درمان علمی و تجربه شده سنگ کیسه صفرا بدون جراحی

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

درمان علمی و تجربه شده سنگ کیسه صفرا بدون جراحی

(0)مشخصات دارو:

پکیج بزرگ: پودر ضد سنگ کیسه صفرا به حجم 700 گرم و چهار پودر ترکیبی دیگر، در مجموع به اندازه 1000 گرم.

پکیج کوچک: همان پودرها با حجم تقریبی حدود یک کیلو گرم.

موارد مصرف دارو:

افرادی که سنگ کیسه صفرا دارند و یا مشکلات کبدی دارند و کبد آنها صفرای خوبی تولید نمی کند.

روش مصرف دارو:

این پودر ها با روش ساده ای به صورت دَم نوش استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به جریان خون و ضد عفونی و تاثیر گذاری روی کبد به تدریج صفرای بهتری تولید می شود و این صفرا و مواد دارو در کیسه صفرا ذخیره می شوند که همین امر سبب حل شدن سنگ ها و از بین رفتن ضایعاتی می شود که به علت عفونت یا سایر علل باعث ایجاد سنگ شده اند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتازبه تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو: 

بسته 1700 گرمی: 300 هزار تومان.

یا

همان بسته با حجم کمتر(1000 گرم): 250 هزار تومان.

نکته مهم:

سنگ های صفرا به دلیل تنوعی که دارند و بدن های مختلف افراد، جواب های مختلفی داده.در بعضی موارد کاملا جواب گرفته اند و در بعضی موارد بهبودی حاصل شده و سنگ ها کوچک تر شده و در بعضی موارد هم اثری نداشته بنابراین این داروی تجربی ما مثل سایر داروهای ما جوابش بالای ۸۰ و ۹۰ درصد نبوده و چند مورد بوده که ۱۰۰درصد خوب شده اند و چند مورد هم داشته ایم که به هر دلیلی دارو، روی آنها اثر نکرده.پس در تهیه دارو دقت کنید. این دارو ممکن است باعث بهبودی و حل سنگ ها نشود ولی یک دوره از آن می تواند شستشو و پاکسازی خیلی خوبی برای کلیه ها و کبد و اصلاح مزاج باشد.

توضیحات بیشتر دارو: برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح تکمیلی دارو  و درمان های مشابه و رژیم غذایی می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

کیسه صفرا:

کیسه ای کوچک معمولا در سمت راست شکم و زیر دنده ها، در انتهای کبد قرار دارد که به صورت گلابی شکل است و صفرای تولیدی کبد را ذخیره می کند تا وقتی که نیاز به صفرا برای هضم غذا باشد، صفرای ذخیره شده را به اثنی عشر یا روده دوازده(دوازدهه) بریزد. البته گاهی به طور طبیعی در قسمت چپ شکم قرار دارد و با تشکیل سنگ، سمت چپ شکم نزدیک معده درد می گیرد.

صفرا چیست؟صفرا زرد رنگ با طعمی تلخ و دارای املاح معدنی به اسم "بیلی روبین" است که در مجاورت هوا سبز رنگ می شود و عامل حل کننده چربی هاست و به این علت ترشح می شود تا چربی ها هضم شوند. اما وقتی رسوب می کند "سنگ کیسه صفرا" بوجود می آید. اگر به موقع ترشح نشود باعث ایجاد سوء هاضمه خواهد شد و مشکلات و عفونت های روده هم بیشتر می شود. اگر به عللی صفرای کمی ترشح شود یعنی کیسه صفرا برداشته شود یا مجرای آن گرفته شود و کبد صفرائی برای ذخیره کردن نداشته باشد و مجبور باشد با شروع غذا خوردن شروع به تولید صفرا کند شخص معمولا "یبوست مزاج" پیدا می کند که در طب طبیعی "ام المرض"یا ریشه اصلی بیماری های متعددی است. اما هرچه مدفوع زردتر باشد صفرای آن بیشتر است. ترشح صفرا به هضم غذا کمک می کند و تخلیه معده و روده ها را آسان می کند و در دفع سموم نقش مهمی دارد.

علت تشکیل سنگ کیسه صفرا: بر اثر رژیم بد غذایی ممکن است کار کبد مختل شود و به جای تولید صفرای رقیق، صفرا غلیظ تر تولید شود و به مرور تولید سنگ کند یا گاهی اوقات بر اثر حمله میکروب ها و ورم کیسه صفرا و تجمع صفرا - که در حالت عادی رقیق است- کم کم توده هایی سنگ شکل تشکیل می شود که راه خروج صفرا را بسته و باعث انسداد آن شده که صفرا وارد خون می شود البته عوامل دیگری هم برای تشکیل سنگ وجود دارد.

علائم سنگ کیسه صفرا: درد شدید در ناحیه راست یا گاهی هم چپ شکم زیر دنده ها، زردی سفیدی چشم، ضعف و بی حالی غیر طبیعی، تلخی دهان بخصوص صبح ها بعد از بیداری، خشکی زبان و بار دار بودن آن، عطش، ضعف اشتهاء، بد حالی هاضمه بخصوص موقع خوردن غذا و کمی اسهال.


داروهای دفع سنگ کیسه صفرا:*دم نوش بانونه، گزنه، و خوردن آب زرشک و میوه زرشک. عرق یا دم نوش برگ درخت گردو. رژیم انگور و خوردن و جویدن دانه های آن در طول چند روز و به مقدار مناسب. *استفاده از سنگدان مرغ به خصوص لایه زردی که روی آن قرار دارد در برنامه غذائی و یا پودر کردن آن لایه زرد و خوردن آن با آب یا یکی از دم نوش ها و خوردنی های بالا. خوردن روزانه روغن زیتون با کمی آب لیمو و یک دانه پرتقال قبل از غذا. * استفاده از روغن زیتون و میوه زیتون در بین غذا یا بعد از غذا به مقدار کافی. در هر وعده غذا می توان بین ۲۰تا۳۰عدد زیتون خورد که در از بین بردن سنگ کیسه صفرا بسیار مفید است. * عرق کاسنی ۲واحد، عرق شاهتره ۱واحد، عرق بید ۱واحد، عرق بیدمشک ۲واحد... همه را مخلوط کرده روزی ۳ لیوان ۱ساعت قبل از غذا میل کنید(هر وعده غذائی ۱لیوان).

خوشبختانه سنگ کیسه صفرای افراد متعددی حل یا کوچک تر شده که به بعضی از آنها اشاره می شود.

*.آقای قاسمی از مشهد مقدس: ایشان با استفاده از یک دوره داروی حل کننده سنگ کیسه صفرا و سونوگرافی مجدد، مشخص شد هر ۳ سنگ ۳ میلیمتری(۹ میلیمتر) دردناکی که داشته اند حل شده و از بین رفته اند ضمنا آن دردها و مشکلات قبلی هم برطرف شدند.


*.خانم شیخ الاسلامی از تهران: با داشتن سنگ های متعدد در کیسه صفرا خوشبختانه با استفاده از ۳ دوره استفاده منظم از این دارو خوشبختانه هم سنگ های کلیه شان حل شد هم سنگ های کیسه صفرا.


*.آقای سلیمانی از تبریز با خوردن دَم نوش حل سنگ صفرا در یک دوره از ۱۷ میل به ۱۳ میل کاهش پیدا کرد و بخاطر نبود عوارض دردناک دیگه درمان را ادامه ندادند.


*.خانمی از شهر نهبندان با داشتن سنگی 4 میلیمتری و چربی کبد گرید 1 با استفاده از 6 لیتر سکنجبین کبدی مخصوصی که خودمان آن را درست می کنیم و ارسال آن، بعد از یک ماه استفاده در جواب سونوگرافی نه سنگ داشتند و نه چربی گرید 1 و کاملا برطرف شده بود.

خوردنی های مفید که به دفع سنگ کمک می کند: توت سیاه، *کاهو، *هویج، شلغم، لبو، ترب، مغزجات(بادام، فندق، پسته)، حبوبات بویژه ماش و نخود، *سویا، غلات، *سبوس ها(برنج، گندم، جو...)، خرما، *کرفس، *سالاد، جوانه گندم، جو، *سرکه سیب، سبزیجات تازه  به ویژه جعفری، انواع مرکبات، سیب، *زرشک، *آش(آرام پخته شده) بویژه آش آبغوره، گریپ فرویت(گری فروت)، عناب، *خرفه(سبزی پرپین) و تخم آن، نعنا و پونه، *تمر هندی، مرغ محلی، سبزی تره پرورده با سرکه، هندوانه، انواع آلوها و برگه ها، زرد چوبه، توت فرنگی، *لیمو ترش، خوردن غذاهای رقیق، شاهی، گلابی، *نان های سبوس دار، ترشی سیر رسیده و چند ساله، *سبوس برنج با ماست و کمی نعنا یا پونه.

ممنوعات غذایی: سس، رب های صنعتی، دوغ و ماست ، چای، ادویه تند، انواع شکلات و کاکائو، *پیتزا و تمام فست فود ها، خیار شور، نوشابه، *سوسیس، *کالباس، پفک و چیپس و سرخ کردنی ها، غذاهای چرب، تخم مرغ، یخمک، شکر، اسفناج، شیرینی های قنادی، غذاهای زود پز شده و فریز شده و گرم شده با ماکروفر(ویو)، خوردن بیش از حد ویتامین های صنعتی مخصوصا ویتامین ب، و خوردن گوشت به مقدار زیاد! بخصوص گوشت های منجمد و مانده.

چند نکته بسیار مهم: ۱-کارهای سنگین و خستگی های شدید باعث تبلی کبد و آسیب رساندن به آن می شود بخصوص اگر بعد از کار سنگین بلافاصله آب بسیار سرد خورده شود که واقعا به کبد آسیب جدی وارد می کند. پس استراحت می تواند در درمان و دفع سنگ بسیار مؤثر باشد.

۲-روزانه مقداری ورزش و پیاده روی داشته باشید.

۳-سعی کنید عصبانی نشوید چون به شدت در درمان اثر منفی دارد.

۴-اگر نفخ و مشکل معده دارید از خوردن غذاهای نفاخ خودداری کنید. رژیم غذائی بالا برای کسانی است که مشکل دستگاه گوارش ندارند.

*. این علامت نشان دهنده اهمیت فوق العاده آن مورد است.

 

دو تبصره:

۱- خوردن اسفناج ممنوع است.

۲- خوردن ماست و دوغ با پونه یا نعنا بلامانع است البته نباید زیاد خورده شود.

 

منابع تحقیق: ۱-     گلچین جامع، دکتر صفائی. ۲-     درمان گیاهی، مرحوم دکتر غیاث الدین جزائری. ۳-     نسخه دکتر، خسرو بابائی. ۴-     درمان گیاهی، مرحوم اسماعیل شبوعی. ۵-     کتاب شفا، دکتر محمد صادق رجحان.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن می توانید با این شماره ها تماس بگیرید:

تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸      

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک ۹۹ عطاری عطار ساعات تماس با عطاری و مشاوره: ساعت 10 تا 14 و 18 تا 22
برای ویزیت حضوری حتما از یک روز قبل هماهنگ شود.

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: ۰۳۰۰۴۳۵۱۴۴۰۰۰ / شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

حساب ملت: ۴۵۲۸۹۵۱۶۲۶ / شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

حساب سامان: ۹۰۰۱۸۸۸۲۲۳۴۶۱۶۱ / شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 

در اینترنت به طور اتفاقی به مطلب خوبی از خانم دکتر آذر در این زمینه برخورد کردم که فکر می کنم مفید است می توانید از این لینک آن را مطالعه کنید.

http://drzarinazar.blogfa.com/post-160.aspx


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما