درمان علمی و تجربه شده زود انزالی و نعوظ ناقص با پودر کاملا گیاهی

شرکت شفا یاران رایحه سبز گیاهی دارویی / شماره ثبت 13758

درمان علمی و تجربه شده زود انزالی و نعوظ ناقص با پودر کاملا گیاهی

(0)مشخصات دارو:

پکیج بزرگ: ۳ پودر ترکیبی گیاهی و خوراکی به وزن تقریبی 1200 گرم.

پکیج کوچک: همان 3 پودر اما به وزن تقریبی یک کیلو.

موارد مصرف دارو:

افرادی که مشکل نعوظ کامل، زود انزالی و کمبود نیروی جنسی دارند.

روش مصرف دارو:

۲ تا ۳ قاشق غذاخوری در شبانه روز خورده می شود.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با تقویت اعصاب و تنظیم هرمون ها باعث ایجاد نعوظ کامل و تاخیر در زمان انزال تا زمان اوج لذت(ارگاسم) می شود.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

بسته 1200 گرمی: 180 هزار تومان.

یا 

همان بسته با حجم کمتر(1000 گرمی): 150 هزار تومان

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو:

"انزال نا بهنگام" و زود رسِ مردان عوامل متعددی دارد از جمله مهمترین عوامل آن می توان به: سرد بودن کمر و کلیه ها، خستگی زیاد، مصرف دخانیات، خوردن غذاهای سرد مزاج و ترشی جات، استرس زیاد، قرار گرفتن زیاد در معرض اشعه ایکس، روش های غلط تحریک کننده آمیزش، مصرف داروهای استروئیدی و مصرف زیاد گیاهانی که استروژن دارند مثل: جعفری، کرفس، شوید، مصرف الکل و کافئین(چای سبز)... اشاره کرد.(البته شنبلیله و جعفری و کرفس برای تقویت میل جنسی زنان مطلوب است)

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

به نظر می رسد مهمترین عوامل از بین رفتن نعوظ آلت یا انزال زود رس، "ضعف اعصاب و مشکلات هرمونی" است.

در مورد زود انزالی و مشکلات نعوظ آلت و درمان آن- بخاطر شیوع آن خصوصا در مردان بالای ۴۰ سال و ایجاد نارضایتی های زیاد در بین همسران- درمان های متعدد و متنوعی درر سطح اینترنت، کتاب های پزشکی و کتاب های طب طبیعی وجود دارد. اما چون اساس درمان های ما در این سایت، درمان های "تجربی و میدانی" بوده، نه صرفا تئوریک و شنیداری، تا کنون درمانی موثر و آزمایش شده و کامل برای آن نداشتیم به همین خاطر علی رغم تماس های متعدد در مورد حلل آن در سایت برای این مشکل بزرگ دارویی قرار ندادیم.

تا اینکه حدود دو ماه پیش و در اواخر سال ۹۱ با تکمیل تجربیات گذشته و مطالعه تجربی روش های دیگر کشورها و ترکیب آن با نکاتی که می دانستیم، به "دارویی خوش طعم و خوراکی" رسیدیم که خوشبختانه در اوائل سال ۹۲ مشکل زودد انزالی یکی از مراجعین را بعد از ۱ ماه به طور کامل و صد در صد درمان کرد و ایشان در تماسی که داشتند اظهار کردند که به طور کامل این مشکلشان حل شده. البته با تجربیات گذشته مشکل عدم نعوظ کامل یا موارد مشابه آن درمان شده بودند ولی برای زود انزالی درمانی که مراجعین رضایت کامل داشته باشند نداشتیم که خوشبختانه با تجربه این پودر این مشکل هم قابل حل شد. این پودر گیاهی-خوراکی دو بار در شبانه روز(صبح و شب) وو به اندازه دو یا سه قاشق غذاخوری مصرف می شود که آن دو مشکل اساسی(اعصاب و مشکلات هرمونی) را به سرعت برطرف، نعوظ را کامل میی کند و انزال را به تاخیر می اندازد تا زوجین به اوج لذت برسند و یا مجردها از مشکلات جنابت های زیاد و خسته کننده و مشکلات دیگر نجات پیدا کنند.

در کنار این پودر- که حدود یک کیلو گرم وزن دارد- توصیه های در زمینه اصلاح رژیم غذایی، نکاتی غیر خوراکی و خاص دیگری به صورت نسخه ای نوشتاری به همراه دارو با پست پیشتاز ارسال می شود. برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸        

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک ۹۹ عطاری عطار ساعات تماس با عطاری و مشاوره: ساعت 10 تا 14 و 18 تا 22
برای ویزیت حضوری حتما از یک روز قبل هماهنگ شود.

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: ۰۳۰۰۴۳۵۱۴۴۰۰۰ / شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲ ۶۰۳۷

حساب ملت: ۴۵۲۸۹۵۱۶۲۶ / شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ 

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 0474 7394 6916 6037 

حساب سامان: ۹۰۰۱۸۸۸۲۲۳۴۶۱۶۱ / شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ 

پکیج دیگری هم به قیمت 120 هزار تومان داریم که شامل نیم کیلو عسل مخصوص تقویت نیروی جنسی و 3 پودر تقویتی و یک حب جدوار است که برای تقویت نیروی جنسی در مواردی که حاد نباشد تاثیر خوبی داشته.


ارسال نظر
:نام
: ايميل
: سایت
: نظر شما