیه ها است، اگر مشکل کلیه داشتید بهتر است از نسخه هایی که در همین سایت در مورد درمان سنگ کلیه نوشته ایم استفاده کنید. رژیم غذایی افراد پروستاتی:

 

توصیه های لازم و مهم:

صبح ها قبل از صبحانه مغز یک عدد گردو بخورید. اگر دچار اضافه وزن هستید حتما آن را زیر نظر پزشک متخصص تغذیه کاهش دهید و از او بخواهید رژیم غذایی مناسب با بیماری پروستات به شما بدهد،و در آن این موارد رعایت شود.

 

توصیه های غذایی

استفاده زیاد از انواع سبوسِ(برنج، گندم، جو،...) وغلات سبوس دار، حبوباتی مثل عدس. استفاده از سبزیجات خشک مثل شنبلیله، و شوید در برنج و سوپ ها. خوردن نان های سبوس دار(مثل نان سنگک و بربری) و پرهیز از نان های بدون سبوس مثل نان لواش و نان های فانتزی. صبح ها قبل از ناشتا ۱ قاشق چای خوری "عسلِ طبیعی خالص" را زیر زبان خود بگذارید و صبر کنید تا آرام آرام آب شود و با بزاق دهان مخلوط شود و بعد آن را بخورید. این کار باعث می شود انسولین ترشح شود و باعث کاهش قند خون می شود. کاهش و یا قطع همه قندها(شکر،شیرینی)، چربی ها، گوشت(خصوصا گوشت قرمز) و لبنیات(مخصوصا ماست و دوغ). پرهیز کامل از خوردن چلو و جایگزینی آن با پلو. پرهیز از تمام غذاهای فست فود(مثل پیتزا، همبرگر، سوسیس و کالباس). پرهیز از روغن های سرخ کردنی مایع و جامد و استفاده از روغن زیتون در غذاها. از خوردن ادویه های تند جداً خودداری کنید و غذاهایی که طبیعت سردی دارند مثل خیار هندوانه را بااحتیاط  و با کمی عسل مصرف کنید. ورزش منظم روزانه(سبک) مثل پیاده روی و تنفس در هوای پاک توصیه می شود.اگر نتوانستید به طور کامل این توصیه ها را عمل کنید ولی سعی کنید تا جایی که می توانید رعایت کنید.

اطلاعات بیشتری که در اینترنت دیدم و مفید هستند را هم می توانید در پایین مطالعه کنید

 

بزرگ شدن پروستات در مردان ( مرجع کامل اطلاعات )

پروستات بزرگ بزرگی خوش خیم پروستات چیست؟ بیش از نیمی از مردان بالای سن ۶۰ سال دچار بزرگی پروستات هستند و احتمال بروز این حالت با افزایش سن افزایش می یابد. در سن ۸۰ سالگی حدود ۸۰ درصد مبتلا خواهند بود. اما فقط ۴۰ تا ۵۰ درصد موارد واقعاً دچار علائم ناشی از بزرگی پروستات خواهند بود. در بزرگی خوش خیم  پروستات اول قسمتهای مرکزی پروستات بزرگ می شود، بزرگی این ناحیه معمولاً بر روی پیشابراهی که از داخل پروستات عبور می کند فشار می آورد. گاهی اوقات این حالت منجر به بروز علایم و مشکلات ادراری خواهد شد. معمولاً بزرگی خوش خیم پروستات در عملکرد جنسی اختلالی ایجاد نخواهد کرد. باید بخاطر داشت که بزرگی خوش خیم پروستات سرطان نبوده و منجر به بروز سرطان نیز نخواهد شد. اما ممکن است فرد همزمان دچار بزرگی پروستات و سرطان پروستات باشد. علایم این اختلال چگونه است ؟ همانطور که گفته شد بسیاری از مردان مبتلا به این بیماری فاقد علائم می باشند. اما زمانیکه بزرگی پروستات در روند ادرار کردن دخالت کند منجر به بروز علایمی نظیر جریان ضعیف ادراری، احساس عدم تخلیه کامل مثانه، تأخیر در شروع ادرار، احساس ادرار کردن مکرر، بیدار شدن از خواب در شب جهت ادرار کردن و نیاز به زور زدن برای ادرار کردن خواهد شد. این علائم ثانویه به اثر بزرگی پروستات برروی پیشابراه و بعد از آن برروی مثانه می باشد. در مراحل اولیه عضلات مثانه می توانند بر تنگی پیشابراه غلبه کند، اما بعداً عضلات مثانه ضخیم تر، حساستر، و قوی تر خواهند شد که سبب احساس ادرار مکرر می شود. در بعضی موارد زمانیکه پروستات بزرگ می شود، چنان پیشابراه را تحت فشار قرار می دهد که مثانه قادر نیست بر این نیرو غلبه کند، لذا نمی تواند بطور کامل تخلیه شود. اگر عفونت ادراری ایجاد شود ممکن است علایمی نظیر حس درد و سوزش در ادرار کردن رخ دهد. در تعداد کمی از موارد مبتلا به بزرگی خوش خیم پروستات، این حالت ممکن است منجر به بروز عفونتهای مکرر ادراری، عدم تخلیه کامل ادرار و آسیب های تدریجی به مثانه و کلیه ها شود. غده پروستات چیست ؟ پروستات بخشی از عضو جنسی مرداست که به شکل و اندازه تقریبی گردو، زیر مثانه قرار گرفته و مجرای خروجی آن را مطابق شکل احاطه کرده است . نقش پروستات چیست ؟ نقش پروستات تولید مایع وروان کردن حرکت اسپرماتوزوئیدها به خارج است تشخیص بزرگی خوش خیم پروستات چگونه است؟ بعد از اخذ شرح حال کامل باید معاینه انجام شود که معمولاً جهت انجام معاینه پروستات باید از طریق انگشت، راست روده بیمار مورد معاینه قرار گیرد. از این طریق پزشک می تواند بزرگی پروستات یا وجود توده یا هر گونه بافت غیر طبیعی که نشاندهنده سرطان باشد را مورد ارزیابی قرار دهد. اگر چه ممکن است این معاینه تا حدی ناراحت کننده باشد اما سبب بروز آسیب نشده و دردی نیز ایجاد نخواهد کرد. از آنجایی که معمولاً قسمت مرکزی پروستات بزرگ می شود. ممکن است گاهی فرد دچار علائم باشد اما در معاینه پروستات بزرگ نباشد. از طرف دیگر بسیاری از مردان مبتلا به بزرگی پروستات ممکن است بدون علامت باشند. بعد از تشخیص وجود این مشکل باید جهت پیگیری درمانهای لازم، فرد به متخصصین کلیه و مجاری ادراری مراجعه نماید. بیماری پروستات سه نوع دارد: اول بزرگی خوش خیم سرطانی یا بزرگ شدگی غیر سرطانی پروستات است که در اثر آن بافت پروستات بزرگ و متورم شده و نهایتا جریان خروج ادرار را قطع می‌کند، در نتیجه ادرار درون مثانه باقی می‌ماند. بزرگی خوش خیم پروستات معمولا در مردان بالای ۶۰ سال رخ می‌دهد‌ (مردان زیر ۵۰ سال ندرتا دچار آن می‌شوند). علت غالب بزرگ شدگیهای پروستات بزرگی خوش خیم می‌باشد. عوارض احتمالی این نوع بیماری پروستات عبارتند از: مثانه ضعیف و ممکن است متسع و به سایر اعضای بدن فشار وارد کند. ممکن است آسیب کلیه و گردش خون تصفیه نشده در بدن به دلیل پس زدن ادرار از مثانه به کلیه به وجود آید. علائم و نشانه‌های آن احساس نیاز مکرر به تخلیه ادرار به ویژه در شب، نیاز مبرم اضطراری به ادرار کردن، دشواری در آغاز ادرار، جریان کم فشار ادرار، چکیدن یا قطره قطره آمدن غیر طبیعی ادرار و احساس پر بودن مثانه و ناتوانی در ادرار کردن است.

منبع: http://www.pezeshk.us/?p=8002

و لینک های قابل استفاده در مورد این بیماری اطلاعات خوبی به ما می دهند:

http://www.ronasmed.com/journal/000043.php

http://www.tebyan.net/nutrition_health/diseases/cancer/2008/9/8/73965.html

http://www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2267&conid=9225

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما